Proprietar vând casă în Valea Lupului poziție excelentă, grădină superbă și potențial comercial

248 000 EUR negociabil 1984 EUR/m2
Valabil din 5/20/2026 3:44:43 PM
Specificații
Suprafata utila
125 m2
Suprafata terenului
600 m2
Numar camere
5 camere
Anul constructiei
2006
Incalzire
centrala proprie
Descriere
Casă de vânzare în Valea Lupului zonă excelentă, ideală pentru locuit sau investiție

Se vinde casă din cărămidă, cu mult lemn la interior, situată într-o zonă foarte bună din Valea Lupului, aproape de marketuri, Mega Image( Soleia) și toate facilitățile necesare pentru un trai confortabil.

Locuința are o suprafață de 125 mp și este compartimentată astfel:
3 dormitoare la etaj și o baie
la parter living, birou, bucătărie, baie
centrala pe gaz și sobe teracota pe lemne
garaj mare de 30 m2 + magazie centrală.

Casa necesită unele renovări interioare, însă are un potențial foarte mare și numeroase avantaje greu de găsit.

Proprietatea beneficiază de o grădină superbă, cu pomi fructiferi pe rod și multe flori, perfectă pentru relaxareși timp petrecut în familie.

Un mare avantaj este poziționarea la stradă:
în față există aproximativ 400 mp ce pot fi folosiți inclusiv pentru spațiu comercial, birouri sau alte activități
în partea dreaptă există un teren liber de aprox 1000 m2 ce poate fi achiziționat separat, dacă se dorește extinderea
proprietății

Ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție sau dezvoltare comercială.

Pentru mai multe detalii și vizionare contactați ne cu încredere la nr de telefon

Preț 248000 euro

ID anunț: 1779280593

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.