Vând spațiu comercial ultracentral

99 000 EUR negociabil 4125 EUR/m2
Valabil din 5/17/2026 8:19:20 PM
Specificații
Suprafata utila
24 m2
Anul constructiei
2000
Descriere
Vând spațiu comercial în Târgu Jiu strada Victoriei,zona Ambasador, vitrină 3 m , suprafață 24 mp.,grup sanitar.Spatiul este situat intr-o zonă cu vizibilitate bună, trafic auto și pietonal intens

ID anunț: 1779037085

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.