Promovat
Ap. 3dec. Faleza, vedere Dunare, 98mp
16
2

Ap. 3dec. Faleza, vedere Dunare, 98mp

Agentia imobiliara Domus va propune spre vanzare in exclusivitate un apartament deosebit, cu 3 camere decomandate, situat pe Faleza, la etajul 7 8 al unui bloc construit in anul 2006. Apartamentul are suprafata utila de 98mp, este compus dintr-un living spatios, bucătărie, două dormitoare și 2 grupuri ...

1735 EUR/m2 | 98 m2

Faleza, Galati, Galati

Promovat
De vazare apartament cu 3 camere, Baia Comunala, 135.000 Euro
3
2

Va propunem spre vanzare un apartament spatios de 3 camere situat in zona Baia Comunala, intr-un imobil construit in anul 1997. Locuinta are o suprafata generoasa de 83 m.p. si a fost renovata complet de la placa, cu finisaje moderne si atentie la detalii, oferind un confort ridicat. Un mare avantaj ...

1560 EUR/m2 | 83 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 38 mp + balcon 7 mp, etaj 1, Micro 40
5
4

Cod 10012: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere și dependințe, având o suprafață utilă de 38 mp, la care se adaugă un balcon generos de 7 mp. Imobilul este situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în anul 1970, în Micro 40. Locuința beneficiază de centrală termică ...

1237 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Promovat
Vanzare - apartament cu 3 camere, Micro 16, renovat, mobilat nou
16

Vânzare apartament cu 3 camere în Micro 16, in spate la Complex Siret – zonă liniștită și convenabilă! Detalii apartament: Compartimentare: Semidecomandat Dormitoare: 2 Grup sanitar: 1 Suprafață utilă: 60 mp Etaj: 2 din 4 Orientare: Vest – apartament luminos și primitor An construcție: 1968 Caracteristici ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Micro 16, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2
10
4

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2

Vă invit sa descoperiti acest apartament spectaculos de 2 camere, situat in cel mai luxos ansamblu rezidential din Galati, unde unitatea stilistică este vizibilă, iar atmosfera este primitoare şi relaxată datorita comunitatii exclusiviste. De la proiect, la finisaje şi design, facilităţi şi amplasare, ...

2292 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

PERSOANA FIZICĂ vând  apartament 3 camere  Colibri 2 Mazepa 2
10
12

PERSOANA FIZICĂ vând apartament 3 camere Colibri 2 Mazepa 2

Persoană fizică vând apart cu 3 camere situat in Mazepa 2 etaj 4 din 6 dat in folosință în anul 2019 Întreg ansamblul este supravegheat video cu acces securizat . Încălzirea este prin pardoseală și calorifere centrala termică individuală . Tâmplărie exterioară pvc , 2 băi ( ambele au geam ) , balcon ...

1534 EUR/m2 | 103 m2

Central, Galati, Galati

Vand apartament 4 camere in ICFrimu ,etajul 4 strada Nae Leonard,decomandat,negoci fara imbunatatiri
2
11

Vand apartament cu patru camere pe strada Nae Leonard,etaju 4 cu doua balcoane ,80 de metri patrati ,74.000euro

974 EUR/m2 | 76 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 64 mp, mobilat și utilat   Micro 21
9
2

Apartament 2 camere decomandat, 64 mp, mobilat și utilat Micro 21

Apartament 2 camere decomandat, suprafață generoasă Micro 21 Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în Micro 21, la etajul 8 al unui bloc cu 8 niveluri, construit în anul 1988. Apartamentul are o suprafață totală de aproximativ 64 mp, o ...

1125 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere galati
7

Apartament 2 camere galati

Doar schimb apartament cu 2 camere decomandate etaj 4 in zona ireg , se afla la 2 minute de magazine aprozare statii de mijloc de transport... . 2 balcoane constructie bloc dupa 1980,constructie izolata termic ,hidroizolatie facuta de curand (in garantie ) accept doar schimb cu casa batraneasca ...

1036 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Vand apartament 3 camere in Valea Marului
5

Vand apartament 3 camere in Valea Marului

Apartament 3 camere, 65 mp, la Bloc Valea Marului. Ap 3 din 4, etaj 1. Se vinde mobilat, utilat, gata de locuit ( in prezent locuit, este curat, bine intretinut. Gresie, faianta, parchet, termopane, AC. Living renovat integral anul acesta. 2 dormitoare si living, bucatarie spatioasa, baie, 2 spatii ...

631 EUR/m2 | 65 m2

Valea Marului, Galati

apartament 1 camera tig 1
5

apartament 1 camera tig 1

apartament 1 cameră strada Brăilei , etaj intermediar se vinde complet mobilat utilat centrală termică , gaze , apă , electricitate, nu lipsește nimic din imobil , aveți nevoie doar de buletin valabil și bani ( răspund la mesaje ) o afacere profitabilă pentru închiriere în regim hotelier , o investiție ...

1604 EUR/m2 | 28 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare în Micro 17, comision 0 pentru cumpărător!
6
1

Cod 106A8: Agenția Imobiliară Dacomari vă propune spre vânzare, în exclusivitate, un apartament compus din 3 camere și dependințe, situat în Micro 17, într-un bloc construit în anul 1983, la etajul 4 din 4. Apartamentul are o suprafață totală de 62 mp, fără probleme la hidroizolație și beneficiază ...

1218 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat 85000euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam.sdec.m17 geam baie ,uși noi ,termopan.apa separat ,stradal Oltului 65000euro 0745914848

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

2cam dec.et2 Maz2  77000euro
9

2cam dec.et2 Maz2 77000euro

2cam.dec.Maz.et 2 din 9 liber Br-uri 77000euro 0745914848

1426 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
10

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
4

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vând apart.2camere
10
25

Vând apart.2camere

Vând schimb apartament 2camere micro 38,gaz și apa separat,balcon,parchet. termopan, ușă metalică, partial mobilat,tel.zero771.823.734.ACCEPT CREDIT.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartament 2camere micro38
5
5

Apartament 2camere micro38

Vând apartament 2camere in micro38,s-dec, mobilat parțial, etaj4,gaz și apă individual, preț 38mii.(190.000.lei),tel.zero771.317.219

1081 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

.AP.2Camere Micro39
9
26

.AP.2Camere Micro39

VÂND SCHIMB APARTAMENT 2CAMERE MICRO 39, pret 40mii euro.GAZ, APĂ SEPARAT,(in zona pietei micro39),tel077131721noua.

108 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, 50 mp, renovat, parter – Țiglina 2 | Centrală proprie
5
1

Îți propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în cartierul Țiglina 2, la parter, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea are o suprafață utilă de 44 mp (50 mp total), fiind optim compartimentată. Un mare avantaj îl reprezintă extinderea sufrageriei în balcon, oferind ...

1428 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp
9
3

Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp

Agenția Imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Țiglina 2, pe strada Constructorilor, în binecunoscutele blocuri H. Locuința este amplasată la etajul 4 din 9 și are o suprafață utilă totală de 65,5 mp, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. Un mare ...