Vand apartament la casă cu curte zonă centrală aproape de Malul Mureșului!

86 000 EUR negociabil 878 EUR/m2
Valabil din 5/24/2026 12:06:17 PM
Specificații
Suprafata utila
98 m2
Suprafata terenului
212 m2
Numar camere
3 camere
Anul constructiei
1952
Incalzire
centrala proprie
Descriere
Vrei liniștea unei case, dar avantajele orașului?
Se vinde apartament la casă, situat într-o zonă centrală liniștită, Boul Rosu, foarte aproape de Malul Mureșului.

Locuința este renovată, ideală pentru familie, lucru de acasă sau spațiu suplimentar pentru oaspeți.

98 mp construiți
Curte comună cu inca 2 vecini
Cotă teren 212 mp
2 camere, living cu loc de luat masa, bucătărie, cămară, baie, coridor, cameră tehnică cu acces intr-un pod mare, mansardabil.

Apartamentul dispune de centrală proprie pe gaz (revizii la zi), aer condiționat, instalații schimbate pe cupru, tâmplărie PVC cu jaluzele electrice, sistem de alarmă și acoperiș Bilka schimbat în 2019.

Curtea este spațioasă, fără grădină de întreținut. Există terasă la intrare (se poate păstra sau demonta). Parcarea se face liber, în fața casei.

Zonă liniștită, trafic redus
Orientare spre vest lumină naturală toată ziua
Dormitor complet mobilat

O proprietate potrivită pentru cei care caută confort și liniște, aproape de centru.

Pentru detalii și vizionare, sunați cu încredere!

ID anunț: 1779613340

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.