Promovat
GARSONIERĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ | BALCON | EXPO TRANSILVANIA–MĂRĂȘTI
11
1

Grand Imob Expert vă propune spre vânzare o garsonieră practică și bine poziționată, situată în cartierul Mărăști, în zona Expo Transilvania, avand acces facil către centru, Iulius Mall și mijloace de transport. Locuința are o suprafață utilă de 28 mp și este situată la parterul unui imobil cu 4 etaje, ...

3674 EUR/m2 | 23 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Garsoniera renovata, la cheie, cu balcon, in cartierul Marasti
4
1

Propunem spre vânzare o garsonieră situată în cartierul Mărăști, la parterul unui imobil cu 4 etaje, într-o zonă liniștită, cu orientare plăcută spre un parc. Garsoniera are o suprafață utilă de 24 mp, la care se adaugă un balcon cu ieșire din bucătărie, oferind un plus de spațiu și funcționalitate. Compartimentarea ...

3625 EUR/m2 | 24 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera Gruia 46.000 euro - Apartament Gruia zona Stadion CFR Gara Facultatea de Litere
5
8

Garsoniera Gruia - 46.000 euro Va oferim spre vanzare garsoniera in cartierul Gruia cu o suprafata de 18,5 mp. Este aproape de statii, magazine, Gara, Facultatea de Litere Detinem proprietati la vanzare inchiriere atat in Cluj-Napoca, cat si in Floresti. Nu ezitati sa ne contactati! Telefon agentie ...

3538 EUR/m2 | 13 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Exclusivitate - Garsoniera Gheorgheni strada Lacramioarelor - 42.000 Euro - renovata martie 2026
10
16

Exclusivitate - Garsoniera Gheorgheni - 42.000 euro. Va oferim spre vanzare garsoniera in cartierul Gheorgheni, strada Lacramioarelor, situata pe mijlocul palierului, orientare Sud. Garsoniera este compusa din camera + baie si are o suprafata de 11 mp, parter. Cheltuieli de intretinere foarte mici. Ideal ...

3818 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera renovata in Gruia, aproape de stadionul CFR
6
4

Garsoniera renovata in Gruia, aproape de stadionul CFR

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare o garsoniera renovata si moderna, situata in cartierul Gruia, chiar langa stadionul CFR, intr-un bloc rezidential cu regim redus de inaltime, dispus pe parter si doua etaje. Proprietatea se afla la parter, cu orientare estica, ceea ce asigura lumina naturala constanta ...

3423 EUR/m2 | 13 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
11
1

3674 EUR/m2 | 23 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

3625 EUR/m2 | 24 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Vând garsonieră confort 1
6

Vând garsonieră confort 1

Vând garsonieră confort 1, se vinde mobilat și utilată la fel ca în poze. Imobilul este intabulat, pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon 647172279 sau pe Whatsapp la același număr de telefon

1536 EUR/m2 | 28 m2

Turda, Cluj

Vand garsoniera 11 mp Manastur
4
6

Vand garsoniera 11 mp Manastur

Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Persoana fizica vand Garsoniera in Gruia - 44.000 euro Apartament Gruia de vanzare Garsoniera Gara
6
10

Persoana fizica vand garsoniera in cartierul Gruia - 44.000 euro Garsoniera este aparoape de Gara, Facultatea de Litere, stadion CFR si are o suprafata de 13.1 mp. Se vinde mobilata si utilata complet. Telefon O743182643

3385 EUR/m2 | 13 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Vând garsonieră
5
8

Vând garsonieră

De vânzare garsonieră Cluj-Napoca, cartier Becaș, str. Mihai Românu. Suprafață: 28 mp,situată la parter Zonă liniștită,cu acces rapid la transport, magazine și facilități Ideală pentru locuit sau ca investiție pentru închiriere.Se vinde mobilată, oferind posibilitatea de modernizare după preferințe. Preț: ...

2571 EUR/m2 | 28 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera mobilata de vanzare, Str. Tineretului
3
3

Garsoniera mobilata de vanzare, Str. Tineretului

De vanzare garsoniera, etaj parter, zona Micro - Str. Tineretului - mun. Turda Compartimentare: - hol intrare - baie - 1 camera - 1 balcon - bucatarie Garsoniera este recent renovata, are centrala termica noua, mobilier nou.

1654 EUR/m2 | 26 m2

Turda, Cluj

Garsoniera Zorilor Cluj-Napoca
8

Garsoniera Zorilor Cluj-Napoca

Se ofera spre vanzare garsoniera moderna, situata in cartierul Zorilor. Are o suprafață utilă de 27 mp, este situată la parter inalt, cu finisaje de calitate, luminoasa (orientare vest-spatiu verde). Locația este avantajoasă, aproape de mai multe instituții de învățământ, inclusiv Facultatea de Medicina, ...

4441 EUR/m2 | 27 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Garsonieră de vânzare mobilată.
5
4

Garsonieră de vânzare mobilată.

De vanzare garsoniera mobilată și utilată,zona expo transilvania,suprafața totală 28m2,este compusa din,cameră,hol,baie,bucătărie și balcon,este situata la parter.

3036 EUR/m2 | 28 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Persoana Fizica vand garsoniera in Gruia - 44.500 euro Apartament Gruia de vanzare Garsoniera Gara
5
11

Persoana fizica vand garsoniera in cartierul Gruia - 44.500 euro, strada Migdalului. Garsoniera este aproape de Gara, Facultatea de Litere, stadion CFR si are o suprafata de 13,1 mp. Se vinde mobilata si utilata complet. Telefon O743182643

3423 EUR/m2 | 13 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Garsonieră de vânzare în Bună Ziua – ideală pentru investiție sau locuit
4
4

BLITZ vă propune spre vânzare o garsonieră situată în cartierul Bună Ziua– zonă foarte căutată, cu acces rapid către oraș și facilități esențiale. Suprafață utilă: 28 mp Etaj: Parter Confort termic: Centrală proprie Compartimentare practică: Cameră luminoasă Bucătărie Baie Spațiu eficient pentru ...

2571 EUR/m2 | 28 m2

Buna Ziua, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vânzare, 39 mp +7 mp balcon, nelocuită, Stejarului
10

Blitz va propune spre cumparare o garsonieră de 39 mp utili + balcon deschis 7 mp, situată la parter înalt, într-un bloc bine izolat, într-o zonă liniștită și extrem de practică – Stejarului. NU a fost locuită niciodată. Absolut deloc. Mobilată pe comandă, cu atenție la detalii Centrală termică proprie ...

2115 EUR/m2 | 39 m2

Floresti, Cluj

Apartament 1 camera, Proaspat renovat, Cojocnei
8
2

Apartament 1 camera, Proaspat renovat, Cojocnei

Blitz propune spre vânzare o garsonieră de 21,5 mp, situată la parter, pe strada Cojocnei, într-o zonă cu acces rapid către mijloace de transport, magazine și alte puncte de interes. Proprietatea a fost recent renovată și beneficiază de izolație interioară, oferind un nivel ridicat de confort. Compartimentarea ...

3163 EUR/m2 | 22 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera in centrul Clujului, 19 mp, 15 mp terasa, zona strazii Baritiu