Apartamente de vanzare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3camere,2bai,2balcoane,GARAJ propriu Dorobantilor-S.Barnutiu
9

Se propune spre vanzare apartament de 68 mp aflat la etajul 3 dintr-un bloc de IV etaje, construit în 1980. Detine 2 balcone spatioase, debara in bucatarie, garaj propriu sub bloc situat la intrarea in scara, boxa, precum și bucătărie separată și 2 aparate de aer condiționat. Apartamentul este gata ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Floreasca, apart 2 cam decomandat et 2
7

Floreasca, apart 2 cam decomandat et 2

Violor Invest va prezenta spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, in suprafata de 47 mp, situat la et. 2 3, in bloc reabilitat constructie 1962, confort 1, renovat, cu imbunatatiri, instalatii electrice si sanitare schimbate, parchet, termopan, gresie, faianta, usi interior noi. Scara este ...

2702 EUR/m2 | 47 m2

Barbu+Vacarescu, Sector 2, Bucuresti

Promovat
1 Cam-Sagului-3 Min Shopping City-Mobilat- 36MP- 63.000 Euro!
11

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 15 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Gara, de vanzare 2 camere, decomandat, 54mp, vanzari Constanta
6
3

(cod7626) | Constanta, zona GARA, Stadionul Portul, de vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata 54mp inclusiv balconul, etaj 4 din 5 niveluri, bloc stradal, spatios, vedere spate, termopan, gresie, faianta, parchet laminat, incalzire RADET, gaze la USA, clasa energetica B, cadastru si intabulare. ...

1472 EUR/m2 | 54 m2

Gara, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 PROPRIETAR | 2 Camere TITAN - Camil Ressu | 200m Metrou | Acte la zi
14
6

Vând apartament cu 2 camere situat într-una dintre cele mai bune locații din sectorul 3, pe Bulevardul Camil Ressu la intersecție cu strada Lotrioara. Sunt proprietar, tranzacția este directă, fără comision. Apartamentul este ideal pentru cei care caută o locuință într-un bloc sigur, reabilitat, cu ...

1773 EUR/m2 | 55 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

vanz ap 2 cam uta ared
10
8

vanz ap 2 cam uta ared

vanz ap 2 cam uat ared langa stadinon uta et5 confort 1 bucatarie baie cu dus dormitor matrimonial tersa mare termopan usa metal pereti exteriori izolati, se vinde mobilata si utilata Zona buna si pentru investitii (se cauta chirii in zona)

1127 EUR/m2 | 62 m2

UTA, Arad, Arad

Renovat 2 Camere Constantin Brancoveanu
13

Renovat 2 Camere Constantin Brancoveanu

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat pe strada Izvorul Oltului, la etajul 9 din 10, într-un bloc reabilitat termic în 2026. Apartamentul a fost renovat integral în 2026, cu finisaje moderne și materiale de calitate, fiind foarte luminos și gata pentru mutare imediată. Compartimentarea ...

2079 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Piata Sudului 2 camere 54mp Berceni
6

Piata Sudului 2 camere 54mp Berceni

Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă excelent conectată din Sector 4, pe Bd. Alexandru Obregia. Proprietatea beneficiază de o poziționare retrasă față de bulevard, oferind un plus de liniște și confort, fiind totodată ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Avantaje ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Sector 4, Bucuresti

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
3

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră renovata în Dr Taberei
9
3

Proprietar vând garsonieră renovata în Dr Taberei

Garsonieră renovata, mobilată,utilată complet in Dr Taberei Str Vlădeasa,balcon închis cu termopan, bucătăria cu geamul afară.Garsoniera este construita in anul 1983 pe niște sine de alunecare un caz de cutremur,bloc foarte rezistent făcut după cutremurul din 1977.Zona comercială mare, Auchan, Kaufland, ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
18

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament la casa(bloc) de caramida cu 4 apartamente in total, parter+etaj+ terasament si cu hidroizolatie. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa care a fost transformat in cameră, 1 cămară spatioasa de alimente transformata ...

1422 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Etaj 1- Apartament  1 camera decomandat Aradului
7

Etaj 1- Apartament 1 camera decomandat Aradului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, suprafata este de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), - dormitor generos cu balcon deschis. Apartamentul are ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Șoseaua Ștefan cel Mare nr. 41, exact la gura de metrou Obor
10
5

Proprietar, Apartament 3 camere Șoseaua Ștefan cel Mare nr. 41 (fix la gura de metrou Obor), etaj. 7 din 10, vedere panoramică rond Obor - Șoseaua Ștefan cel Mare - Calea Moșilor - Șos. Mihai Bravu. Apartamentul este cel din imagini, foto reale și recente, liber și disponibil imediat. Pentru foto ...

2462 EUR/m2 | 65 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, renovat, piața Gorjului
10

Proprietar vând apartament 2 camere Gorjului, metrou la 6-8 minute de mers pe jos, situat la etajul 6 din 10, într-un bloc reabilitat construit în 1967, cu scară curată și fără risc seismic. Locuința este renovată complet, cu finisaje moderne executate impecabil, instalații sanitare și electrice noi, ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere in Pitesti, zona Nord.
9
13

Vand apartament 2 camere in Pitesti, zona Nord.

Proprietar, ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Nord, confort I, 2 10, decomandat, cu vedere la bulevard, renovat, izolat, mobilat si utilat in totalitate. La parter se afla magazine alimentare si nealimentare, clinica privata, cabinete medici de familie, facultate, Kaufland... ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Salvează căutarea