Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandate
8

Apartament 2 camere decomandate

Apartament 2 camere decomandate, cartier Gojdu, etaj 7 din 9, centrala termica, geamuri termopan, suprafata utila 42 mp, lift, ocupabil imediat

1190 EUR/m2 | 42 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
10

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere ,etaj 6 10 ,zona Mignon ,mobilat si utilat ,mutare imediata .Pret :45000 euro negociabil .

818 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere renovat 2025 + balcon
9
4

Apartament 2 camere renovat 2025 + balcon

Apartament 2 camere cu balcon etaj 2 , Micro 4 Str. Crângului Nr. 2 , situat exact langa gradinita " Dumbrava Minunată " și Școala nr. 2 Apartamentul are suprafața utilă de 50mp și este complet renovat, mobilat și utilat, gata de mutat. Compartimentare: * living spațios * dormitor * bucătărie * ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 4 camere
8

Vând apartament 4 camere

vând apartament cu 4 camere mobilat balcoane închise, centrală proprie. Mai multe detalii la telefon.

825 EUR/m2 | 80 m2

Petrila, Hunedoara

Vând 2 camere
4
9

Vând 2 camere

Vând ap 2 camere semidecomandat, izolat exterior și interior, cablu electric schimbat, mobilat,curat, situat pe răsărit, magazine la doi pași Profi,Penny et 4 4

1000 EUR/m2 | 48 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ap.la cheie ultracentral
10
2

Ap.la cheie ultracentral

vând Ap.2 cam.decomandat ultracentral la cheie,et.2 din4lângă primărie,parc,școală I.G.Duca,călduros pe mijloc,mobilat și utilat,izolat interior inclusiv tavanele,bucătărie mare,electrocasnice noi în garanție mas.sp.rufe Whirlpool 9 kg mas.sp.vase Whirlpool uscător Beko,comb.frigorifica No Frost(fara ...

1130 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Petrosani, Hunedoara

Ap. 2 camere decomandat, Bl. Decebal proprietar
8
6

Ap. 2 camere decomandat, Bl. Decebal proprietar

Apartament 2 camere decomandat, Bulevardul Decebal, modificat in living open space cu bucatarie, etajul 4 din 7, izolat pe interior, aer conditionat, centrala termica, geamuri si usi termopan, masini de spalat haine si vase, combina frigorifica. Se vinde mobilat, exact ca in fotografii. Modificarile ...

1193 EUR/m2 | 57 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Vând  apartament
9
5

Vând apartament

vând apartament str.republicii bl 31, mobilat, termopane interior și exterior, gresie și faianță, centrala termică, parchet laminat...

561 EUR/m2 | 57 m2

Petrila, Hunedoara

Apartament 2 Camere MC 6 Nord
18

Apartament 2 Camere MC 6 Nord

Etajul 3 Centrala Termopane Usa metalica

658 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur
9
15

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur

Vând apartament cu 2 camere in Hunedoara, decomandat, zona micro 4. Dotat cu: - centrala termica - parchet laminat - ușa intrare antiefracție - uși interioare celulare - geamuri termopan cu tâmplărie PVC - balcon închis în termopan - instalație electrica cupru - zugrăvit in lavabil - mobilat și ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, Micro 4, etaj 5. Pret 46.000 EUR neg
6
10

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie și balcon, la etajul 5 pe BD Dacia. Apartamentul deține: * ușa la intrare lemn * centrala termica proprie * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * zugravit in lavabil * gresie și faianță ...

979 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie. Vand ap cu 2 camere, 50 mp, ETAJ 2, Hunedoara , Centru, Langa Pietonală 56500 euro neg
8
16

Vând apartament cu 2 camere, decomandat in inima orașului. Este situat la etajul 2 într-un bloc cu trei nivele. Are o boxa trecuta in acte de 2,68 MP. Apartamentul are următoarele dotări: * centrala termica proprie * ușa termopan la intrare * geamuri TRIPAN cu tâmplărie PVC * ...

1130 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, zona Traian vuia, etaj 3. Pret 31500
5
11

Vând apartament cu 2 camere, situat în Hunedoara, la 5 minute de pietonala Corvin, la etajul 3 într-un bloc de cărămidă cu următoarele dotări: * centrala termica proprie * aer condiționat * ușa antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * gresie și faianță * zugrăvit in lavabil ...

808 EUR/m2 | 39 m2

Hunedoara, Hunedoara

vand apartament
5
2

vand apartament

apartament de vânzare în Deva la etajul 4.Se vinde mobilat .

1143 EUR/m2 | 35 m2

Deva, Hunedoara

Apartament două camere 1

Apartament două camere

Apartament 55mp,plus boxă 8mp la subsol.Apartamentul se află în mun.Petroșani, str.Carpați, cart.Dimitrov.Sufrageria este orientată spre est, iar dormitorul și bucătăria spre vest. Blocul a fost reabilitat de curând atunci au fost montate ferestre termopan noi.Apartamentul este locuibil dar necesită ...

818 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament de vânzare 2 camere
10
8

Apartament de vânzare 2 camere

Apartamentul cu baie renovata cu cabină duș camera mica pus recent parchet laminat, geamuri termopan,centrala termica cu condensare puțin folosita, bucătăria utilată, blocul a întrat în reabilitare termica și izolat cu vata bazaltica, balconul ieste închis cu geam termopan.

1000 EUR/m2 | 42 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, decomandat,la cheie situat in Vulcan, județul Hunedoara, pe bulevardul Mihai Viteazu, etaj 3 din 4. Apartamentul este situat la soare, fiind si izolat pe exterior. Se vinde cu aproape toată mobila. Mai multe detalii in privat.

818 EUR/m2 | 55 m2

Vulcan, Hunedoara

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura
8
12

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura

apartament 3 cam s-dec, zona Casa de Cultura, etaj intermediar, CT,AC, termopane, 65 mp+ 2 balcoane, baie cu geam, camara, debara, 2 holuri, bloc de caramida. Neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur. Tel.

1169 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vând sau Schimb apartament cu 3 camere,zona Kogălniceanu Deva
7
12

Vând apartament cu 3 camere,et.3 din 4,intrări separate, spațios și luminos, suprafață utilă 66 mp plus balcon mare,bloc de cărămidă.Poziție excelentă, Aleea Constructorilor, zonă liniștită cu multă verdeață, la doi pași de centru.Dotări: Centrală termică, parchet din lemn natural bine intreținut, ușă ...

986 EUR/m2 | 71 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea