Garsoniera Sector 2 Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Obor
4
14

Garsoniera de vanzare zona Obor

Cu o suprafață de 36 mp, garsoniera de la etajul 1 . Distanța față de stația de metrou obor este de 9 minute. An constructie: 1980

1806 EUR/m2 | 36 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Pantelimon- Cimitirul Armenesc.
1

Garsoniera Pantelimon- Cimitirul Armenesc.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune o garsoniera situata in zona Pantelimon, in apropiere de Cimitirul armenesc, de Lidl. Imobilul este de garsoniere, reabilitat termic si este curat cu vecini civilizati. Garsoniera este partial renovata, cu gresie, faianta, parchet, termopan, calorifere noi. ...

1946 EUR/m2 | 37 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Iancului
8
15

De vanzare garsoniera in zona Iancului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Iancului Suprafata: 35mp Etaj:2 An de constructie:1980 Loc de parcare:Nu Lift:Da Distanta de metrou: 11 minute Complet mobilat si utilat.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Colentina
7
81

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Se oferă spre vânzare o garsonieră de 40 mp, situată în zona Colentina, la etajul 2 al unui bloc de 10 niveluri, construit în anul 1983 și prevăzut cu lift. Locuința este complet mobilată și utilată, oferind un spațiu practic și funcțional, potrivit atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Beneficiază ...

1175 EUR/m2 | 40 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Tei
4
41

Garsoniera de vanzare zona Tei

Garsoniera zona tei ,la 3 minute de facultatea de constructii,mobilata modern,utilata complet. suprafata 42 mp,etaj 2 10,bloc reabilitat termic,zona verde cu numeroase facilitati.

1381 EUR/m2 | 42 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Obor aproape de metrou
3
18

Garsoniera de vanzare in zona Obor aproape de metrou

Vă propunem spre vânzare o garsoniera, decomandata, în zona Obor, Sector 2. Suprafața utilă de 35 mp, etaj 6 10, bloc reabilitat, construit în 1980. Locație excelentă, la 5 minute de metrou Obor, piață, supermarketuri și școli. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat.

1629 EUR/m2 | 35 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Oferim spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon
7
51

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon,blocul este construit in 2000, cu o structura de beton si pereti de caramida. Garsoniera este situata la etajul 5, are o suprafata totala de 40 mp,decomandata. Are rezervate 2 locuri de parcare, ce se pot cumpara. Se vinde mobilat si utilat. Accesul ...

1200 EUR/m2 | 40 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon
6
19

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon Etaj:2 Suprafata: 28mp An constructive: 1980 Complet mobilat si utilat Loc de parcare:Da Lift:Da

1786 EUR/m2 | 28 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Oferim spre vanzare garsoniera in zona Tei
4
86

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Tei

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Tei, 35 mp,apropiata de parcul Circului, Maica Domnului, Facultatea de Constructii, etaj 1 4, 100 m de statia de autobuz 182 si 282, 10 min metrou Stefan Cel Mare.

1286 EUR/m2 | 35 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Colentina
4
46

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Se vinde garsoniera confort 1, cu o suprafata de 28 mp , decomandata, zona Colentina, 4 10, an de constructie 1986 parchet, usa metalica, termopan, contor gaze, apometre, cadastru, intabulare, certificat energetic bloc izolat termic.

1357 EUR/m2 | 28 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Iancului
8
15

De vanzare garsoniera in zona Iancului

1714 EUR/m2 | 35 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Obor
4
14

Garsoniera de vanzare zona Obor

1806 EUR/m2 | 36 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră de vanzare zona Tei
4
32

Garsonieră de vanzare zona Tei

Garsonieră de vanzare în Tei, într-un bloc recent renovat, aproape de Parcul Circului. Suprafață de 30 mp, etaj 2 din 6. Mobilată modern, bucătărie utilată, baie cu duș. Beneficiază de aer condiționat și acces rapid la mijloace de transport.

2000 EUR/m2 | 30 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Tei
6
26

Garsoniera de vanzare zona Tei

Garsoniera de vanzare zona Tei, este situata la 200m de Universitatea de Constructii, bloc reabilitat termic, utilata si mobilata ca in poze, etaj 3, 26mp Facilităti in zonă: Transport: Statia de autobuz in fata blocului, metrou Obor la 15 minute de mers pe jos Centre comerciale: Veranda Mall, Mega Mall, ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

de vanzare garsoniera zona Obor
7
31

de vanzare garsoniera zona Obor

Etaj: 5 10 Anul construcției: 1985 Suprafața utilă: 40 m Loc de parcare:DA Mijloace de transport:metrou obor la 10 minute Preț: 55.000 (negociabil)

1500 EUR/m2 | 40 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
 Garsoniera de vanzare zona Teiul Doamnei
5
25

Garsoniera de vanzare zona Teiul Doamnei

Teiul Doamnei - Facultatea de Constructii, vanzare garsoniera cf 2 in bloc reabilitat termic, suprafata 23 mp, Nu are balcon, 2 lifturi, mobilata si utilata, pretabila atat pentru locuinta cat si pentru investitie inchiriere, intrare si vedere stradala, zona prezinta multiple puncte de interes cu gradinite ...

1826 EUR/m2 | 23 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de vanzare situată în zona Colentina
3
19

Garsonieră de vanzare situată în zona Colentina

Vă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Colentina, aproape de mijloacele de transport și de magazine. Dispune de o suprafață utilă de 28 mp, este situată la etaj 2 și se vinde mobilată. Ideală pentru investiție sau locuit, se acceptă achiziție prin credit.

1607 EUR/m2 | 28 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Stefan cel Mare-Obor
5
28

Garsoniera de vanzare zona Stefan cel Mare-Obor

Stefan cel Mare-Obor,1min metrou,parc si piata,semicentral,ocazie,pozitionat pe al 2-lea rand de blocuri,liniste,an 1986,in bloc mixt,reabilitat termic,etaj ideal 1 din 8, decomandata,confort 1 sporit 39 mp,

1795 EUR/m2 | 39 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Floreasca
5
3

Garsoniera zona Floreasca

Garsoniera de vanzare in zona Floreasca. Suprafata de 34 mp. Situata la etajul 3 al unui bloc construit in 1977. Compartimentare eficienta si luminozitate naturala. Zona linistita cu acces facil la mijloace de transport in comun. Pret de 78.000 EUR. Ideala pentru locuit sau investitie. Cartier cunoscut ...

2294 EUR/m2 | 34 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Vatra Luminoasa
5
29

Garsoniera de vanzare zona Vatra Luminoasa

Va prezentam o garsoniera situata la Etajul 2 8 decomandata bloc reabilitat termic mixt. Este spatioasa, camera avand 25mp, bucatarie mare patrate, intrare stradala , vedere spate, ferita de zgomotulk strazii. Se vinde mobilata si utilata ca in foto. Este situata chiar vis a vis de parcul National. Pozitie ...

1960 EUR/m2 | 25 m2

Vatra Luminoasa, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Iancului
5
89

Garsoniera de vanzare in zona Iancului

Se vinde garsoniera in zona Iancului, la etajul 2 din 10 cu suprafata de 36mp2. Dispunerea este ideala datorita accesului facil atat la majoritatea mijloacelor de transport in comun cat si magazine si supermarket. Blocul este foarte calduros, fiind complet reabilitat termic si tehnic in anul 2016. Dispune ...

1361 EUR/m2 | 36 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Mosilor-Foisorul de Foc
3
14

Garsoniera de vanzare in zona Mosilor-Foisorul de Foc

Oferim spre vânzare o garsonieră situată în zona Moșilor Foișorul de Foc, Sector 2, într-un bloc construit în anul 1986. Suprafața utilă este de 30 mp, situată la etajul 1 din 8. Proprietatea se vinde complet mobilată modern și este pregătită pentru mutare imediată. În apropiere se află Piața Obor, ...

1967 EUR/m2 | 30 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

 Garsoniera zona  Delfinului
4
10

Garsoniera zona Delfinului

Garsonieră de 29 mp în zona Delfinului, etaj 4, la 49.000 euro. Detalii: Preț: 49.000 euro, competitiv pentru zonă. Locație: Aproape de transport public și facilități. Etajul 4: Ideal pentru liniște, fără a fi prea sus. Verifică starea apartamentului și eventualele renovări.

1690 EUR/m2 | 29 m2

Delfinului, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Obor
3
29

Garsoniera zona Obor

Garsonieră de vânzare în zona Obor 38.000 Euro! Detalii: 30 mp, etaj 3 10 Preț: 38.000 Euro Locație excelentă: Aproape de metrou Obor, piețe și facilități.

1267 EUR/m2 | 30 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-2
Salvează căutarea