Spatiu comercial, Zona Ultracentrala, Str Ludovic Szantay colt cu Metianu

59 999 EUR 1395 EUR/m2
Valabil din 5/5/2026 11:25:42 AM
Specificații
Suprafata utila
43 m2
Numar camere
3 camere
Suprafata construita
56 m2
Anul constructiei
1968
Incalzire
gaz
Descriere
ID CP2450307

Golden Real Estate vă propune spre vânzare un spațiu comercial situat în zona ultracentrală a Aradului, la colțul străzilor Ludovic Szantay și Mețianu, într-o zonă cu trafic pietonal intens și vizibilitate foarte bună.

Spațiul are suprafață construită de 56 mp și aproximativ 43 mp utili, fiind compartimentat în 3 încăperi, plus baie și hol.

Imobilul dispune de două intrări, una direct din stradă și una din curte.

Compartimentare:
• Încăperea 1 – spațiu generos cu vitrină stradală, ideal pentru expunere sau zonă de vânzare.
• Încăperea 2 – provenită din anticameră, potrivită pentru birou, depozit sau zonă de lucru.
• Încăperea 3 – rezultată din transformarea fostei bucătării, potrivită pentru extinderea activității sau spațiu auxiliar.
• Baie funcțională + hol.

Spațiul beneficiază de centrală termică proprie pe gaz.

În trecut, în locație a funcționat un laborator de cofetărie, iar în ultimii ani magazin de haine second-hand, ceea ce demonstrează versatilitatea spațiului pentru diverse activități comerciale.

Ideal pentru: magazin, atelier, birou, salon, showroom sau alte activități comerciale.

Poziționarea ultracentrală și fluxul pietonal ridicat oferă un potențial excelent pentru dezvoltarea unui business.

Preț 59.999 euro.

Pentru mai multe detalii și programare vizionare, nu ezitați să ne contactați!

ID anunț: 1771424302

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.