Teren 505mp Toate Utilitatile 2 parcele

75 000 EUR 148,51 EUR/m2
Valabil din 4/28/2026 11:41:46 AM
Specificații
Suprafata terenului
505 m2
Numar fronturi
1
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Pietruite
Utilitati generale
Apa, Canalizare, Curent, Gaz
Alte caracteristici
Acces auto, Oportunitati de investitie
Descriere
360GRADE IMOBILIARE vă propune spre vânzare 2 parcele excelent poziționate în Moșnița Nouă, Strada Transilvania– teren de pe colț si teren pe mijloc ambele variante fiind disponbile pentru vanzare,ideal pentru construcția casei mult dorite sau investiție sigură!

Locație premium – situată într-un cartier deja dezvoltat, cu vecinătăți noi și acces facil către Timișoara. Zona este tot mai căutată datorită dezvoltării rapide și poziționării foarte bune.

Suprafață teren: 505 mp
Front generos, ideal pentru proiect rezidențial modern
Teren drept, ușor de construit

Utilități disponibile:
✔ Gaz
✔ Apă
✔ Curent electric
✔ Canalizare

Drum pietruit, în curs de asfaltare – un plus important pentru confort și creșterea valorii proprietății.

Preț: 75.000 € /o parcela de 505mp

Detalii și vizionări:
Adrian – 0734 124 679
(disponibil inclusiv în weekend)

Această proprietate este potrivită atât pentru construcție imediată, cât și pentru investiție într-o zonă unde prețurile continuă să crească. Parcelele de colț se vând primele — și nu e întâmplător.

ID anunț: 1776936790

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.