Apartamente de vanzare Ialomita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere de vinzare 3

Apartament cu 3 camere de vinzare

Imobilul este situat la etaj 3 4 in zona Centrala a mun. Slobozia (zona Sediului C.J. Ialomita) si are o suprafata construita totala de 78 mp. Este compus din 3 cam. si 2 bai. Imobilul dispune de toate utilitatile si este intr-o stare relativ buna de intretinere, necesitind lucrari de reabilitare si ...

Slobozia, Ialomita

De vînzare Apt. cu 3 cam. situat la etajul 1 10, în zona Sc. Gimnazială nr. 3 din Slobozia, jud. IL.
4
2

De vînzare apt. Cu 3 cam. Situat la etaj. 1 10 în zona Sc. Gimnazială nr. 3 din Slobozia, jud. Ialomița. Apt. este decomandat și are o suprafață construită de cca 75 mp. Se vinde mobilat parțial și necesită lucrări de reabilitare și igienizare. Pretul este ușor negociabil.

1176 EUR/m2 | 68 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 4 camere
1
6

Vand apartament 4 camere

Vand apart.4 camere compus din living,3dormitoare,1 bucatarie,1 debara pe hol,2 bai,balcon. vis-a -vi de manastire,la 5 minute de mers spre scoala nr.1 si aproape de liceul de arte "Ionel Perlea" pe bulevard matei basarab,etaj 4 4 placat int.si ext.,acoperis schimbat,balcon inchis,apa separat ,aer conditionat.Apart.este ...

1164 EUR/m2 | 73 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat
11
6

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat

Va prezentam spre vanzare la pretul de 80000 euro, apartament 3 camere, localizat in Slobozia, pe strada Castanilor, bloc V1, scara A, etaj 4, cartier 500, intr-o zona linistita, avand documente pentru contract vanzare cumparare la zi. Imobilul dispune si de parcare exterioara cu abonament de la primarie. ...

941 EUR/m2 | 85 m2

Slobozia, Ialomita

Garsonieră Comfort 1
5
8

Garsonieră Comfort 1

Vand Garsonieră Comfort 1 Complet Renovata anul trecut de la 0 absolut tot ( instalatie electrica + sanitară ), Garsoniera se afla la Bloc G100 pe Strada Gării etajul 3 cu vedere pe față, se vinde mobilata si utilata cu electrocasnice noi, asa cum se vede, la acest preț ( totul este NOU cu garanție la ...

1333 EUR/m2 | 24 m2

Slobozia, Ialomita

Vănd apartament

Vănd apartament

Apartament cu 2 camere semi decomandat situat la parter cu balcon s boxa inclusa in proiectul apartamentului 2 beciuri,se accepta credit.

10 EUR/m2 | 6,023 m2

Nordului V5.1, Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere decomandat
10
1

Vand apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat in localitatea Slobozia, judetul Ialomita in zona ultracentrala, pe strada Nisipuri, etaj 2 din 4. Apartamentul a fost renovat total in urma cu 4 ani dar nu a fost locuit decat cca 1 luna pe an. Este cu vedere pe strada Nisipuri avand decat un perete exterior care ...

1500 EUR/m2 | 70 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere
5
2

Vand apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, renovat 2024, centrală nou, instalație electrică nouă, instalație sanitară nouă, geamuri termopan barrier, mb 20, sc E, ap 24, et 6 6

1329 EUR/m2 | 82 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere
5
1

Apartament 3 camere

De vanzare Apartament 3 camere decomandat, zona Piața , etaj 3, str. Mihail Sadoveanu, bloc b31. Va propunem spre achiziție un apartament cu 3 camere, complet decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil aflat intr-o zona liniștită , în imediata apropiere a pietei. Apartamentul este curat și bine întreținut. ...