Promovat
Vand aprtament 3 camere semidecomandat, Cluj-Napoca, Manastur
10
4

APARTAMENT DE VÂNZARE | CLUJ-NAPOCA | MĂNĂȘTUR | 3 CAMERE | GARAJ + BOXĂ Vă propun spre vânzare un apartament primitor, situat în cartierul Mănăștur, pe strada Grigore Alexandrescu nr. 38, într-o zonă accesibilă, bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli, farmacii, langa Academia de Muzica ...

2750 EUR/m2 | 64 m2

M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament open space cu dormitor
7
2

Apartament open space cu dormitor

De vânzare apartament in Cluj-Napoca, str Edgar Quinet nr 10 Preț: 117.500 euro Etaj 1 din 5, cu ascensor Orientare vest, lângă padure, aer curat si liniste Compartimentare: living+bucatarie open space, dormitor, baie cu Su 37,38 mpși balcon (logie) 7 mp Mobilat si utilat complet Construit 2018 Încălzire ...

3176 EUR/m2 | 37 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vând apartament cu 2 camere.
9

Vând apartament cu 2 camere.

Vând apartament cu 2 camere decomandat situat între Lacuri Str Tulcea, aproape de Iulius mall și facultatea de științe economice. Ideal pt închiriere. Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Nu colaborez cu agențiile care percep comision vânzătorului .

3250 EUR/m2 | 52 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Proprietar vând apartament 2 camere 58 mp utili singur pe etaj 1 cu loc de parcare și curte, în vilă
10
3

Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vânzare
8

Garsoniera de vânzare

Ofer spre vânzare o garsoniera confort sporit,situata in zona străzii București -Henry Barbusse,o zona cocheta si liniștită aproape de mij de transport,scoli, grădinițe,magazine,langa parcul Farmec. Apartamentul are o suprafață totală de 32 mp, și a fost renovat integral de la zero, instanța electrica ...

3438 EUR/m2 | 32 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament, semidecomandat, 2 camare,etaj 1, Manastur, Aleea Peana
6
2

PF vand apartament 2 camere, semidecomandat, etajul 1 din 4, situat in Manastur, aleea Peana. Blocul este izolat termic. Are in proximitate statie de autobuz tramvai, magazine, scoala, biserica. Apartamentul se vinde nemobilat. Exclus agentii.

3333 EUR/m2 | 39 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand Apartement Cluj Napoca zona iris 98.000 euro negociabil
5
1

Locație: Cartierul Iris, Str. Oașului Suprafață utilă: 42 mp Orientare: Vest lumină naturală plăcută în a doua parte a zilei Etaj: Parter, cu mică grădină perfectă pentru relaxare Apartamentul se predă finisat simplu, mobilat și utilat modest, oferind viitorului proprietar posibilitatea de ...

2333 EUR/m2 | 42 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Vand  Inchiriez apartament  Calea Baciului
5
5

Vand Inchiriez apartament Calea Baciului

Vand inchiriez apartament Cluj Napoca ,Calea Baciului , 53mp2 ,140.000 usor negociabil ,complet utilat si mobilat ,compus astfel : - un dormitor -living -bucacatrie -balcon -baie Pret chirie 500 luna (parcare subterana inclusa )

2642 EUR/m2 | 53 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament la cheie Nu Colaborez Cu Agentii
10
1

Vând apartament la cheie Nu Colaborez Cu Agentii

Vând apartament Calea Baciului 66-70,Cluj-Napoca -etaj1din 6,living cu bucatarie semi decomandat,dormitor,baie,balcon, un total de 52,04 mp2+balcon,se vinde utilat si mobilat .In apropiere se afla Lidl, farmacie,brutarie,stație autobuz. Pret 144.000 euro tva inclus poate fi achiziționată si parcare subterană(nu ...

2769 EUR/m2 | 52 m2

Dambu+Rotund, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
2 camere decomandat + bucatarie mare, 53mp utili, Lacul Rosu - Marasti (Persoana Fizica)
10
2

Persoana fizica fer spre vanzare apartament in Cluj Napoca, strada Lacul Rosu nr 2, la parterul inalt al unui bloc de 4 etaje reabilitat termic. Apartamentul este izolat termic cu polistiren de 10cm atat exterior cat si din subsol. Compartimentare perfecta: -2 camere -bucatarie de 16mp care poate ...

3019 EUR/m2 | 53 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament 2 camere Marasti,
7
5

Vand apartament 2 camere Marasti,

Vand apartament spatios si luminos cu 2 camere decomandate, bucatarie cu open space pe str. Scortarilor in spatele BRD , una din cele mai cautate zone din Cluj. Apartamentul este situat la et. 2, are o suprafata utila de 62 mp si a fost renovat integral in 2022. ( geamuri termopane noi, centrala termica ...

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vanzare in Cluj

Apartament de vanzare in Cluj

Persoana fizica, vand apartament in Cluj- Napoca,situat ultracentral la etajul 1, cu suprafata utila de 64 mp, 73 mp construiti compus din: 2 camere, bucatarie, baie, camara si anexe, cu loc de parcare in curte comuna. Ideal pentru locuinta, investitie sau sediu firma. Pret: 295.000 E. Tel:

4609 EUR/m2 | 64 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Vand 3 camere Manastur 185.000 euro  -  negociabil
1
7

Vand 3 camere Manastur 185.000 euro - negociabil

Vand 3camere Manastur - zona verde , aproape de padure - strada PUTNA- PARTER , balcon, centrala termica . pret negociabil in euro 185.000 euro negociabil detalii de vizita Telefonic -

2891 EUR/m2 | 64 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament cu o camera 125 mii   in Cluj-Marasti
10
4

Vand apartament cu o camera 125 mii in Cluj-Marasti

Vand ap.cu o camera in Marasti ,aproape de centru,la et2 din 2,cu posibilitate de mansardare.Este renovat recent,are o suprafata de 30mp ,centrala proprie,este amplasat in zona cautata pt chirii.Pret 125 mii euro.Tel

4167 EUR/m2 | 30 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament 3 camere demisol
10
4

Vând apartament 3 camere demisol

Vând apartament cu 2 dormitoare și dacă se schimba întrarea din spatele blocului cu întrare din fața blocului holul de acum se poate transforma în dormitor. E la demisol, 1 m in pământ pe o latură, 2 balcoane, unu închis altul nu. Bucătăria e împreună cu livingul opan-spice, o baie, și un loc de parcare ...

1972 EUR/m2 | 71 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Proprietar vand apartament 3 camere, 62mp, decomandat, central
5
2

Apartament cu 3 camera, hol, baie, bucatarie, balcon, beci, teren in curtea interioara, 62mp, confort I, situat în zona centrală, la etajul 1 din 4 al unui bloc solid din cărămidă, cu pereți groși. Decomandat, orientare sudică și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul zilei. Apartamentul a ...

4353 EUR/m2 | 62 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 90m2 , in vila
5

Apartament 90m2 , in vila

Persoana fizica vand apartament in Manastur, str. Campului partea de jos, 90m2, curte comuna cu parcare inclusa in pret , spatiu verde si acces cu bariera. Zona superba si accesibila, magazin alimentar peste drum, statia mijloc de transport se afla la 50m, scoli in apropiere. Apartamentul este la etajul ...

2767 EUR/m2 | 90 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament doua camere de vanzare str Avram Iancu 344 Floresti
9
1

Apartament doua camere 53mp balcon mare 7 mp ,living bucatarie ,baie ,dormitor ,spatiu depozitare finisat mobilat utilat complet,plita hota cuptor frigider masina spalat vase masina spalat rufe aer conditionat,centrala proprie incalzire pardosea televizoare toate noi ,nelocuit ,contine si un loc de parcare ...

2698 EUR/m2 | 53 m2

Cluj-Napoca, Cluj

PF vând apartament cu 4 camere in Mărăști
5
3

PF vând apartament cu 4 camere in Mărăști

PF vând apartament cu 4 camere, decomandate, et 1 din 4, izolat termic si dotat cu AC.Apartamentul deține bucătărie, hol ,2 bai,cămară si beci la subsol.Apartamentul si vinde mobilat. Prețul este de 245,000 euro negociabil. Informații suplimentare la tel.

2722 EUR/m2 | 90 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament cu 1 cameră la casă
9
11

Vând apartament cu 1 cameră la casă

Persoană fizică vând apartament cu o cameră la casă pe strada Vrancea. Apartamentul are intrare și curte separată Imobilul este compus astfel: -hol, cameră, bucătărie, baie, pivniță, pod, curte Suprafața utilă 28,79mp+pod aproximativ 23mp, urcarea în pod este foarte comod Suprafață teren cotă parte ...

2464 EUR/m2 | 28 m2

Cluj-Napoca, Cluj

vanzare gars Cl Baciului  zona LIDL ,22 mp.58900 eur.neg
5
6

vanzare gars Cl Baciului zona LIDL ,22 mp.58900 eur.neg

compartimentare : -Bucatarie -Camera -Baie -Se vinde mobilata ,utilata sau fără mobiler -Este disponibila cf-ul in regula. -Ptr.vizionare sau alte detalii.va.rog sa sunati

2677 EUR/m2 | 22 m2

Cluj-Napoca, Cluj

vand ap 3  cam Floresti zona Urusagului 70 mp 87900 eur neg et 2  4
10
7

vand ap 3 cam Floresti zona Urusagului 70 mp 87900 eur neg et 2 4

compartimentare: hol spațios baie living +bucatarie generoasa cu ieșire balcon,mare ,posibilitate de a se separa cu inca o camera 2 camere separate Semifinisat ,prezintă un avantaj deoarece se poate finisa după bunul plac cf ok zona f bună, in apropiere toate facilitatile

1256 EUR/m2 | 70 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Ap 3 camere Azuga 65 mp semidecomandat ,179000 eur
7
2

Ap 3 camere Azuga 65 mp semidecomandat ,179000 eur

compartimentare: Parter inalt +balcon generos închis cu termopan hol spațios intrare bucatarie camera 1,cu ieșire balcon ,închis cu termopan hol 2intrare baie ,cu geam camera 3 Ap este dotat cu ct termica proprie ,termopane,parchet gresie faianță in baie Se vinde nemobilat În zona multe parcuri ...

2754 EUR/m2 | 65 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Oferta premium ,ap 2 cam Floresti 55 mp ,+balc 5 ,5 mp,et2 3 fin  pret 95000 eur neg
10
1

Oferta premium ,ap 2 cam Floresti 55 mp ,+balc 5 ,5 mp,et2 3 fin pret 95000 eur neg

apartament de 2 camere ,cu suprafata utila de 53,39 MP in zona Urusagului. Acesta se afla la etajul 2 al unui imobil nou (2023) cu regim de inaltime D+P+3E. Compartimentarea,se prezinta astfel: hol, camera de zi, dormitor, bucatarie (separata), baie, spatiu de depozitare si balcon de 5,52 MP. Apartamentul ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea