Promovat
Vand apartament 3 camere ,renovat
9
1

Vand apartament 3 camere ,renovat

Se ofera la vanzare apartament cu 3 camere situat pe strada Plopilor numarul 4, intro zona linistita si accesibila din orasul Campia Turzii Are o suprafata de 65 mp, + 1 balcon si este situat la etajul 2 intr-un imobil cu 4 nivele. Compartimentarea se prezinta astfel: 3 camere 2 holuri 1 bucatarie 1 ...

1383 EUR/m2 | 65 m2

Campia Turzii, Cluj

Promovat
Vând apartamente cu 2si 3 camere, semifinisate, in zona Consiliului Județean, Cluj-Napoca
4
1

Apartamente disponibile cu 2 și 3 camere, la prețul de 3.300 mp + TVA. Apartamentele cu 2 camere beneficiază de o terasă de 29 mp, dintre care: * 6 mp sunt incluși în prețul apartamentului; * diferența de 23 mp se calculează separat, la prețul de 1.200 mp + TVA.

51 EUR/m2 | 65 m2

Consiliului Județean Cluj, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vând apartament
10
1

Vând apartament

PF vând apartament cu o camera in loc Florești jud Cluj, strada Urușagului, Nr 34 F. Apartamentul este compus din camera, bucătărie, baie, hol dresing. Este situat la etajul 2, finisat, gresie, faianță, parchet, mobila de bucătărie, baia complet utilata. Apartamentul este situat într-o zonă buna in ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
2 camere decomandat + bucatarie mare, 53mp utili, Lacul Rosu - Marasti (Persoana Fizica)
10
2

Persoana fizica fer spre vanzare apartament in Cluj Napoca, strada Lacul Rosu nr 2, la parterul inalt al unui bloc de 4 etaje reabilitat termic. Apartamentul este izolat termic cu polistiren de 10cm atat exterior cat si din subsol. Compartimentare perfecta: -2 camere -bucatarie de 16mp care poate ...

3019 EUR/m2 | 53 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ofer spre vanzare apartament!
5

Ofer spre vanzare apartament!

Ofer spre vânzare apartament la mansardă, spațios și luminos, compus din sufragerie, dormitor, birou, baie și spațiu de depozitare. Apartamentul dispune de aer condiționat și loc de parcare în fața blocului cu CF. Pret apartament 75.000 +5000 parcare

1176 EUR/m2 | 68 m2

Floresti, Cluj

Apartament de vânzare cu 2 camere
5
1

Apartament de vânzare cu 2 camere

Vând apartament cu doua camere în Dej-Triaj. Apartamentul este la parter și are și o frumoasa grădină proprie. Este compus din doua camere,bucătărie,baie si hol. Este renovat ,mobilat complet și echipat cu electrocasnice.

875 EUR/m2 | 40 m2

1 Mai, Dej, Cluj

Apartament 2 camere, 65 mp, Manastur-Club Transilvania, comision 0%
10
3

ROG NU SUNATI DE LA AGENTII IMOBILIARE. Particular, vând apartament decomandat cu 2 camere, situat în cartierul Mănăștur, strada Arinilor, la etajul 6 8 al unui bloc dotat cu lift. Caracteristici: Suprafata utila 65 mp Camera de zi: 20 mp | Bucătărie: 11 mp | Dormitor 13 mp | Baie 5,25 mp 2 ...

2600 EUR/m2 | 65 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vânzare fără comisioane
5
1

Apartament de vânzare fără comisioane

Apartament de vânzare strada Oltului nr 14 ap 33 Apartament 2 camere, 41 mp, la cheie, parcare subterana, Cartier: Beta Residence. Chinteni pret 118.000 Compus din Nr. camere: 2 Suprafață utilă: 41 mp Nr. băi: 1 Nr. balcoane: 1 Etaj: 4 4 Locuri de parcare: 1 la subsol Boxă:Da Tip compartimentare: ...

2878 EUR/m2 | 41 m2

Chinteni, Cluj

Apartament de vânzare fără comisioane
5
1

Apartament de vânzare fără comisioane

Nr. camere: 2 Suprafaţă utilă: 39.8 mp Nr. băi: 1 Nr. balcoane: 1 Etaj: 1 4 Locuri de parcare: 1 Tip compartimentare: Semidecomandat Vechime apartament: Nou Tip imobil: Bloc de apartamente Dotări: Mobilat utilat Anul construcţiei: 2021 Tip finisaj: Finisat va propun spre vânzare un apartament la cheie, ...

2950 EUR/m2 | 40 m2

Chinteni, Cluj

Apartament de vanzare Gruia
7
10

Apartament de vanzare Gruia

Buna ziua PF ofer spre vanzare apartament cu 1 camera + living cu bucatarie in cartierul Gruia Suprafata: 42 mp Localizare: Str. Migdalului (vis-a-vis de stadionul CFR) Etaj: 1 din 1 Curte comuna interioara, pod si beci (2 mp) Compartimentare: dormitor, living cu bucatarie tip open-space, baie Mobilat ...

2976 EUR/m2 | 42 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

3 camere zona Parc Poligon, Sub Cetate, Baza Sportiva Floresti
5

De vânzare apartament cu 3 camere modern și complet utilat Apartament cu 3 camere (2 dormitoare + living), situat într-o zonă liniștită și bine conectată. Compartimentare: 2 dormitoare Living Bucătărie separată Baie Balcon Dotări: Loc de parcare inclus Mobilier premium ...

2333 EUR/m2 | 51 m2

Floresti, Cluj

PF vând ap 2 camere Florești   Eroilor
10

PF vând ap 2 camere Florești Eroilor

Persoană fizică,vând apartament cu 2 camere in Floresti pe strada Eroilor in ansamblu nou finalizat 2025, într-un bloc cu 2 lifturi scară. Are o o suprafata de 54 mp utili, plus o logie de 6 mp, se află la etajul 6 din 6, este orientat spre nord vest, nu a fost locuit niciodată, și compartimentat astfel: ...

2315 EUR/m2 | 54 m2

Floresti, Cluj

Apartament Jucu de Mijloc
7
1

Apartament Jucu de Mijloc

Apartament Jucu de Mijloc zona Panemar, 92mp, et 4 + mansarda Compartimentat astfel: partea de jos - hol, living + bucatarie, baie, dormitor, balcon . Mansarda- casa scarii, dressing, dormitor, baie. Partea de jos mobilata si utilata , mansarda semifinisata. Parcare cu CF in curtea blocului.

1250 EUR/m2 | 92 m2

Jucu de Mijloc, Cluj

Persoana fizica, vand ap. 65 mp., semidecomandat, in loc. Floresti, str. Teilor, jud. Cluj
9

Persoana fizica, vand apartament 65 mp., ( din care balcon 4 mp.) semidecomandat, in loc. Floresti, str. Teilor, jud. Cluj. Apartamentul este situat la et.2 al unui imobil compus din 3 etaje + mansarda, construit in anul 2009. Acesta dispune de living si bucatarie open space, 2 dormitoare, baie ...

1836 EUR/m2 | 61 m2

Floresti, Cluj

Apartament Str.Horea
5
3

Apartament Str.Horea

De vânzare .Proprietate în Centru str. Horea 110 mp . Etaj 1 din 1. 3 camere , 3 băi , bucătărie . Lic parcare , pivniță .. Dotat, mobilat complet .

3818 EUR/m2 | 110 m2

Horea, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vânzare 40 mp Zorilor str. Observatorului - Pasteur
8
2

Bloc nou, etaj intermediar 2 6, lift Orientare spre vest Balcon 10 mp Proprietar Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare

3875 EUR/m2 | 40 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera

Vand garsoniera

Vand garsoniera conf3 in cart Gheorgheni str Albac aproape de mijloacele de transport mobilat si utilat clasic

3636 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca
5
3

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca

Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon

3163 EUR/m2 | 49 m2

Centrala, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
7

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2386 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca
8
1

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.

3217 EUR/m2 | 46 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera 11 mp Manastur
4
6

Vand garsoniera 11 mp Manastur

Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand Ap cu 3 camere ultracentral si superfinisat in Campia Turzii
14
19

Apartament la cheie, 3 camere, P-ta Mihai Vitaeazu, nr 11, Bl A142, Ap. 30, Mun.Campia Turzii, ultracentral in fata parcului, decomandat, cu balcon inchis cu termopan si deschis in living; Etaj patru acoperis izolat de 2 ani cu garantie 10 ani. Pereti exteriori izolati cu polistiren 10 cm, interior 5 ...

1142 EUR/m2 | 70 m2

Campia Turzii, Cluj

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.
10
1

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.

Vand apartament cu 3 camere in Manastur pe strada Mehedinti cu posibilitatea de a prelua chiriasii actuali. Centrala proprie

3149 EUR/m2 | 47 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

De vânzare apartament 2 camere zona Vivo
9
1

De vânzare apartament 2 camere zona Vivo

Persoana fizica dau spre vanzare apartament doua camere in zona Vivo jud Cluj de 45 mp utili plus balcon de 8 mp. Apartamentul este compus din :living+bucătărie,dormitor,hol și baie. Mai dispune și de un balcon de 8mp. Blocul este supravegheat video. Dispune și de interfon și o parcare. Anumite obiecte ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

Floresti, Cluj

Salvează căutarea