Vând casă bătrâneasca Bechet DJ

45 000 EUR negociabil 405 EUR/m2
Valabil din 5/21/2026 3:52:05 AM
Specificații
Suprafata utila
111 m2
Suprafata terenului
2200 m2
Numar camere
3 camere
Anul constructiei
1960
Incalzire
lemn
Descriere
Vând casă bătrâneasca cu teren 2200mp (22 ari).
Aceasta dispune de curent electric, fântână în curte si canalizare stradală.
Casa necesită renovare!

ID anunț: 1779324902

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.