Apartamente de vanzare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Pantelimon - Hățișului, 3 camere bloc 1982, decomandat cu 2 băi
20
3

Vânzare apartament cu 3 camere Pantelimon, strada Hățișului, în bloc din 1982, la parter 4, decomandat, cu două grupuri sanitare, 68.2 mp, cu balcon. Interiorul e îmbunătățit cu gresie, faianță, parchet, ferestre din termopan, ușă metalică. Băile au instalațiile sanitare noi pe cupru. Apartamentul a ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu
8
3

Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu

Apartament in zona Malu Rosu, 2 camere, conf 2, 40 mp, an construire 1978, etaj 1, totul la doar 54000 euro. Pentru vizionare, telefon 0726461287

1350 EUR/m2 | 40 m2

Malu Rosu, Ploiesti, Prahova

Promovat
Lujerului metrou, garsonieră renovată nou în bloc din 1988, strada Veteranilor
17

Vânzare garsonieră în zona Lujerului, pe strada Veteranilor, în bloc din 1988, la etajul p 4, confort 1, decomandat, 37 mp; cu hol de intrare din care se face accesul în cameră, bucătărie, debara și baie (cu geam pentru aerisire). Interiorul e nou-nouț, renovat acum, nelocuită după renovare. Instalațiile ...

2568 EUR/m2 | 37 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Central - 2 camere. La parter!
6
5

Central - 2 camere. La parter!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, aproape de Facultatea de constructii si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Șoseaua Ștefan cel Mare nr. 41, exact la gura de metrou Obor
10
5

Proprietar, Apartament 3 camere Șoseaua Ștefan cel Mare nr. 41 (fix la gura de metrou Obor), etaj. 7 din 10, vedere panoramică rond Obor - Șoseaua Ștefan cel Mare - Calea Moșilor - Șos. Mihai Bravu. Apartamentul este cel din imagini, foto reale și recente, liber și disponibil imediat. Pentru foto ...

2462 EUR/m2 | 65 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, renovat, piața Gorjului
10

Proprietar vând apartament 2 camere Gorjului, metrou la 6-8 minute de mers pe jos, situat la etajul 6 din 10, într-un bloc reabilitat construit în 1967, cu scară curată și fără risc seismic. Locuința este renovată complet, cu finisaje moderne executate impecabil, instalații sanitare și electrice noi, ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere in Pitesti, zona Nord.
9
13

Vand apartament 2 camere in Pitesti, zona Nord.

Proprietar, ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Nord, confort I, 2 10, decomandat, cu vedere la bulevard, renovat, izolat, mobilat si utilat in totalitate. La parter se afla magazine alimentare si nealimentare, clinica privata, cabinete medici de familie, facultate, Kaufland... ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Proprietar!Brancoveanu 2 camere 5 8 61mp 4 minute de METROU SI PARC MOBILAT LUMINOS( orientareVEST)
9

Imobilul este in stare buna. Etajul 5 8 la care este situat, anul de constructie 1986 tipul de compartimentare (decomandat) si apropierea de parc si metrou sunt atuurile apartamentului. De asemeni, beneficiaza de facilitatile zonei: locuri de joaca pentru copii; gradinite; scoli; facultati; locuri de ...

2377 EUR/m2 | 61 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina
8
1

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Tipografilor-Take Ionescu, Medicina - cu acces rapid catre punctele de interes, confort 1, semidecomandat, 48 mp Este format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor. Pret 118000 euro .

2458 EUR/m2 | 48 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Drumul Taberei
14
2

Drumul Taberei

Particular vand apartament 3 camere, semidecomandat (fost circular) etaj 8-10, proaspat jugravit, in suprafata de 62.10 mp, in zona Drumul Taberei, cu multa verdeata in jur. Blocul este reabilitat termic, cu locatari linistiti si se afla la 200 de m de statia de metrou Raul Doamnei. Este foarte aproape ...

2155 EUR/m2 | 58 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere Ion Mihalache, 1 Mai
8

Apartament 3 camere Ion Mihalache, 1 Mai

Apartament 3 camere in zona Ion Mihalache, Chibrit, situat la etajul 4 in bloc P+10, constructie 1963, cu suprafata utila de 56 m.p., semidecomandat, neamenajat, bloc reabilitat termic, liber. Repere imobiliare: Bd. Ion Mihalache, Chibrit, Calea Grivitei, Metrou 1 Mai, Pod Constanta.

2143 EUR/m2 | 56 m2

Ion+Mihalache, Sector 1, Bucuresti

Apartament 1 camera la 12 minute Metrou Academia Militara, 8 minute de hotelul Marriott Cotroceni
10
5

Cand cauti un "acasa" pentru tine, probabil vrei mai mult decat poze lucioase: vrei amenajare interioara moderna, lumina, pozitie buna si posibilitatea sa ajungi oriunde ai nevoie in Bucuresti cat mai rapid si usor posibil. Apartamentul acesta de pe Sos. Pandurilor 9 indeplineste exact aceste cerinte. ...

2839 EUR/m2 | 31 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere ,zona Park Lake de vanzare
6
1

Apartament 2 camere ,zona Park Lake de vanzare

PROPRIETAR De vânzare apartament 2 camere | Zona Dristor ParkLake (IOR) Str intrarea Reconstrucției 6. Vând apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat într-o zonă excelentă, verde și foarte liniștită, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție (randament excelent la închiriere). - ...

2022 EUR/m2 | 46 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou