Vând casă în Municipiul Urziceni, str. Regele Ferdinand nr. 13

290 000 EUR negociabil 1058 EUR/m2
Valabil din 5/6/2026 3:41:16 PM
Specificații
Suprafata utila
274 m2
Suprafata terenului
747 m2
Numar camere
5 camere
Numar bai
2
Anul constructiei
1992
Incalzire
centrala proprie
Structura de rezistenta
caramida
Numar bucatarii
2
Numar terase
1
Suprafata terase
40 m2
Sistem incalzire
Centrala proprie
Climatizare
Aer conditionat
Descriere
Casa este compusă din 3 dormitoare, living, baie, bucatărie, desing și beci , în suprafață de 162 mp, anexa compusă din bucătărie, baie și cameră în suprafață de 72 mp, terasă acoperită în suprafață de 40 mp, plus anexă magazie. Proprietatea se află pe teren în suprafață de 747 mp, situată în Municipiul Urziceni, str. Regele Ferdinand nr 13.

ID anunț: 1752574572

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.