Duplex 5 camere, 116mp utili, 384 teren in Mosnita Veche
224 990
EUR
1940 EUR/m2
Valabil din 1/30/2026 5:47:42 PM
1 / 18
Specificații
Suprafata utila
116
m2
Numar camere
5 camere
Suprafata terenului
384
m2
Numar bai
1
Anul constructiei
2026
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
1
Locuri parcare
2
Cod de identificare
P2112
Structura de rezistenta
caramida
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Numar terase
1
Numar fronturi
1
Front stradal
8
Disponibilitate proprietate
imediat
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Sistem incalzire
Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala
Descriere
ID Intern: P2112
WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex , cu 5 camere, 116mp utili, 384mp teren, anul constructiei 2026, situat in Mosnita Veche.
-Nivel - P+E
-Suprafata teren - 384mp
-Front stradal - 8mp
-Suprafata utila - 116mp
-Terasa- 11mp
-Numar camere - 5
-Numar bai - 2
-Numar bucatarii - 1
-Loc de parcare - 2
Alcatuirea casei.
Parterul este alcatuit din living cu iesire pe terasa, dormitor, bucatarie si baie
La etaj regasim 3 dormitoare si baie
Dotari ale imobilului.
-Incalzire - Centrala proprie, pardoseala
-Usa ext - Termopan PVC
-Usa int - MDF
-Geamuri - Termopan PVC
-Podele - Parchet+Gresie
-Pereti - Lavabila+Faianta
PRET 224.990 Euro
Pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari ne puteti contacta la 0773 834 357 WestHub Imobiliare.
Va asteptam cu drag la o vizionare!
Raportează
-Nivel - P+E
-Suprafata teren - 384mp
-Front stradal - 8mp
-Suprafata utila - 116mp
-Terasa- 11mp
-Numar camere - 5
-Numar bai - 2
-Numar bucatarii - 1
-Loc de parcare - 2
Alcatuirea casei.
La etaj regasim 3 dormitoare si baie
Dotari ale imobilului.
-Incalzire - Centrala proprie, pardoseala
-Usa ext - Termopan PVC
-Usa int - MDF
-Geamuri - Termopan PVC
-Podele - Parchet+Gresie
-Pereti - Lavabila+Faianta
PRET 224.990 Euro
Va asteptam cu drag la o vizionare!
ID anunț: 1769789046
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!