Garsoniera

Promovat
CI654 Garsoniera,zona Buziasului,AEM,parter
10
1

CI654 Garsoniera,zona Buziasului,AEM,parter

Agentia imobiliara AV Estate va ofera spre vanzare o garsoniera, 1 camera,Renovata,avand suprafata utila de 13mp, situata Parter intr-un imobil in regim de inaltime P+4E, in zona Buziasilui,AEM,in spate la banca BRD. .Blocul este Izolat termic, la parter sint doar 2 garsoniere pe nivel si o uscatorie..Apartamentul ...

2423 EUR/m2 | 13 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de vanzare, zona Circumvalatiunii, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat la etajul 1/10, in zona Circumvalatiunii/ Gheorghe Lazar din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1/10 al unui imobil construit intre 1975 si are o suprafata utila de 32 mp, blocul este ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata
11

Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata

Se vinde garsoniera 32mp in Bucuresti, b-dul Brancoveanula etajul 10/10, cladire cu 2 lifturi. Garsoniera este renovata complet utilata și mobilata gata de mutat! Blocul este reabilitat cu terasa izolata complet si 2 lifturi noi! Va rugam sa ne sunati pentru mai multe informatii!

2141 EUR/m2 | 32 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 1 Decembrie 1918
5
35

Garsoniera de vanzare in zona 1 Decembrie 1918

Garsonieră cochetă, situată la etajul 2 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1982. Cu o suprafață totală utilă de 45 mp, această locuință este ideală pentru o persoană singură sau pentru investiție. Se vinde complet mobilată, așa cum se vede în poze, și este gata pentru mutare imediată. Detalii ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera Etaj 2 Bloc Izolat
20

Garsoniera Etaj 2 Bloc Izolat

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera situata la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje anvelopat (izolat termic ) din zona UMT din localitatea Timisoara. Garsoniera dispune de baie proprie, bucatarie, termopane cu rulouri albe, usa metalica. Este mobilata si utilata disponibila imediat, fiind ideala ...

1500 EUR/m2 | 16 m2

umt, Timisoara, Timis

Vanzari garsoniera Slatina
4
3

Vanzari garsoniera Slatina

Vand garsoniera zona Crisan (fost camin IPTAPA), etaj 4, cu gaze, fara îmbunătătiri. Tel

1381 EUR/m2 | 21 m2

Slatina, Olt

Garsonieră compartimentată în 2 camere - Blv. Republicii - Mobilată
6
9

Ploiești, Bulevardul Republicii (Bl. 16 B1) Vă propun spre vânzare o garsonieră semidecomandată, inteligent compartimentată în 2 camere (living + dormitor), situată pe Bulevardul Republicii, la etajul 10/10, într-un bloc construit în 1980, cu lift nou. Suprafață utilă totală: 33,25 mp Compartimentare: ...

1260 EUR/m2 | 33 m2

nord, Ploiesti, Prahova

Exclusivitate - Garsoniera Gheorgheni strada Lacramioarelor - 42.000 Euro - renovata martie 2026
10
16

Exclusivitate - Garsoniera Gheorgheni - 42.000 euro. Va oferim spre vanzare garsoniera in cartierul Gheorgheni, strada Lacramioarelor, situata pe mijlocul palierului, orientare Sud. Garsoniera este compusa din camera + baie si are o suprafata de 11 mp, parter. Cheltuieli de intretinere foarte mici. Ideal ...

3818 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera Gruia 46.000 euro - Apartament Gruia zona Stadion CFR Gara Facultatea de Litere
5
8

Garsoniera Gruia - 46.000 euro Va oferim spre vanzare garsoniera in cartierul Gruia cu o suprafata de 18,5 mp. Este aproape de statii, magazine, Gara, Facultatea de Litere Detinem proprietati la vanzare inchiriere atat in Cluj-Napoca, cat si in Floresti. Nu ezitati sa ne contactati! Telefon agentie ...

3538 EUR/m2 | 13 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera de vanzare
5

Garsoniera de vanzare

Garsoniera de vanzare conf 1 . strada hidrocentralei bloc 3

233 EUR/m2 | 27 m2

debarcader, Targu Jiu, Gorj

Vanzare garsoniera confort 1 decomandata in Ploiesti
7
78

Vanzare garsoniera confort 1 decomandata in Ploiesti

Vanzare garsoniera confort 1 decomandata, in suprafata de 27 mp, cu balcon pe bucatarie, cu mici imbunatatiri (tamplarie PVC, gresie, faianta), situata la etajul 3 al unui bloc constructive 1983, langa blocurile rezidentiale de pe strada Targovistei. Acte la zi. Pretul de vanzare este de 29000 euro usor ...

1074 EUR/m2 | 27 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Garsoniera de vanzare Astra strada Marte parter 28mp+28mp demisol
7
4

Direct proprietar propun spre vanzare o garsonieră complet renovată, situată în zona Astra,langa Lidl, la parterul unui bloc cu 4 etaje, cu vedere la parc , aproape de statia de transport , ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Suprafață utilă: - 28 mp garsonieră - 28 mp demisol betonat, ...

2429 EUR/m2 | 28 m2

Astra, Brasov, Brasov

Promovat
Garsoniera, 36 mp, Zona Tomis 3, vis-a-vis de piata Lidl tomis 3
18
6

Iti prezentam o garsoniera studio de 36 mp, situata in inima Cartierului Tomis III, vis a vis de piata tomis 3, la cativa pasi de statia de autobuz, in imediata apropiere a cabinetului notarial Grosu G. Aproape de farmecul statiunii Mamaia si de Marea Neagra, aceasta proprietate te intampina drag! ...

1875 EUR/m2 | 36 m2

tomis iii, Constanta, Constanta

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Promovat
garsoniera sector 3 titan theodor pallady langa metrou si parc
10
8

garsoniera 60.40 mpc Pallady Titan direct dezvoltator - moderna, super spațiosa, situat pe Gura Caliței 195, sector 3, Bucuresti Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelentă. Clădire finalizată lift incalzire in pardoseala tavan membrana Zonă în plină dezvoltare Titan Pallady Acces ...

1524 EUR/m2 | 51 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera spatioasa in sector 3 gura calitei parcul teilor titan
8
14

garsoniera Pallady Titan direct dezvoltator -super spațiosa, situat pe Gura Caliței 195, sector 3, Bucuresti Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelentă. lift incalzire in pardoseala tavan membrana Zonă în plină dezvoltare Titan Pallady Acces rapid la metrou, parc, magazine ideal ...

1077 EUR/m2 | 59 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cocheta 30 mp la parter de vanzare Ultracentral Sibiu
18
4

Garsoniera de vanzare, decomandata, 30 mp, zona Orasul de Jos, Sibiu. TABOO Imobiliare propune o garsoniera de vanzare cu 1 camera, decomandata, situata in localitatea Sibiu, zona Orasul de Jos, aflata la etajul P intr -un imobil tip casa/vila cu regim de inaltime pe Parter + Etaje; anul constructiei ...

2300 EUR/m2 | 30 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Garsonieră decomandată, Romancierilor, Bd Timișoara, parter inalt, liberă, ideal investiție
16
2

Se oferă spre vânzare o garsonieră CONFORT 2, decomandată, situată la parter înalt din 4 etaje, LIBERĂ, fara balcon, pe Bulevardul Timișoara nr. 48, Sector 6, zona Romancierilor. Poziționată semistradal, cu acces rapid către transport public și zone comerciale, proprietatea este potrivită atât pentru ...

1966 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera, renovata, 40mp, pt investitie sau locuit, 5 minute metrou Gorjului, semistradala
17
2

Va oferim spre vanzare o garsonieră CONFORT 1, decomandata, situata semistradal, pe strada Cernisoara, Sector 6, la aproximativ 5 minute de METROU GORJULUI și Piața Gorjului, la Parter inalt cu balcon din 9 etaje. Ai în imediata apropiere Carrefour, Profi, Mega Image, școli, grădinițe, stații STB și ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Lujerului
3
18

Garsoniera zona Lujerului

Garsonieră de vânzare în zona Lujerului 40.000 Euro! Detalii: Suprafață: 28 mp Etaj: 4 10 Locație: Zona Lujerului, aproape de transport public, magazine și facilități. Preț: 40.000 Euro o oportunitate accesibilă! Avantaje: Zonă centrală, ideală pentru investiție sau locuință proprie. Acces ...

1429 EUR/m2 | 28 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera micro 3 27.72 metri pătrați
5

Garsoniera micro 3 27.72 metri pătrați

Persoană fizică vând garsoniera 27,72 metri pătrați zona micro 3 in spate la Materna. Garsoniera este situata la parter si este compusă din cameră, bucătărie, hol,debara, baie.

1357 EUR/m2 | 28 m2

Turda, Cluj

Garsoniera zona Baicului
3
2

Garsoniera zona Baicului

Garsoniera de 31 mp, situata la etajul 2, in zona Baicului. Locuinta este compusa dintr-o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul este bine intretinut si beneficiaza de o buna iluminare naturala, oferind un spatiu confortabil. Zona Baicului ...

1532 EUR/m2 | 31 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Garii de Nord
2
2

Garsoniera zona Garii de Nord

Vand garsoniera mobilata si utilata cu centrala proprie avand o suprafata de 29 mp, la etajul 7

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Garsonieră 25MP renovată mobilată (parțial)
5
14

Garsonieră 25MP renovată mobilată (parțial)

Se vinde garsonieră în Roman, strada Revoluției, dotată cu ușă metalică, termopan, gresie și faianță pe hol și în bucătărie, parchet laminat în cameră. Contorizare separată apă și curent electric. Fiind poziționată pe mijloc, are un singur perete exterior, iar acesta a fost termoizolat la interior! Garsoniera ...

730 EUR/m2 | 25 m2

Roman, Neamt

Salvează căutarea