Apartamente 1 camera

Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 1 camera, etaj intermediar, centrala proprie, Mircea cel Batran
5
2

Apostu Estate ofera spre vanzare un apartament cu o camera, situat la etaj intermediar, etajul 3 din 4 al unui bloc reabilitat termic, intr-o zona linistita si bine conectata la principalele puncte de interes din oras. Zona Mircea Cel Batran, Timisoara, judetul Timis. Locatia este ideala pentru studenti, ...

2259 EUR/m2 | 34 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Mansarda - Zona Nord
11

Mansarda - Zona Nord

Vă propun spre vânzare o mansardă situată în zona Nord, într-o locație excelentă, aproape de grădinițe, școli și piață. Locuința este amplasată la mansarda unui bloc anvelopat, bine întreținut, ceea ce asigură un confort termic sporit și costuri reduse la întreținere pe tot parcursul anului. Apartamentul ...

1286 EUR/m2 | 35 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Apartament cochet- zona strazii  Albert Einstein
5
1

Apartament cochet- zona strazii Albert Einstein

Va prezentam spre vanzare un apartament cu o camera, localizat in Cluj-Napoca, zona strazii Albert Einstein. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - statie de ...

1864 EUR/m2 | 59 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vanzare garsoniera, 44 mp, bloc 2021, finisata lux, mobilata, parcare, boxa, Dobroesti, Fundeni
20
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera foarte spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp., situata in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 65.000 euro. Blocul este construit in 2021 si este compus din S+ P+ 3 Etaje, apartamentul se afla la etajul 2. Imobilul nu dispune de lift. Suprafata ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 1 camera de vanzare zona UTA
9

Apartament cu 1 camera de vanzare zona UTA

FEDA Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu o camera in zona UTA , aproape de toate punctele de interes. Blocul este anvelopat iar costul intretinerii este mic. Apartamentul se afla la parter cu o suprafata construita de 43 mp si este compus din: -un dormitor -un living cu bucatarie open ...

UTA, Arad, Arad

Apartament 2 camere - Jimbolia
7
2

Apartament 2 camere - Jimbolia

Apartament cu 2 camere, de vânzare direct de la proprietar, situat in Jimbolia, pe Republicii.Aceasta proprietate se afla la etajul 4, fiind mobilat cu rafinament si complet utilat, oferindu-ti ocazia de a te muta imediat si de a te bucura de confortul său. Dotari: Centrală proprie - Încălzire prin ...

731 EUR/m2 | 65 m2

Jimbolia, Timis

Vând Apartament 1 Camera Campia Turzii + pivnita
7
3

Vând Apartament 1 Camera Campia Turzii + pivnita

Persoana fizica vand apartament 1 camera, hol, baie, bucatarie (parter, 28m2) + pivnita proprie (chiar sub bucatarie, 20m3). Centrala proprie, mobila, masina de spalat, frigider (folosite)

1536 EUR/m2 | 28 m2

Campia Turzii, Cluj

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1750 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Studio cu parcare prima linie la mare in Resort 5 *Mamaia Nord
5

Studio 40 mp PRIMA LINIE LA MARE | CESIUNE CONTRACT Oportunitate rară de a achiziționa un studio premium în Grand Resort Tomis Villa 5 stele Mamaia Nord, prin cesiune de contract, la un preț care NU va mai fi disponibil după finalizare! Cumpără acum la recepția finală (iulie 2026) prețul ...

2425 EUR/m2 | 40 m2

Mamaia-Sat, Constanta

COMISION 0% Apartament cu 1 camera, bloc nou, in zona Aradului
3
2

Apartament cu 1 camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, open space, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2069 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, Parter, 43 MP, bucatarie inchisa, Giroc - ID V5384
2
1

ID intern: V5384 Apartament cu 1 camera, Parter, 43 MP, bucatarie inchisa, Giroc FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material ...

1696 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% Apartament cu o camera de 20 mp, zona Steaua
7
8

COMISION 0% Apartament cu o camera de 20 mp, zona Steaua

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Steaua. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material zidarie ...

1400 EUR/m2 | 20 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Închiriez garsonieră ultracentral Cluj -Napoca 2

Închiriez garsonieră ultracentral Cluj -Napoca

Garsoniera 73mp,situata in apropierea Catedralei Ortodoxe, etaj 1, compusa din : 1 camera 45mp, bucătărie 14mp, baie 5 mp, debara, antre comun, pivniță, pod comun , deschidere spre curte interioara, balcon mare înspre curte.Centrala termica proprie, geamuri și ușa tip termopan din lemn 550 euro.

7 EUR/m2 | 73 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Vând apartament cu o cameră
4
5

Vând apartament cu o cameră

Vând apartament cu o cameră, confort 1, în orașul Pâncota, judetul Arad, suprafață 42 mp., decomandat.

780 EUR/m2 | 41 m2

Fantanele, Arad

Comision 0% Apartament cu 1 camera  in GIROC - ID V54
5
10

Comision 0% Apartament cu 1 camera in GIROC - ID V54

ID intern: V54 Apartament cu 1 camera de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1924 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.
10
1

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in Giroc, aproape de Profi, la asfalt. Etaj intermediar, terasa, incalzire in pardoseala, aer conditionat, finisat cu posibilitatea alegerii materialelor, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 62.500 Euro. Tel. ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

BRAYTIM. Langa Musicescu. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
7

Vand apartament cu 1 camera, in zona Braytim, langa Musicescu, pozitie excelenta, in bloc nou. Dotat cu centrala termica cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, mobilat si utilat complet, terasa generoasa, baie cu geam. Loc de Parcare acoperit. Disponibil imediat. Pret 77.000 Euro. Tel 07830737 ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Oferta. Finisaje premium.
6
1

COMISION 0%. Oferta. Finisaje premium.

COMISION 0%! Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in zona Aradului, pozitie excelenta aproape de mijloace de transport in comun, magazine, scoli. Terasa, incalzire in pardoseala, cu termostate individuale, aparat de aer conditionat, finisat la cheie. Sistem inteligent ...

2159 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
La asfalt. Aproape de Profi. Etaj 1.
6
2

La asfalt. Aproape de Profi. Etaj 1.

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in Giroc, aproape de Profi, pozitie foarte buna, la asfalt, in bloc nou, situat la etajul 1. Incalzire in pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, aer conditionat, terasa spatioasa, finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor. Loc ...

1952 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera | Complexul Studentesc
9

Apartament cu 1 camera | Complexul Studentesc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera în Complexul Studentesc, situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, in apropiere Profi, Lidl avand acces rapid la mijloacele de transport in comun si facultati. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata totala de 24.31 mp si prezinta ...

2262 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in Chisoda
15

Apartament cu o camera de vanzare in Chisoda

Apartament cu o camera de vanzare in Chisoda. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in localitatea Chisoda, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila ...