Apartamente 3 camere Cluj-Napoca Cluj

Apartament spatios in zona centrala
10
8

Apartament spatios in zona centrala

Apartament pe 2 nivele in zona centrala a orasului in casa cu 3 apartamente. Scara interioara. La primul nivel (situat la etajul 1 al imobilului) se afla o sufragerie spatioasa, baie cu cada, bucatarie si spatiu de depozitare (sub scara interioara) La nivelul intermediar, dressing si spatiu de depozitare. La ...

2529 EUR/m2 | 85 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand aprtament 3 camere semidecomandat, Cluj-Napoca, Manastur
10
3

APARTAMENT DE VÂNZARE | CLUJ-NAPOCA | MĂNĂȘTUR | 3 CAMERE | GARAJ + BOXĂ Vă propun spre vânzare un apartament primitor, situat în cartierul Mănăștur, pe strada Grigore Alexandrescu nr. 38, într-o zonă accesibilă, bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli, farmacii, langa Academia de Muzica ...

2750 EUR/m2 | 64 m2

M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultrafinisat   situat în cartierul Andrei Mureșanu
10
3

Apartament cu 3 camere Ultrafinisat situat în cartierul Andrei Mureșanu

Apartament cu 3 camere semidecomandat situat în cartierul Andrei Mureșanu una dintre cele mai căutate și liniștite zone din Cluj-Napoca. Apartamentul are o suprafata utila de 74.mp, la care se adauga o terasa de 12mp. Este pozitionat la ultimul etaj al unei cladiri de 4 etaje, cu Lift modern. Detine ...

4041 EUR/m2 | 74 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Persoana fizica vând apart cu 3 camere ,etaj  3 din 4, decomandat, zona foarte liniștită
9
7

Persoana fizica vând apart cu 3 camere ,etaj 3 din 4, decomandat, zona foarte liniștită

PF vând apartament cu 3 camere,etaj 3 din 4, decomandat, 68 mp, 2 bai, un balcon de 4 mp, o boxa de 7 mp, parcare cu abonament,str Gorunului. Zona foarte liniștită, strada inchisa, situat in proximitatea punctelor de interes ale orașului, la 5 minute de centru.

3662 EUR/m2 | 68 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

3 cam.Marasti central
9
1

3 cam.Marasti central

Pfa,vand apt.3 cam.decomandat,80 mp,76 utili,2 bai,balcon,loc de parcare de la primarie ,finisat A-Z,mobilat si utilat,et.7 10,pret 257500 euro usor neg.

3686 EUR/m2 | 70 m2

Cluj-Napoca, Cluj

PFA-Vand apt.3 cam.zona Europa
10
8

PFA-Vand apt.3 cam.zona Europa

PFA,vand apt.3cam.120 mp sistem living cu bucătărie, bloc ctie noua,et.int 6,baie,dressing,mobilat si utilat,Cart.Europa,,aproape de mijloace de transport in comun ,parcare subterana + boxa inclusa in pret

3696 EUR/m2 | 92 m2

Mărăști, Cluj-Napoca, Cluj

Vând Ap3 camere Florești jud Cluj
9
1

Vând Ap3 camere Florești jud Cluj

3 camere finisat,decomandat,et2 ,bloc cu o scară,65 mp,balcon 4 mp,parcare cu cf-se vinde complet mobilat și utilat -fara sarcini tf

1931 EUR/m2 | 65 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 3 camere 2 bai parcare subterana
10
2

Apartament cu 3 camere 2 bai parcare subterana

Persoana fizica vand apartament cu 3 camere 2 bai in Floresti pe Ioan rus 8d ( constructie 2019) mobilat si utilat conform pozelor. Apartamentul este foarte bine izolat datorita faptului ca este la etajul 3( deasupra este pod cu acoperis deci NU sunt vecini deasupra care sa deranjeze) iar geamurile sunt ...

1893 EUR/m2 | 56 m2

Cluj-Napoca, Cluj

2750 EUR/m2 | 64 m2

M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj

vind apartament cu o cameră decomandat
8
5

vind apartament cu o cameră decomandat

Vis-a-vis de piața Mărăști

4281 EUR/m2 | 32 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camere 2

Apartament 3 camere

Persoana fizica, vind apartament 3 camere, Semidecomandat, cartierul Grigorescu, Bl. Lama A, etaj 3 9. Blocul este situat pe malul Somesului, in apropiere parcul Babes, gradinita, scoli, parc de joaca, statie transport comun. Exclus agenti imobiliari sau alti intermediari.

3356 EUR/m2 | 59 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament Str.Horea
5
1

Apartament Str.Horea

De vânzare .Proprietate în Centru str. Horea 110 mp . Etaj 1 din 1. 3 camere , 3 băi , bucătărie . Lic parcare , pivniță .. Dotat, mobilat complet .

3818 EUR/m2 | 110 m2

Horea, Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.
10

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.

Vand apartament cu 3 camere in Manastur pe strada Mehedinti cu posibilitatea de a prelua chiriasii actuali. Centrala proprie

3149 EUR/m2 | 47 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament 3 camere ,Floresti .
5
2

Vand apartament 3 camere ,Floresti .

Vand apartament 3 camere 65 mp; compus astfel: -2 dormitoare; living , bucatarie ,hol, 2 bai, balcon, parcare exterioara! Etaj 4 5 cu lift Finisat, partial mobilat! Pret 135000 euro Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati:

2077 EUR/m2 | 65 m2

Cluj-Napoca, Cluj

P.F - vand - apt.3 cam - 53 mp - etaj 3 din 4 - Plopilor - zona Platinia 6

P.F - vand - apt.3 cam - 53 mp - etaj 3 din 4 - Plopilor - zona Platinia

Proprietar - vand apt. 3cam ,53mp, str. Plopilor, semidecomandat , finisaje clasice, etaj 3 din 4 ,balcon ,beci + garaj din tabla ,bloc reabilitat termic, situat intr-o zona centrala ideala pentru cei care doresc confort si acces rapid catre punctele de interes ale orasului. Apartamentul este pozitionat ...

3491 EUR/m2 | 53 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

vand (eventual inchiriez)
5
5

vand (eventual inchiriez)

apartament, 3 camere, parter, 67 mp, in cartierul Buna Ziua; parcare cu CF

3284 EUR/m2 | 67 m2

Bună Ziua, Cluj-Napoca, Cluj

schimb apartament cu o cameră+ demisol
5
1

schimb apartament cu o cameră+ demisol

Schimb un apartament cu o cameră35mp,complet amenajatși un demisol 24mp amenajat la curte comună,zonă centrală,in clujnapoca,strada aTraian,cu apartament 3,4camere,in cluj,exclus florest,baciu.După caz ofer diferență.Nu doresc colaborare cu intermediari sau agenții imobiliare.

8 EUR/m2 | 35 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament 80 mp, cu 2 parcări și grădină 80 mp înscrie în CF în Apahida
10

Proprietarii apartamentului vă propun spre vânzare apartamentul situat în Apahida, pe strada Nouă, care se pretează excelent pentru investiție dar și pentru locuință privată. Apartament cu 3 camere situat în Apahida, pe strada Nouă, în proximitatea Pieței Agroalimentare Apahida, a magazinului Penny, ...

2050 EUR/m2 | 80 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Persoana fizica vând apartament 3 camere in Gheorgheni
10
3

Persoana fizica vând apartament 3 camere in Gheorgheni

Persoana fizica, vând apartament cu 3 camere decomandate în Cluj Napoca, cartierul Gheorgheni, zona complexului Mercur, pe strada Unirii. Apartamentul este situat într-un bloc de 4 nivele complet reabilitat termic, aproape de complexele comerciale Kaufland, Lidl, Profi, scoli și Iulius Mall. Apartamentul ...

3569 EUR/m2 | 65 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament 3 camere demisol
10
4

Vând apartament 3 camere demisol

Vând apartament cu 2 dormitoare și dacă se schimba întrarea din spatele blocului cu întrare din fața blocului holul de acum se poate transforma în dormitor. E la demisol, 1 m in pământ pe o latură, 2 balcoane, unu închis altul nu. Bucătăria e împreună cu livingul opan-spice, o baie, și un loc de parcare ...

1972 EUR/m2 | 71 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Proprietar vand apartament 3 camere, 62mp, decomandat, central
5
2

Apartament cu 3 camera, hol, baie, bucatarie, balcon, beci, teren in curtea interioara, 62mp, confort I, situat în zona centrală, la etajul 1 din 4 al unui bloc solid din cărămidă, cu pereți groși. Decomandat, orientare sudică și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul zilei. Apartamentul a ...

4353 EUR/m2 | 62 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 90m2 , in vila
5

Apartament 90m2 , in vila

Persoana fizica vand apartament in Manastur, str. Campului partea de jos, 90m2, curte comuna cu parcare inclusa in pret , spatiu verde si acces cu bariera. Zona superba si accesibila, magazin alimentar peste drum, statia mijloc de transport se afla la 50m, scoli in apropiere. Apartamentul este la etajul ...

2767 EUR/m2 | 90 m2

Cluj-Napoca, Cluj

vand ap 3  cam Floresti zona Urusagului 70 mp 87900 eur neg et 2  4
10
7

vand ap 3 cam Floresti zona Urusagului 70 mp 87900 eur neg et 2 4

compartimentare: hol spațios baie living +bucatarie generoasa cu ieșire balcon,mare ,posibilitate de a se separa cu inca o camera 2 camere separate Semifinisat ,prezintă un avantaj deoarece se poate finisa după bunul plac cf ok zona f bună, in apropiere toate facilitatile

1256 EUR/m2 | 70 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Categorii

Județe

Cluj

Localități

Cluj-napoca
Salvează căutarea