Promovat
Apartament 2 camere nou - direct de la dezvoltator!
6

Apartament 2 camere nou - direct de la dezvoltator!

Dezvoltator vand apartament 2 camere la cheie in bloc nou situat in Zona Braytim pe limita teritoriala Timisoara-Giroc. Suprafata: 43 mp + balcon 4m. Blocul este situat in zona rezidentiala, Apartamentul este compus din: living, dormitor, bucatarie, baie, hol de acces si balcon, are toate utilitatile ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera-Direct de la dezvoltator
6
1

Apartament 1 camera-Direct de la dezvoltator

Dezvoltator imobiliar vand apartament 1 camera la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat termic, situat in comuna Giroc (zona Braytim). Apartamentul este situat intrun complex rezidential de peste 35 blocuri cu parc privat . Apartamentul este compus din: camera, bucatarie, baie, ...

1882 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera (decomandat ) ZONA REZIDENTIALA
6
3

Apartament 1 camera (decomandat ) ZONA REZIDENTIALA

Dezvoltator imobiliar vand apartament 1 camera la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat cu izolatie de 10cm EPS80, situat pe limita teritoriala Timisoara - Giroc zona Uzina de apa Calea Urseni. Apartamentul este situat intrun complex rezidential de 48 blocuri cu parc privat . ...

1853 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Promovat
Oferta vanzare ap 2 cam Gavana- Nord, mobilat si utilat, 68800 euro
19
6

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate si fara comision de la cumparator, un apartament cochet cu 2 camere, constructie 1975, situat in cartierul Gavana - Nord. Apartamentul este confort 2, nedecomandat, situat la et 4 4, avand o suprafata utila de 37,42 mp. si totala de 40,56 ...

1859 EUR/m2 | 37 m2

Gavana, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere
7

Apartament 2 camere

Proprietar vând apartament de 2 camere, situat la etajul 1 cu o suprafață de 50 mp și o compartimentare decomandată, încălzirea se face electric răcirea prin ventilație. Acces facil către supermarketuri, instituții de învățământ, cafenele și restaurante, transport public. Parcul din apropiere oferă un ...

1660 EUR/m2 | 50 m2

Mangalia, Constanta

Apartament de vânzare 3 camere
8
3

Apartament de vânzare 3 camere

Apartament de vânzare 3 camere Zona Autogara Militari

1532 EUR/m2 | 62 m2

Sector 6, Bucuresti

Vând garsonieră 25 mp bl. M7 , Galata etaj 3 4 pe colt, izolație exterioara
8
4

1900 EUR/m2 | 25 m2

Iasi, Iasi

Garsoniera , Zona Inel II
1

Garsoniera , Zona Inel II

COD Va 42496 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre Vanzare ,in localitatea Constanta, zona Inel II ,o garsoniera decomandata , cu suprafata utila de 28 mp ,situata la etajul 3 . Imobilul este mobilat si utilat complet .Pretul vanzarii este de 67.000 euro. Pentru mai multe detalii despre oferta ...

2393 EUR/m2 | 28 m2

Inel II, Constanta, Constanta

Propietar - Apartament nou renovat - 2 camere - bloc foarte rezistent - sector 4 - Eroii Revolutiei
10
8

Ofer spre vanzare apartament 2 camere confort 1 in zona Eroii Revolutiei sector 4(Brancoveanu) proaspat renovat (instalatie electrica sanitara ) finisaje de lux, pozitionare excelenta, foarte aproape de orice va ganditi, mega image world class spitale medic familie farmacii amanet... metrou autobuz ...

2017 EUR/m2 | 59 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

85000 euro ap.3 camere Mihail kogalniceanu NEGOCIABIL
8
13

85000 euro ap.3 camere Mihail kogalniceanu NEGOCIABIL

Ap 3 camere 64mp semidecomandat,izolat exterior,centrala pe gaz,aer conditionat,modernizat;gresie tot apartamentul,boxa 6 mp cu rafturi,balcon termopan si gresie exterior 6mp,pod inchis cu cheie la intrare.bloc din caramida cu pereti la 2 randuri de caramida. Scara curata cu interfon si geamuri termopan ...

1328 EUR/m2 | 64 m2

Mihail Kogalniceanu, Constanta

Vad ap.4 camere decomandat lux Bl.Brancoveanu
8
1

Vad ap.4 camere decomandat lux Bl.Brancoveanu

Ap.4 cam.decomandat finisaje lux,mobilier comanda mdf vopsit, 2bai ,2 balcoane ,gresie hexagonala,faianta,spoturi ,renovat in totalitate electrica sanitara,net in fiecare cam.,încărcare usb prize,electrica individuala fiecare cam.de la panou+aer+plita electrica,

2239 EUR/m2 | 88 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

apartament

apartament

vând apartament 2 camere

1163 EUR/m2 | 52 m2

Central, Balan, Harghita

Garsoniera conf 3 Bucuresti 8

Garsoniera conf 3 Bucuresti

vând garsoniera conf 3.Sect 5.

706 EUR/m2 | 17 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere de vânzare   Popești Leordeni
17

Apartament 2 camere de vânzare Popești Leordeni

Vă prezint un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat în Popești Leordeni, pe strada Mirăslău, la etajul 7 al unui imobil nou, cu regim de înălțime S+P+7E, finalizat în anul 2025. Imobilul este dotat cu lift, oferind acces facil și confort sporit. Locuința are o suprafață utilă de 52 mp și ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere Marriott   83 mp, 2 băi, parcare, boxă, mobilat
10

Apartament 3 camere Marriott 83 mp, 2 băi, parcare, boxă, mobilat

Apartament 3 camere, situat în zona Marriott 13 Septembrie, ideal pentru cei care caută confort, intimitate și acces rapid către centru. Scoli, gradinite si crese in imediata apropiere Spatii comerciale la doar 5 minute de mers pe jos (Vulcan Center, Lidl, Mega Image, Profi) Suprafață: 83 mp Etaj 2 ...

3590 EUR/m2 | 83 m2

Centrul Civic, Sector 5, Bucuresti

*Ap. 2 camere* 43

*Ap. 2 camere*

*Apart. 2 camere* - confort 2 - etaj 2 din 4 - incalzire prin termoficare ( repartitoare de caldura ) - amplasat in zona linistita - bloc si scara curata - geamuri termopan - balcon inchis cu termopan - perfect pentru a fi amenajat dupa bunul plac

1733 EUR/m2 | 45 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Apartament 3 camere cu curte proprie   Drumul Binelui | Parter | Construcție 2023
19
1

Apartament 3 camere cu curte proprie Drumul Binelui | Parter | Construcție 2023

Vă prezint spre vânzare un apartament deosebit cu 3 camere, situat la parterul unui imobil nou, finalizat în 2023, cu regim de înălțime P+6E, amplasat pe Drumul Binelui o proprietate ce îmbină armonios confortul modern cu avantajele unui spațiu exterior privat. Cu o suprafață utilă de 79 mp și o compartimentare ...

2278 EUR/m2 | 79 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand garsoniera
6
1

Vand garsoniera

Vand garsoniera in statiunea Sovata bai,comfort 1 ,cu acte la zi imediat ocupabil, suprafata construita 33,5 mp, suprafata utila 28,5 mp,compus din hol,spatiu depozitare, bucatarie baie,camera cu balcon, langa Hotel Hefaistos la distanta de 350 m de Lacul Ursu si 300 metri de Strandul Lacul Negru, la ...

1758 EUR/m2 | 33 m2

Central, Sovata, Mures

Apartament 2 camere decomandat zona Dacia
5
3

Apartament 2 camere decomandat zona Dacia

Apartament cu 2 camere decomandat, confort 0, suprafata construibila 51 m, locuibila 48. este intr o stare buna, dotat cu aer connditionat. fara probleme la acoperis. gazele sunt trase la usa. incalzirea se face prin Radet.

1667 EUR/m2 | 51 m2

Dacia, Constanta, Constanta

Garsoniera decomandata ,zona Anda
6

Garsoniera decomandata ,zona Anda

COD VA 41544 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre Vanzare ,in localitatea Constanta, zona Anda ,o garsoniera decomandata , cu suprafata utila de 24 mp ,situata la etajul 2 4 . Imobilul este mobilat si utilat complet . Pretul vanzarii este de 52.000 euro. Pentru mai multe detalii despre oferta ...

2167 EUR/m2 | 24 m2

Constanta, Constanta

 Vand apart.3 camere
9

Vand apart.3 camere

Zona de centru langa brutaria Ardelean,panorama deosebita,Strada N.Balcescu, decomandat, mobilat,etaj 6 din 10,, tel. wpp: 0034 sase patru trei șase opt cinci trei nouă patru

786 EUR/m2 | 70 m2

Lugoj, Timis

3 Camere Semidecomandat etaj 3 4 confort1 Navodari Sud 56Mp
4
2

3 Camere Semidecomandat etaj 3 4 confort1 Navodari Sud 56Mp

Apartament 3 camere Semidecomandat Navodari Zona Sud etaj 3 4 gazele pe scara 57mp balcon inchis Termopane izolat exterior,izolat interior parțial,gresie faianță parchet laminat uși interior noi,USA Intrare Noua,apometre,cablutv(DIGI) 69000

1232 EUR/m2 | 56 m2

Sud, Navodari, Constanta

Vand apartament 2 camere decomandate
1
22

Vand apartament 2 camere decomandate

Agentia imobiliara Alex si Nyky va propune spre vanzare un apartament compus din 2 camere decomandate cu balcon; Imobilul este dotat cu gresie si faianta, parchet insa finusajele nu sunt actualizate. Pentru un confort este necesar o renovare a imobilului. Pretul este de 43000 euro

860 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Apartament cu 2 camere decomandat ,zona Dacia
6
1

Apartament cu 2 camere decomandat ,zona Dacia

COD Va 42690 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare ,in localitatea Constanta, zona Dacia ,un apartament cu 2 camere decomandat , cu suprafata utila de 50 mp ,situat la etajul 3. Imobilul este mobilat si utilat complet cu imbunatatiri de actualitate.Pretul vanzarii este de 110.000 euro. ...

2200 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Constanta, Constanta

Salvează căutarea