Apartamente 3 camere Oradea Rogerius Bihor

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE | ETAJ 2 CU LIFT | ROGERIUS
20
26

APARTAMENT 3 CAMERE | ETAJ 2 CU LIFT | ROGERIUS

UP IMOBILIARE va prezinta in Exclusivitate o oferta deosebita: Apartament cu 3 camere, Tip AN, zona Rogerius, Oradea. Apartamentul este compus din: 2 dormitoare+1 living+ 1 bucatarie+ 2 balcoane mari + 2 bai.. Apartamentul este situat la etajul 2 intr-un bloc cu 10 etaje (cu acoperis), dispune de geamuri ...

1399 EUR/m2 | 75 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Apartament de vanzare, 3 camere - Rogerius, Oradea
9
3

COD: AAVă propunem spre vânzare, în publicare exclusivă, un apartament cu 3 camere semidecomandat, tip X mare, etajul 1 din 4, partial mobilat și utilat, situat in zona Rogerius - Oradea.Blocul este dotat cu acoperis tiglă, fara lift.Deține o suprafață totală ...

1652 EUR/m2 | 52 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE | 2 BAI | TIP PB | ZONA ROGERIUS | ORADEA
20
4

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Apartament cu 3 camere, Tip PB, Etaj 4 din 4 cu acoperis, zona Rogerius, strada Mihail Sadoveanu nr.3. Apartamentul este compus din: 3 dormitoare + 1 bucatarie + 2 bai + 1 balcon inchis cu termopan + dependinte + boxa la subsol. Apartamentul ...

1256 EUR/m2 | 66 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 3 camere zona Rogerius str. Transilvaniei
7
2

Apartament 3 camere zona Rogerius str. Transilvaniei

Apartament de vanzare ndash; Zona Rogerius, Strada Transilvaniei Simra Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament tip K situat la etajul 5 din 10, intr-un bloc cu lift nou, in zona Rogerius. Suprafata utila: 77 mp Suprafata construita: 87 mp Etaj: 5 10 Stare: Necesita renovare Pret: 92.900 ...

1206 EUR/m2 | 77 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere tip A
10
5

Apartament 3 camere tip A

Apartament 3 camere, l tip A in Rogerius-Oradea, zona Unitatea de Pompieri multa zona verde ) Gradinita nr. 45 si nr. 54,, Liceul Ortodox Roman Ciorogariu, etaj 4 -4 cu acoperiș renovat recent, inaltime acoperiș 1.6 m .Balcon inchis, apartament luminos, geam la baie. ( atașat fotografii ) Suprafata ...

1692 EUR/m2 | 59 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament cu 3 camere, decomandat, etaj 3/4, dublă orientare, Rogerius
8
9

Blitz vă oferă spre vânzare acest apartament, situat în Rogerius, la un etaj intermediar, fiind doar 13 apartamente în tot blocul. Apartamentul se află la etajul 3/4. Se vinde ca în imagini. Instalații electrice schimbate. Plăcut și primitor. Boxă la pachet. Ideal pentru o familie tânără, dar nu ...

1716 EUR/m2 | 64 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE | ETAJ 2 CU LIFT | ROGERIUS
20
26

APARTAMENT 3 CAMERE | ETAJ 2 CU LIFT | ROGERIUS

1399 EUR/m2 | 75 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Vand apt mare AN 4 camere, 90 m2, LIFT, Dacia
10
1

Vand apt mare AN 4 camere, 90 m2, LIFT, Dacia

Proprietar vand apartament tip AN cu 4 camere, modificat în 3 camere, situat în Rogerius, Bulevardul Dacia, etajul 3, bloc cu lift nou. Suprafață utilă 88,19 metri pătrați + 2 balcoane ( unul închis cu termopan și altul deschis ) Suprafață totală cu balcoane 95,90 metri pătrați. Compartimentat astfel ...

1703 EUR/m2 | 88 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament cu 3 camere, tip PB decomandat, Etaj 3 zona Rogerius (Lacul Rosu)
9
2

Apartament cu 3 camere, tip PB, situat pe strada Locomotivei la etajul 3. Blocul a fost reabilitat termic in 2024. Este compus din 3 camere, 2 bai, 1 bucatarie si 2 holuri. Se vinde mobilat, fara electrocasnice. Preț 99.900 euro negociabil Telefon:

1388 EUR/m2 | 72 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament cu 3 camere, decomandat, zona -  Bulevardul Dacia
7
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, zona - Bulevardul Dacia

Blitz va prezinta un apartament 3 camere decomandat, situat pe Bulevardul Dacia. Locuinta necesita renovare, oferind posibilitatea de amenajare dupa propriul gust. Compartimentare practica, ideal pentru familie. Zona buna, cu acces facil la transport, magazine, scoli si gradinite. Cod ofertă / ID BLITZ: ...

1678 EUR/m2 | 59 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere, 2 balcoane, zona Rogerius
7
1

Apartament 3 camere, 2 balcoane, zona Rogerius

Blitz va prezinta un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, intr-o zona linistita si bine conectata. Suprafata utila de 55 mp, etaj 3. Locuinta dispune de o baie si 2 balcoane unul inchis, perfect pentru depozitare sau birou mic, si unul deschis, ideal pentru relaxare. Ferestrele generoase asigura ...

1667 EUR/m2 | 54 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament modern zona - Rogerius, mobilat si utilat complet
8
1

Apartament modern, complet renovat, mobilat si utilat, situat in Rogerius, aproape de Scoala 11 si Parcul Olosig. Etaj 3, bloc ingrijit, dotat cu aer conditionat si electrocasnice moderne. Locuinta este luminoasa, bine compartimentata si gata de mutare imediata. Perfecta pentru familii Cod ofertă / ...

1576 EUR/m2 | 50 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere, 2 bai, Rogerius
8
1

Apartament 3 camere, 2 bai, Rogerius

Blitz va prezinta apartament tip B compus din 3 camere, bucatarie, 2 bai, balcon inchis si beci la subsol. Suprafata utila este de 70 mp, apartamentul fiind situat la etajul 4 din 8 pe strada Stefan cel Mare. Blocul dispune de 2 lifturi. Baile ventilate, iar holul este dotat cu multiple spatii de ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

De Vânzare
5
7

De Vânzare

De Vânzare Apartament Cu 3 Camere, Situat În Oradea . Strada Corneliu Coposu (Vizavi De Parcul Olosig) Apartament Situat La Etaj 4 Din 7, Cu Lift . Dubla Orientare, Compus Din 3 Camere Decomandate 1 Bucătărie, 1 Baie, 2 Debarale 2 Balcoane . Apartamentul Necesita Renovare (Telefon )

1515 EUR/m2 | 63 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere zona Rogerius
5
2

Apartament 3 camere zona Rogerius

Vand apartament tip B compus din 3 camere,bucatarie,2 bai,balcon,beci la subsol suprafata utila de 70 m patrati situat la et.4 din 8 pe str.Stefan cel mare,blocul detinand 2 lifturi.Apartamentul este asezat cu vederea spre curtea interioara ceea ce ofera mai multa liniste.Pretul este 116000euro negociabil.Contact ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

 Apartament cu 3 camere, Oradea
10
2

Apartament cu 3 camere, Oradea

Nu doresc colaborari cu agenti! Apartamentul decomandat de 60 metri patrati situat la etajul 4 4 este impartit astfel: - 3 camere(living, camera de zi si dormitor). - baie - bucatarie - balcon semi-deschis(poate fi folosit ca spatiu de depozitare) - hol lung. cu usi glisante sifonier Apartamentul este ...

1400 EUR/m2 | 60 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere, 2 băi, 74 mp, Rogerius   complet mobilat, renovat premium, parcare + beci
10
3

Apartament 3 camere, 2 băi, 74 mp, Rogerius complet mobilat, renovat premium, parcare + beci

Se oferă spre vânzare un apartament tip PB, cu 3 camere și 2 băi, situat în cartierul Rogerius, Oradea, la etajul 4 din 4, într-un bloc cu acoperiș. Apartamentul are o suprafață de 74 mp și a fost renovat complet(acum 4 ani) cu materiale de cea mai înaltă calitate, fiind amenajat modern și cu bun gust. ...

1646 EUR/m2 | 72 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

3 camere Rogerius 97500 euro
9
4

3 camere Rogerius 97500 euro

Construcție din cărămidă ( cu acoperiș ).Etaj 3. Are 64 mp utili + boxă încăpătoare. Aproape de piață, școală și stație de tramvai . Ocupabil imediat.

1523 EUR/m2 | 64 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

3 camere spatios, luminos 2 bai Transilvaniei
15

3 camere spatios, luminos 2 bai Transilvaniei

Novara Imobiliare vă oferă spre vânzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă foarte bună, pe strada Transilvaniei. Apartamentul beneficiaza de o poziționare excelentă, cu acces rapid către numeroase puncte de interes: magazine precum Mega Image și Lidl, piață, stații de tramvai ...

1771 EUR/m2 | 66 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Apartament decomandat cu 3 camere, rogerius
7
1

Apartament decomandat cu 3 camere, rogerius

Blitz propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și luminos, situat pe strada Camille Flammarion, într-o zonă extrem de liniștită, chiar în spatele Beer House (vizavi de strada Transilvaniei). Detalii apartament: - Suprafață: 65 mp utili. - Compartimentare: Living open-space cu bucătărie, ...

1845 EUR/m2 | 65 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

vând apartament 3camere
8
1

vând apartament 3camere

Vând apartament 3 camere PB mare la parter in zona Rogerius lângă generala 11 blocul este reabilitat izolat termic.

1881 EUR/m2 | 63 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere, 54 mp, etajul 2, zona Rogerius
7
2

Apartament 3 camere, 54 mp, etajul 2, zona Rogerius

Blitz va prezinta apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 2, tip X Mare, cu o suprafață de 66,2 mp construiți și 54 mp utili. Imobilul este situat în cartierul Rogerius, în apropiere de strada Transilvaniei, având orientare sud-vest. In apropiere avem spatii verzi, gradinite, scoli ...