Apartamente 3 camere Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere - Gojdu - Etaj 3
8
2

3 camere - Gojdu - Etaj 3

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Apartamentul este situat pe Ale. Viitorului, o zona linistita si curata. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 - Bloc de caramida. - Mobilat si utilat. - Semidecomandat. - Aer conditionat, ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

gojdu, Deva, Hunedoara

Vând sau Schimb apartament cu 3 camere,zona Kogălniceanu Deva
7
11

Vând apartament cu 3 camere,et.3 din 4,intrări separate, spațios și luminos, suprafață utilă 66 mp plus balcon mare,bloc de cărămidă.Poziție excelentă, Aleea Constructorilor, zonă liniștită cu multă verdeață, la doi pași de centru.Dotări: Centrală termică, parchet din lemn natural bine intreținut, ușă ...

986 EUR/m2 | 71 m2

Deva, Hunedoara

Ap 3 camere etj 3,Gojdu
13
2

Ap 3 camere etj 3,Gojdu

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 3 camere sdec la etj 3 in bloc de cărămidă str Al Viitorului, amenajat cu parchet laminat gresie faianță termopane CT climă, parțial izolat termic are 2 băi fiecare cu geam,nu are balcon ,se vinde mobilat și utilat S =56 mp.

1179 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Ap.3 camere etj  3 Zamfirescu
11
7

Ap.3 camere etj 3 Zamfirescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 3 camere sdec,zona Zamfirescu, etaj 3 din 4. in bloc de cărămidă,cu vedere față -spate,amplasat pe mijloc,ceea ce presupune cheltuieli mici cu incalzirea.Ap.este amenajat clasic-gresie, faianță, parchet lemn masiv, termopane, centrală termică și ...

986 EUR/m2 | 72 m2

Deva, Hunedoara

ap.3 camere decomandat
10
1

ap.3 camere decomandat

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 3 camere(78mp), decomandat, hol mare central, zona Maxxa. Ap.este situat la etajul 3 din 4, are 2 băi și un balcon închis, bucătărie cu cămară, fiind amenajat clasic(termopane, CT, etc.) Ocupabil imediat.

1026 EUR/m2 | 78 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament 3 camere zona Digi
9
5

Vând apartament 3 camere zona Digi

Vând apartament 3 camere decomandate zona Digi in Vulcan,2 terase mari,una închisă în termopan,apartamentul este complet mobilat și utilat,are centrala prin condensare,apometru separat.Pret 45000 euro.Tel .

495 EUR/m2 | 91 m2

Vulcan, Hunedoara

vind apartament
5
1

vind apartament

vind apartament cu 3 camere bucătărie baie renovat complet totul este nou mobilat etaj 3 loc Simeria

1224 EUR/m2 | 49 m2

Simeria, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, Bdul Decebal
20
1

Apartament 3 camere in Deva, Bdul Decebal

ID IMOBIL 1026 Va propun spre vanzare apartament 3 camere transformat din ap. 2 camere, in Deva, Bdul Decebal Detalii imobil: etaj 3 in bloc de 4 nivele suprafata totala 71,5 mp instalatie electrica pe cupru ferestre termopan cu tamplarie PVC usi interioare de termopan parchet, gresie, faianta ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3
20
3

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu Detalii imobil: etaj 3 4 decomandat, suprafata utila 77 mp 2 bai hol de intrare foarte spatios (aproximativ 9mp) hol secundar cu spatiu pentru dresing si masina de spalat camara cu geam balcon inchis bloc izolat termic ...

1032 EUR/m2 | 77 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Zamfirescu, et 3
20
2

Apartament 3 camere in Deva, zona Zamfirescu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Zamfirescu Detalii imobil: etaj 3, bloc de 4 etaje din caramida - situat pe mijloc - suprafata utila 72 mp - balcon deschis usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica - blocul urmeaza a ...

1167 EUR/m2 | 60 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere in Deva, pe Al. Armatei, etaj 3, mobilat si utilat
10

Vand apartament 3 camere in Deva, pe Al. Armatei, etaj 3, bloc de 4 etaje, situat pe mijloc, izolat exterior, suprafata utila 46 mp + balconul, usa metalica, usi interioare schimbate, instalatia electrica pe cupru, instalatii sanitare schimbate, instalatie de aer conditionat, termopane, centrala termica, ...

1337 EUR/m2 | 46 m2

Astoria, Deva, Hunedoara

Vand apartament trei camere
6
2

Vand apartament trei camere

Vand apartament trei camere decomandate, cu doua bai, beci, CT proprie, izolat termic, geamuri termopan.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere in Deva, zona Viitorului (Gojdu), et. 3,mobilat, utilat
15
1

Vand apartament 3 camere in Deva, zona Viitorului (Gojdu), et. 3, bloc de 4 etaje de caramida, izolat exterior, suprafata utila 58 mp + balconul de 7 mp, (suprafata utila totala 64 mp), usa metalica, usi interioare schimbate, centrala termica, instalatia electrica pe cupru,instalatie de aer conditionat, ...

1234 EUR/m2 | 64 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 3 camere in Deva, etaj 3, zona Gojdu (Zamfirescu), suprafata utila 72 mp,
15
2

Vand apartament cu 3 camere in Deva, etaj 3, zona Gojdu (Zamfirescu), suprafata utila 72 mp, bloc de 4 etaje de caramida, situat pe mijloc, semidecomandat, 2 dormitoare separate, bucatarie foarte mare, balcon deschis, usa metalica, centrala termica, termopane, gresie, faianta, parchet natural, intretinut. ...

972 EUR/m2 | 72 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere in Deva, zona Gojdu, etaj 3, bloc de 4 etaje de caramida, izolat exterior
14
2

Vand apartament 3 camere in Deva, zona Gojdu, etaj 3, bloc de 4 etaje de caramida, izolat exterior partial, 2 bai, suprafata utila 56,12 mp, usa metalica, centrala termica, instalatie de aer conditionat, termopane, gresie, faianta, parchet, mobilat, utilat. Pret: 66 000 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai ...

1179 EUR/m2 | 56 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 3 camere in Deva, etaj 3, zona Gojdu (scoala Andrei Saguna), intrari separate,
16
2

Vand apartament cu 3 camere in Deva, etaj 3, zona Gojdu (scoala Andrei Saguna), intrari separate, suprafata utila 66 mp + balconul, bloc de 4 etaje de caramida, usa metalica, centrala termica, gresie, faianta, parchet natural, intretinut. Pret: 71 000 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai multe poze, VIDEO ...

1076 EUR/m2 | 66 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere+garaj si boxa
11
4

Apartament 3 camere+garaj si boxa

Apartamentul are 3 camere, cu o suprafață de 80 mp. Balconul este închis cu termopan. Este situat la etajul 3 3 și are compartimentare decomandată. Dispune de centrală termică proprie și geamuri termopan. Fiecare etaj beneficiază de uscătorie pentru rufe. Blocul este amplasat într-o zonă cu multă verdeață, ...

1188 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere-boxa-loc de parcare-Zăvoi Deva
11

Apartament 3 camere-boxa-loc de parcare-Zăvoi Deva

Apartament cu 3 camere(living+2 dormitoare), hol, baie de serviciu, baia mare cu cadă si geam de aerisire, amenajări ( centrala termica, geamuri termopan, faianta,gresie, parchet laminat, aparat de aer conditionat), balcon mare deschis, etaj3-bloc cu acoperis-constructie 2009, boxa pe etaj, casa scarii ...

976 EUR/m2 | 84 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament 3 camere, Vulcan, Hunedoara
10
3

Vând apartament 3 camere, Vulcan, Hunedoara

Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, luminos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită din orașul Vulcan, județul Hunedoara, blocul D9, de pe strada Nicolae Titulescu. Poziționare excelentă: etajul 3, pe mijloc, cu orientare la răsărit soare dimineața și cheltuieli reduse la încălzire ...

625 EUR/m2 | 56 m2

Vulcan, Hunedoara

Apartament de vanzare in Deva
1
11

Apartament de vanzare in Deva

De vanzare apartament 3 camere,2 bai, balcon, pe Bulevardul Decebal , blocul B , Pretul 100.000 euro, usor negociabil. Pentru mai multe detalii va raspund la mesaje aici sau pe whats'app

1493 EUR/m2 | 67 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Salvează căutarea