Hala industrială 598mp de vânzare în Șag acces TIR, birouri

325 000 EUR negociabil 543 EUR/m2
Valabil din 5/11/2026 9:00:46 AM
Specificații
Suprafata utila
598 m2
Anul constructiei
2022
Descriere
Investiție strategică în logistică comercial în zona Șag

Preț avantajos: 325.0000 euro raport excelent calitate preț pentru zonă.

598mp de spațiu industrial, plus teren aferent, ideal pentru logistică, depozitare sau producție flexibilă.

Acces facil și operare eficientă: intrare TIR, parcare pentru 10 vehicule, ușă rulou și acces pietonal separat, toate pe o platformă asfaltată.

Construcție solidă & tehnologie modernă: beton + cărămidă, panouri sandwich, izolație performantă, birouri cu clasă A, centrală proprie.

Securitate și confort: sistem video, alarmă, detectoare incendiu, birouri la standard înalt.

Poziționare avantajoasă: amplasare în imediata apropiere a centurii sud, acces rapid la infrastructura Timișoarei și drum european.

Potrivit pentru diverse utilizări: spațiu potrivit pentru logistică, depozitare, producție sau activități mixte.

Pentru mai multe detalii și programarea vizionării, scrie-ne pe WhatsApp sau sună la O755 328 312 (Focus Imobiliare)

ID anunț: 1769765509

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.