Promovat
Apartament 3 camere,parter   Zona Piața Centrala
10
4

Apartament 3 camere,parter Zona Piața Centrala

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, într-o zonă foarte bună zona Piața Centrala. Locuința are o suprafață de 74 mp și beneficiază de multiple avantaje: -mobilat si utilat -electrocasnice noi -boxă situată sub jumătate din apartament -coloană ...

1189 EUR/m2 | 74 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere
8
1

Apartament 2 camere

Apartament in spatele primăriei, lîngă centru, in A5,Profi, piata, magazine, etc Curent, apă și gaz plătite la zi,mobilat cum se vede, decomandat cu vedere în 3 direcţii, termopane, centrala pe gaz,2 focuri de gaz instalații de gaz și curent noi, plăți la zi, vecini liniștiți și scară curată. Contact ...

425 EUR/m2 | 40 m2

Vulcan, Hunedoara

Apartament 3 camere Petrosani Aviatorilor
10
27

Apartament 3 camere Petrosani Aviatorilor

Vand apartament cu 3 camere in Petrosani zona Aeroport strada Aviatorilor (Blocul turn cu Posta) Etajul 7. Aparatamentul nu este locuit. Termopane. Prețul este negociabil

417 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

Garsoniera de vanzare
5
5

Garsoniera de vanzare

Vand garsoniera ultramoderna, compartimentata in: zona de dormit, zona living, zona office, baie si bucatarie. Are instalatie electrica pe cupru si instalatii sanitare noi, izolata termic, mobilata și utilata doar cu produse noi, de calitate și în garanție (plita, frigider Electrolux), TV LG 4K, 108 ...

1417 EUR/m2 | 30 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere Simeria direct de la proprietar
5
1

Vând apartament 3 camere Simeria direct de la proprietar

Vând apartament 44 mp, cu 3 camere, hol, baie, bucătărie și balcon închis cu termopan. Este complet contorizat apă, gaz și curent electric, centrală termică plus aer condiționat și geamuri termopan. Este izolat termic la exterior. Este situat in zona Parc Dentrologic, str. Preot Nistor Socaciu la et. ...

909 EUR/m2 | 44 m2

Simeria, Hunedoara

Ap.la cheie ultracentral
10
2

Ap.la cheie ultracentral

vând Ap.2 cam.decomandat ultracentral la cheie,et.2 din4lângă primărie,parc,școală I.G.Duca,călduros pe mijloc,mobilat și utilat,izolat interior inclusiv tavanele,bucătărie mare,electrocasnice noi în garanție mas.sp.rufe Whirlpool 9 kg mas.sp.vase Whirlpool uscător Beko,comb.frigorifica No Frost(fara ...

1130 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Petrosani, Hunedoara

Apartament 3 camere + garaj și boxă-Brad HD.
10

Apartament 3 camere + garaj și boxă-Brad HD.

Direct de la proprietar Apartament de vânzare în mun. Brad, str. Vînătorilor(lângă sala de sport), situat la etajul. 1, într-un bloc, cu acoperiș, P+2, cu o singură scară, cu 6 apartamente în total, 2 pe etaj. Apartamentul este decomandat și este compus din 3 camere, 2 băi, bucătărie, hol și două ...

1225 EUR/m2 | 89 m2

Brad, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara
6
1

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje cu acoperis, situat in zona Stadion, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament de vanzare in Deva
1
11

Apartament de vanzare in Deva

De vanzare apartament 3 camere,2 bai, balcon, pe Bulevardul Decebal , blocul B , Pretul 100.000 euro, usor negociabil. Pentru mai multe detalii va raspund la mesaje aici sau pe whats'app

1493 EUR/m2 | 67 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament cu 3 camere decomandat-etaj2- Călan
7

Apartament cu 3 camere decomandat-etaj2- Călan

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon inchis, baia cu faianta,gresie, parchet in camere ,vedere pe 2 parti, etaj2, zonă bună în Călan, pret 43000 euro. Informatii la telefon 0723619177

623 EUR/m2 | 69 m2

Calan, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat, parter inalt-zona pietei centrale Deva
6

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat ( faianta,gresie, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet laminat), suprafata utila 48mp, boxa la demisol, parter inalt, zona pietei centrale Deva, pret 75000 euro. Inf la tel.0723619177

1563 EUR/m2 | 48 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere-boxa-loc de parcare-Zăvoi Deva
11

Apartament 3 camere-boxa-loc de parcare-Zăvoi Deva

Apartament cu 3 camere(living+2 dormitoare), hol, baie de serviciu, baia mare cu cadă si geam de aerisire, amenajări ( centrala termica, geamuri termopan, faianta,gresie, parchet laminat, aparat de aer conditionat), balcon mare deschis, etaj3-bloc cu acoperis-constructie 2009, boxa pe etaj, casa scarii ...

976 EUR/m2 | 84 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat-mobilat-utilat integral-56mp-zona Dacia Deva
6
3

Apartament cu 3 camere decomandat,bloc din caramida, suprafata 56mp,amenajat ( faianta,gresie,centrala termica, usi schimbate, instalatie electrica refacuta, centrala termica din 2023, contorizare individuala la apa), balcon inchis, mobilat integral, bucataria cu mobilier la comanda cu electrocasnice ...

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva
5
2

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, amenajari ( centrala termica, geamuri termopan, faianta, gresie in baie), mobilat ,utilat, etaj4, zona Ale. Crisului Deva, pret 36000 euro . Inf. la telefon 0723619177

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva
4
2

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva
5
5

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, cu centrala termica, geamuri termopan, balcon deschis, etaj4 fara probleme cu izolatia, Ale. Crisului Deva, pret 30000 euro negociabil. Inf. la telefon 0723619177

789 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 bai, 2 balcoane si garaj sub bloc-zona Imp. Traian Deva
9
2

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere decomandat, hol central, bloc din caramida cu acoperis cu tigla, suprafata utila 95mp, cu centrala termica, aparat de aer conditionat,geamuri termopan, vedere pe 2 parti, garaj sub bloc 20mp, zona Imp. Traian Deva ( aproape de Spitalul judetean Deva, Casa de ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva
5
2

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat( faianta,gresie, centrala termica, geamuri termopan, aparat de aer conditionat), balcon inchis, vedere pe 2 parti, suprafata utila 47mp, în apropierea scolii generale din Progresul Deva, pret 63000 euro Inf. la tel.0723619177

1340 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva
10
2

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva

Apartament cu 4 camere decomandat, amenajari ( faianta,gresie, geamuri termopan, izolat interior si exterior, centrala termica cu instalatia pe cupru, aparat de aer conditionat, usi interioare schimbate), vedere pe 2 parti, baia cu geam, etaj 2, zona Carpati Deva, pret 94000 euro. Informatii la telefon ...

1221 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea