Apartamente de vanzare Timisoara Dambovita Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara
5

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili + balcon si este situat la etajul 3 intr-un bloc izolat cu 5 etaje si acoperis de tigla. - Hol de acces - ...

1796 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita
13

Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat in zona Dâmbovița la 5 minute de Shopping City,in apropiere de Rastaurantul Nora,Piata Flavia si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 72mp fiind situat la etajul 2 ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare - zona Dambovita
12

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1970, structura este ...

2129 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Zona  Dambovita Piata Aurora
5

Apartament 1 Camera Decomandat Zona Dambovita Piata Aurora

Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5
1

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

COMISION 0%  Apartament 3 Camere | Etaj 1 Decomandat Dambovita Izolat
13
3

COMISION 0% Apartament 3 Camere | Etaj 1 Decomandat Dambovita Izolat

COMISION 0% pentru cumpărător Apartament 3 camere decomandat – Etaj 1 – Dâmbovița, vedere spre Parcul Clăbucet Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zona Dâmbovița, cu vedere frumoasă spre Parcul Clăbucet. Proprietatea se află la etajul 1, într-un bloc izolat termic, ...

1279 EUR/m2 | 68 m2

dambovita, Timisoara, Timis

2 camere | etaj 2 | investitie | zona excelenta |
8
1

2 camere | etaj 2 | investitie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita; - etaj 2/4 -suprafata utila: 37 mp; - model cu 1 baie cu cada; -balcon inchis de 6.6 mp; -Include o boxă proprie la subsol, foarte practică pentru depozitare, care nu e trecuta in CF; -apartamentul se vinde ...

1703 EUR/m2 | 37 m2

dambovita, Timisoara, Timis

2 camere, decomandat, centrala proprie
6
2

2 camere, decomandat, centrala proprie

Apartament 2 camere decomandat ndash; Zona Dambovita Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc cu acoperis de tigla din zona Dambovita, in apropiere de Restaurant Nora. Pozitionarea este una foarte buna, cu acces rapid catre principalele ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

dambovita, Timisoara, Timis

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane
13
2

Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior. - etaj 4 / 4 + Mansarda , 2 apartamente pe nivel. - model cu vedere pe 2 parti. - model cu 2 balcoane. - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1563 EUR/m2 | 56 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13
1

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vand garsoniera
5
2

Vand garsoniera

Garsoniera confort 2,etaj 2, Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm, parțial mobilata,pret 45500 euro, usor negociabil

2068 EUR/m2 | 22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera mobilata - etaj 1 - Zona Dambovita
3
1

Garsoniera mobilata - etaj 1 - Zona Dambovita

REX Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera de 14mp utili in Timisoara, Zona Dambovita. Proprietatea vine compartimentata astfel: - hol acces - camera Incalzirea este asigurata de reteaua de termoficare a orasului. Datorita amplasamentului excelent in apropiere se afla: magazine, scoli, gradinite, ...

1833 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 5 camere
6
5

Apartament 5 camere

!!! NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE !!! Vand apartament 93m2, in zona Dambovita Timisoara. Apartamentul are 5 camere, o bucatarie, 2 balcoane, 2 bai, 2 camari de depozitare. Are centrala proprie, apometre pe ambele coloane, gresie si faianta in bucatarie, bai si pe hol. Este la etajul 4 din 4 , ...

1237 EUR/m2 | 93 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
!!! Apartament 1 camera... Dambovita.. str Ana Ipatescu
4
1

!!! Apartament 1 camera... Dambovita.. str Ana Ipatescu

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la parter inalt in zona Dambovita-Ana Ipatescu foarte aproape de mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, restaurantul Nora la 5min, Shopping City la 7min, amenajat cu geamuri termopan, parchet laminat, incalzire ...

1909 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...