Teren intravilan Nanov

80 000 EUR 32 EUR/m2
Valabil din 8/21/2026 8:26:49 PM
Specificații
Suprafata terenului
2500 m2
Front stradal
24
Numar fronturi
1
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Iluminat stradal, Pietruite
Utilitati generale
Apa, Canalizare, CATV, Curent, Telefon
Alte caracteristici
Acces auto, Parcelabil
Descriere
Vând teren intravilan situat în Nanov, pe strada Amurgului o zonă liniștită, aflată în plină dezvoltare rezidențială, cu acces rapid către Alexandria.
Principalele avantaje:
Suprafață generoasă: 2500mp (ideal pentru o vilă cu grădină mare sau parcelare în două loturi diferite
Utilități la poartă: Rețelele de energie electrică, apă și canalizare sunt disponibile imediat lângă teren
*deschidere 24 metri liniari.
Localizare premium: Strada Amurguluilui este cunoscută pentru vecini de calitate și absența traficului greu, fiind perfectă pentru o familie.
Preț: 80000 Negociabil.
Terenul este gata pentru construcție, fără costuri ascunse pentru extinderea rețelelor de utilități.Zona Stadion Nanov.La 5 minute Alexandria.In apropiere de Zona Peco Alexandria,Spital Judetean,Profi,Piata Peco
Intrare se poate face pe langa Hanul Cu Noroc sau pe langa stadionul Nanov.

ID anunț: 1740570492

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.