Apartamente 2 camere Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere, etaj 3, zona Centru   Faleză
6

Apartament cu 2 camere, etaj 3, zona Centru Faleză

Se spune că, atunci când alegi un imobil, cele mai importante trei aspecte sunt: locația, locația, locația. Proactiv Imobiliare vă oferă oportunitatea de a achiziționa un apartament cu 2 camere, situat în centrul orașului Galați, la doar câțiva metri de Faleza Dunării, în blocurile de tip P . Locuința ...

1228 EUR/m2 | 46 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat – Micro 20, Galați – Etaj 9/10
6

GiuliHome Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Micro 20 din Galați, la etajul 9 al unui imobil cu 10 etaje. Proprietatea are o suprafață de 46 mp utili și 51 mp total, fiind o alegere potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ✔ Compartimentare ...

1174 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere 56 mp Tecuci   zonă Gheorghe Petrașcu, poziționare excelentă
11

Apartament 2 camere 56 mp Tecuci zonă Gheorghe Petrașcu, poziționare excelentă

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Gheorghe Petrașcu din Tecuci, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone ale orașului. Proprietatea este amplasată la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje și beneficiază de o suprafață utilă de aproximativ 56,5 mp, având compartimentare ...

904 EUR/m2 | 52 m2

Vest, Tecuci, Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere confort I, parter Micro 19
1
2

Apartament cu 2 camere confort I, parter Micro 19

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu o suprafață de aproximativ 51 mp, situat la parterul unui imobil construit în anul 1970, în zona Micro 19, în apropierea Spitalului Județean. Apartamentul este modest, necesitând îmbunătățiri, însă dispune ...

1098 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
2

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

Pret Nou: 74 900 Euro Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2 - 78000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat,cu o suprafata de aprox. 47 mp, ce este situat la etajul 2 al unui imobil construit in anii '84-'85 ...

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Apartament 4 camere Tiglina2 et1 4 ,2 Balcoane,simplu 87 000 euro neg
6
10

Apartament 4 camere Tiglina2 et1 4 , 2 Balcoane ,simplu pret 87 000 euro neg

1740 EUR/m2 | 50 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Vanzare apartament 2 camere in Galati, Micro 21, etaj 1, liber
10
1

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat in Galati, cartier Micro 21, la primul nivel al unui imobil P+4. Blocul in care se afla apartamentul este localizat in imediata apropiere a oricarui spatiu public necesar: piata, magazine, mijloace ...

1597 EUR/m2 | 35 m2

Micro 21, Galati, Galati

2 decomandate in Galati, Micro 14, renovat complet, mobilat lux
10
2

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare, un apartament cu 2 camere decomandate, situat in Galati, cartier Micro 14, la etajul 4 al unui imobil P+4, construit in anul 1981, beneficiind de o hidroizolatie buna. Localizare: Pozitionarea imobilului aproape de Str. 1 Decembrie 1918 ofera ...

1620 EUR/m2 | 54 m2

Micro 14, Galati, Galati

Vând apartament 2 camere decomandate mobilat și utilat Mazepa 1
8
4

Persoana fizica vand apartament cu 2 camere situat la etajul 8 10 cu o suprafață utilă de 52 mp, mobilat si utilat dupa cum se vede in imagini. Compartimentarea este decomandată, oferind intimitate și confort. Camerele sunt luminoase, orientate spre spate, departe de zgomotul urban. Apartamentul dispune ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Mazepa%2525252b1, Galati, Galati

Vanzare mansarda pe 2 niveluri, in Galati, zona Piata Energiei
13
8

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere (mansarda), situat in Galati, zona Piata Energiei, intr-un bloc relativ nou (1980). Localizare: Pozitionarea imobilului foarte aproape de Blv.Siderurgistilor precum si str. 1 Decembrie 1918 ofera avantajul tuturor ...

759 EUR/m2 | 56 m2

Micro 14, Galati, Galati

Vanzare apartament 2 camere, in Galati, Aurel Vlaicu, etaj 3, mobilat
10
14

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat in Galati, in aria cartierului I.C Frimu (la cca.5 minute distanta de mers pe jos fata de mall Shopping City Galati), pozitonat la etajul 3 al unui imobil P+4. Detalii: Locuinta insumeaza o suprafata ...

1095 EUR/m2 | 37 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Vanzare apartament 2 camere, in Galati, Micro 16, liber
10

Vanzare apartament 2 camere, in Galati, Micro 16, liber

Va prezentam in EXCLUSIVITATE, oferta de vanzare a unui apartament cu 2 camere semidecomandate, confort 1, situat in Galati, cartier Micro 16, la etajul 4 al unui imobil P+4Et, beneficiind de hidroizolatie buna. Blocul in care se afla apartamentul este situat in imediata apropiere a oricarui spatiu ...

898 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Galati, Galati

Apartament 2 camere galati
7

Apartament 2 camere galati

Doar schimb apartament cu 2 camere decomandate etaj 4 in zona ireg , se afla la 2 minute de magazine aprozare statii de mijloc de transport... . 2 balcoane constructie bloc dupa 1980,constructie izolata termic ,hidroizolatie facuta de curand (in garantie ) accept doar schimb cu casa batraneasca ...

1036 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2
9
8

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 3 din 4 nivele Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 53 mp 1 balcon grup sanitar ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru
8
9

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru

2 decomandate, 53mp etaj 3 din 4 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi. Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: 1 balcon suprafata total 53 grup sanitar cu geam Imbunatatit: centrala ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2
9
2

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 2 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, la 5 minute de faleza Dunarii Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 55 mp etaj ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Ap.  2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19
10
19

Ap. 2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19

De vanzare in cartier Micro 19 - zona piata Apartament 2 camere, etaj 4 din 4, mobilat si utilat, dotat cu centrala termica, aer conditionat, izolat interior exterior. Pret propus pentru tranzactionare: 48000 euro Contact:

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere Tiglina 1 mobilat si utilat CT Ac la cheie LIBER
10
11

AcasA Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Tiglina 1, la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje. Imobilul este aproape de Faleza Dunării ideal pentru cei care doresc să fie aproape de spații verzi, locuri de promenadă și zone de recreere. Apartamentul beneficiază de acces ...

1354 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Potential prin perzonalizare 2 cam Mazepa CT etaj intermediar simplu
10

Apartament cu doua camere Mazepa Br-uri etaj intermediar CT AcasA Imobiliare vine in intampinarea clientilor dinamici, ce abia asteapta noi provocari, cu oferta de vanzare a unui apartament foarmat din doua camere si dependinte situat in zona Mazepa 1. Aceasta oferta se adreseaza persoanelor ...

1570 EUR/m2 | 43 m2

Mazepa+1, Galati, Galati

Promovat
Ap spatios Ps-uri VEGA Ultimul Leu etaj superior priveliste deosebita
10
4

Apartament spatios 75 mp utili etaj 8 din 9 bloc nou priveliste deosebita AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unui apartament cu o suprafata generoasa situat intr-un bloc nou, zona Tiglina - "Ultimul Leu". Blocul este nou, foarte bine pozitionat, dotat cu ascensor modern. Pozitionare ...

1453 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati