Apartamente 2 camere Giroc Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Timis Giroc Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, Etaj 1, LIFT in Giroc, zona Planetelor - ID V2772
6
7

ID intern: V2772 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Planetelor, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2023, ...

2178 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere, decomandate, premium residence, brayti-uzina de apa!!
8
2

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, la cheie, in bloc NOU construit din caramida si izolat cu izolatie de 10cm EPS80, situat in zona Braytim, comuna Giroc, aproape de Uzina de apa, zona excelenta, aproape de statia de autobuz. Apartamentul este compus din living, balcon, ...

1664 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. Mobilat. Asfalt. Zona Girocului - Pozitie buna.
8
2

Nou. Mobilat. Asfalt. Zona Girocului - Pozitie buna.

Vand apartament cu 2 camere - zona Girocului pozitie buna, strada asfaltata, complet mobilat si utilat, in bloc nou - 2021, 45 mp., un loc de parcare inclus. Pret 69.900 Eur. Tel. 0750182615.

1705 EUR/m2 | 41 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Complet mobilat. Asfalt. Transport in comun. Zona Hotel IQ
9
3

Vand apartament cu 2 camere in bloc nou izolat termic exterior, ETAJ 1, in zona Girocului, la asfalt. Suprafata utila este de 50 mp + terasa 5 mp,. Centrala termica proprie, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, aer conditionat. COMPLET MOBILAT si UTILAT, un loc de parcare ...

1736 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere in Giroc - V5979
8
1

Apartament cu 2 camere in Giroc - V5979

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de 46,76 ...

1925 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou 2 camere in complex rezidential PREMIUM RESIDENCE!
5
1

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere decomandat la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat termic (polistiren 10cm EPS80), situat pe limita teritoriala Timisoara-Giroc zona Calea Urseni. Apartamentul este situat intr-un complex rezidential de 48 blocuri cu parc privat . ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou cu 2 camere decomandat - predare imediata !
6

Apartament nou cu 2 camere decomandat - predare imediata !

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE. Acesta este situat pe o strada linistita cu iesire la Calea Urseni,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 53 mp + 4,5 mp (balcon) si este compartimentat ...

1694 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere 55mp in GIROC - ID V59
13
7

Comision 0% Apartament 2 camere 55mp in GIROC - ID V59

ID intern: V59 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura caramida, material zidarie ...

1639 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere 43 mp, Giroc - ID V47
14
6

Apartament 2 camere 43 mp, Giroc - ID V47

ID intern: V47 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la Parter ntr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025 structura caramida, material zidarie ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 2
11
1

Apartament 2 camere Giroc etaj 2

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un bloc mai nou, cu o suprafață utilă de 49 mp si un balcon de 5 mp, etaj 2 din 3 nivele, este compus din : living cu bucatarie open space, dormitor, hol , baie si un balcon, se vinde mobilt si utilat la pretul de 86800 euro .detalii:0766881167

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc-Braytim
10

Apartament 2 camere Giroc-Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc in bloc nou , la etajul 3 din 3 nivele, cu o suprafata utila de 57 mp si un balcon de 8 mp , este compus din : living cu bucatarie open space, hol , baie , dormitor , balcon cu iesire din living , urcare in pod cu scara interioara din living ( spatiu ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc
14

Apartament 2 camere Giroc

In localitatea Giroc se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat la etajul 3 din 4 nivele, cu o suprafata utila de 49 mp, este compus din : living open-space cu bucataria, dormitor, hol , dressing, baie , balcon , parcare proprie trecuta in nCF si o cameră individuala pentru depozitare ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Aprtament 2 camere Giroc bloc nou
8
2

Aprtament 2 camere Giroc bloc nou

De vanzare apartament cu doua camere, situat in Giroc intr-un bloc nou, la parter din 3 nivele, suprafata utila 51 mp, este amenajat , incalzirea este in pardoseala cu centrala proprie, aer conditionat, baie cu geam , loc de parcare inclus in Cf, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

1837 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc
6

Apartament 2 camere Giroc

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc la parter din 3 nivele, are o suprafata utila de 46 mp, complet mobilat și utilat compus din : living , dormitor , bucătărie închisă , baie , hol cu loc de parcare privat inclus în CF , este amenajat, are incalzire cu centrala proprie, clima, pret ...

2000 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Braytim - bloc nou
4
1

Apartament 2 camere Braytim - bloc nou

Apartament 2 camere de vanzare situat in Braytim la etajul 2 din 3 intr-un bloc nou cu o suprafata utila de 48 mp totul nou compus din : 2 camere bucatarie separata hol baie cu cabina de dus centrala proprie pe gaz cu incalzirea in pardoseala clima loc de parcare pret 89000 euro.

1854 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% - Apartament cu 2 camere la etajul 1 in Giroc, zona ESO
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona ESo. FOXFORT propune vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, zona ESO , aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc bloc nou
10
3

Apartament 2 camere Giroc bloc nou

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 2 din 3 nivele avand o suprafata utila de 5150 mp este compus din : living spatios cu bucatarie open space dormitor baie moderna cu dus walk balcon incalzire in pardoseala cu centrala termica nouaapartamentul se afla aproape ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc la parter
7

Apartament 2 camere Giroc la parter

De vanzare apartament cu 2 camere situat în Giroc intr-un bloc nou la parter din 3 nivele, cu o suprafata utila de 55mp la parter compus din : hol living, bucătărie, baie, hol , dormitor , 1 loc de parcare ,încălzire in pardoseala cu ,centrala pe gaz, se vinde complet mobilat și utilat la ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou 2 camere la cheie cu predare imediata !
6
1

Apartament nou 2 camere la cheie cu predare imediata !

Situat în partea de Sud a orașului,complexul rezidențial "PREMIUM RESIDENCE" oferă o alternativă la aglomerația orașului,unde fiecare locatar sa regasească siguranța în cadrul unei comunități,o locație liniștită cu spațiu verde si zone amenajate pentru viitorii propietari. Complexul "PREMIUM RESIDENCE" ...

1656 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartamente cu 2 si 3 camere Proprietar
10
24

Vand apartamente cu 2 si 3 camere Proprietar

Apartamente noi cu 2 și 3 camere în Giroc Str. Platanilor, jud. Timiș Construim un ansamblu rezidențial modern în comuna Giroc, pe strada Platanilor, format din apartamente cu 2 și 3 camere, având suprafețe utile între 53 și 81 mp. Proiectul este conceput pentru a oferi confort, eficiență și flexibilitate ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754
15

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754

ID intern: V754 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere. Etaj 2. Bucatarie retrasa. Decomandat. Bloc nou.
11
2

Apartament cu 2 camere in bloc nou in zona Unitatii Militare, decomandat 46 mp utili si o terasa de 4 mp, etaj 2, bucatarie retrasa care se poate transforma in bucatarie inchisa, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane,parc si magazine in apropiere, strazi asfaltate in apropierea ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere, loc de parcare inclus in GIROC - ID V52
5
3

ID intern: V52 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura caramida, material zidarie ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Giroc
Salvează căutarea