Promovat
Apartament cu 3 camere Ultrafinisat   situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca
10
3

Apartament cu 3 camere Ultrafinisat situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca

Apartament cu 3 camere semidecomandat situat în cartierul Andrei Mureșanu una dintre cele mai căutate și liniștite zone din Cluj-Napoca. Apartamentul are o suprafata utila de 74.mp, la care se adauga o terasa de 15mp. Este pozitionat la ultimul etaj al unei cladiri de 4 etaje, cu Lift modern. Detine ...

3986 EUR/m2 | 74 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vând apartamente cu 2si 3 camere, semifinisate, in zona Consiliului Județean, Cluj-Napoca
4
1

Apartamente disponibile cu 2 și 3 camere, la prețul de 3.300 mp + TVA. Apartamentele cu 2 camere beneficiază de o terasă de 29 mp, dintre care: * 6 mp sunt incluși în prețul apartamentului; * diferența de 23 mp se calculează separat, la prețul de 1.200 mp + TVA.

51 EUR/m2 | 65 m2

Consiliului Județean Cluj, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand aprtament 3 camere semidecomandat, Cluj-Napoca, Manastur
10
4

APARTAMENT DE VÂNZARE | CLUJ-NAPOCA | MĂNĂȘTUR | 3 CAMERE | GARAJ + BOXĂ Vă propun spre vânzare un apartament primitor, situat în cartierul Mănăștur, pe strada Grigore Alexandrescu nr. 38, într-o zonă accesibilă, bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli, farmacii, langa Academia de Muzica ...

2750 EUR/m2 | 64 m2

M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Proprietar vând apartament 2 camere 58 mp utili singur pe etaj 1 cu loc de parcare și curte, în vilă
10
3

Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Gherla
10

Apartament 2 camere Gherla

Apartament 2 camere Gherla

1660 EUR/m2 | 47 m2

Gherla, Cluj

Apartament 2 camere Plopilor
7
3

Apartament 2 camere Plopilor

Vand apartament 2 camere, 50.41 mp util, decomandat, balcon inchis, centrala, geam termopan, eraj 1, ocupabil imediat. Pret 178500 euro neg. Nu platesc comision !

3541 EUR/m2 | 50 m2

Plopilor, Cluj-Napoca, Cluj

Persoana fizica Aprtament 3 camere 2 bai ultra finisat mobilat
5
1

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, boxa si parcare subterana! Locație: Muzeul apei, Florești Pretul e in EURO 2500 Mp 215 000 Suprafață: 86 mp Etaj: Parter inalt Bloc P+2 în complex rezidential Caracteristici principale: Finisaje premium Mobilier ...

29 EUR/m2 | 86 m2

Floresti, Cluj

De vânzare apartament Manastur
5

De vânzare apartament Manastur

Vând apartament 43 mp proaspăt renovat și utilat! Apartamentul este situat la etajul 9 cu 2 camere baie bucătărie un dressing și spațiu de depozitare , pentru mai multe informații sunați la numărul de telefon .

4651 EUR/m2 | 43 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 4 camere decomandate ultrafinisat | Gheorgheni | 78 mp | Etaj 3 4 | Instalații noii
8
7

PF vând apartament cu 4 camere decomandate, ultrafinisat, situat într-o zonă liniștită și verde din cartierul Gheorgheni, pe strada Azuga, în Cluj-Napoca. Poziționare excelentă în apropiere de hotel Royal, Transylvania College, poliție și Interservisan, la 10 minute de FSEGA și Iulius Mall. Suprafață ...

3462 EUR/m2 | 78 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament 2 camere
10

Vând apartament 2 camere

Vând apartament cu doua camere În dej Str. Orizont La etaj 1 Decomandat Centrala termica Izolat termic exterior Confort 1 Compus din. 2 camere Bucătărie Baie Hol Debara Dresing Balcon Suprafața 52 mp. Det. La tel

1462 EUR/m2 | 52 m2

Dej, Cluj

Vând Apartament 1 Camera Campia Turzii + pivnita
7
3

Vând Apartament 1 Camera Campia Turzii + pivnita

Persoana fizica vand apartament 1 camera, hol, baie, bucatarie (parter, 28m2) + pivnita proprie (chiar sub bucatarie, 20m3). Centrala proprie, mobila, masina de spalat, frigider (folosite)

1536 EUR/m2 | 28 m2

Campia Turzii, Cluj

Apartament 2 camere, 40mp + balcon, Estimo Park
5
2

Apartament 2 camere, 40mp + balcon, Estimo Park

Ofer spre vanzare un apartament de 2 camere, situat in ansamblul Estimo Park din Apahida. Apartamentul este situat la etajul 1, are o suprafata utila de 40 mp, are o compartimentare semidecomandata si este compus din bucatarie, living, 1 dormitor, 1 baie si balcon. Apartamentul este finisat, beneficiaza ...

2248 EUR/m2 | 40 m2

Apahida, Cluj

Închiriez garsonieră ultracentral Cluj -Napoca 2

Închiriez garsonieră ultracentral Cluj -Napoca

Garsoniera 73mp,situata in apropierea Catedralei Ortodoxe, etaj 1, compusa din : 1 camera 45mp, bucătărie 14mp, baie 5 mp, debara, antre comun, pivniță, pod comun , deschidere spre curte interioara, balcon mare înspre curte.Centrala termica proprie, geamuri și ușa tip termopan din lemn 550 euro.

7 EUR/m2 | 73 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 4 camere în Turda,centru
5

Apartament 4 camere în Turda,centru

Proprietar, vând apartament 4 camere 89 mp,izolat termic în 2025 prin program PNRR.Este situat pe str.Libertății nr9 ,etaj 4.,deasupra este pod cu țiglă metalică,izolație30 cm polistire.Exclus colaborarea cu agenții.Rog seriozitate.Informații suplimentare pe e-mail, sau la numărul

1573 EUR/m2 | 89 m2

Centrul Istoric, Turda, Cluj

Vând garsonieră la casă, cu grădină, in Hasdeu.
5
4

Vând garsonieră la casă, cu grădină, in Hasdeu.

Vând o garsonieră cochetă de 16 mp, completată de o grădină cu acces direct din interiorul locuinței. Proprietatea este situată la doar câteva minute de mers pe jos de UMF, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă. Garsoniera se află la demisol, însă beneficiază de lumină naturală datorită ferestrelor ...

4063 EUR/m2 | 16 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament demisol 2 camere Gherla
8
3

Apartament demisol 2 camere Gherla

Vând apartament cu două camere la demisol în Gherla pe Str Hasdatii. Preț negociabil. Se poate vinde mobilat utilat conform pozelor

1078 EUR/m2 | 58 m2

Gherla, Cluj

Vand garsoniera Cluj - Floresti Porii - - 41mp.
5
1

Vand garsoniera Cluj - Floresti Porii - - 41mp.

Vand garsoniera Floresti Porii 41mp, et.2. Garsoniera este compusa din: 1 living, 1 bucatarie, 1 baie, 1 antreu si o terasa de 9mp. Suprafata utila 41 mp. Accesul dublu pe balcon, atat din camera (living sau dormitor), cat si din bucatarie, este o configuratie extrem de practica! Locatie Strategica ...

1768 EUR/m2 | 41 m2

Floresti, Cluj

Apartament 2 camere Floresti, in aproprierea Clujului.
5

Apartament 2 camere Floresti, in aproprierea Clujului.

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-o zonă liniștită și foarte căutată, în apropiere de Cluj-Napoca, zona Someșului. Locuința are un design contemporan, este complet finisată și se vinde mobilată și utilată. Dispune de un living luminos, dormitor, bucătărie open-space, ...

2375 EUR/m2 | 40 m2

Somesului, Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament cu 3 camere in  zona ultracentrala
5
7

Vand apartament cu 3 camere in zona ultracentrala

Vand apartament cu 3 camere in zona ultracentrala, apartamentul este compus din bucatarie, living, 2 dormitoare, baue, camara, debara, wc de servici, are centrala proprie, termopane, gresie, faianta, usa metalica. Este situat la etajul 4 si este izolat.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Campia Turzii, Cluj

Promovat
De vânzare!
7

De vânzare!

De vânzare apartament cu 4 camere, 3 dormitoare, living, două băi și bucătărie, 79,11 mp, str. Lotus, nr 12, vis-a-vis de școală, zonă liniștită, apartamentul este renovat, blocul este izolat și renovat. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4.

1291 EUR/m2 | 79 m2

Turda, Cluj

PFA-Vand apt.3 cam.zona Europa
10
8

PFA-Vand apt.3 cam.zona Europa

PFA,vand apt.3cam.120 mp sistem living cu bucătărie, bloc ctie noua,et.int 6,baie,dressing,mobilat si utilat,Cart.Europa,,aproape de mijloace de transport in comun ,parcare subterana + boxa inclusa in pret

3696 EUR/m2 | 92 m2

Mărăști, Cluj-Napoca, Cluj

2 cam.d.rotund
7
5

2 cam.d.rotund

Pfa,casa cu 2 camere ,bucatarie vara,aproximativ 65 mp,teren 770 m,fr.13 m,finisata modern zona Gara,semidecomandat situat in cartierul D.Rotund.Se afla intr-o zona de case superba,aproape de mijloace de transport in comun. In proximitate se regasesc magazine, parcuri si statii pentru mijloacele de transport ...

6077 EUR/m2 | 65 m2

Cluj-Napoca, Cluj

3 cam.Marasti central
9
1

3 cam.Marasti central

Pfa,vand apt.3 cam.decomandat,80 mp,76 utili,2 bai,balcon,loc de parcare de la primarie ,finisat A-Z,mobilat si utilat,et.7 10,pret 257500 euro usor neg.

3686 EUR/m2 | 70 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 3 camere
10
3

Apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere, 63 mp,+ 1 balcon ( mai exista posibilitatea de a finisa inca unul care este trecut si in acte insa constructorii blocului nu l-au mai finalizat!) la mansardă cu balcon și garaj subteran( intabulat 14 mp) Descoperiți un apartament primitor, situat la mansarda unui imobil bine ...

1587 EUR/m2 | 63 m2

Campia Turzii, Cluj

Salvează căutarea