Promovat
Apartament cu 1 camera de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
8

Apartament cu 1 camera de vanzare, zona Soarelui, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 5 si are o suprafata de 37 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Dormitor - Baie Confortul termic ...

1579 EUR/m2 | 38 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Oferta - 3 camere - 69 mp
10

Oferta - 3 camere - 69 mp

NEO Imobiliare - 0%Comision Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Calea Torotalului. Apartamentul se afla la etajul 1 ,are doua bai, o suprafata de 69 mp + terasa 8 mp si beneficiaza de centrala termica, incalzire in pardoseala si un loc de parcare. Termen finalizare 2025. Pret: 130.000 ...

1884 EUR/m2 | 69 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, etaj 1,  zona Maria Timisoara
15
1

Apartament 3 camere de vanzare, etaj 1, zona Maria Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Maria, o zona centrala a orasului Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1 inr-un imobil monument istoric cu 2 etaje si pod. Asociatia de locatari are in perspectiva reabilitarea ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

P-ta Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat 65 mp | Sagului
13

Apartament cu 3 camere decomandat 65 mp | Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament complet decomandat cu 3 camere si o suprafata de 65, situat in zona Sagului, in apropriere de Turist. Dispune si de 2 balcoane complet inchise prin termopane si ferestre PVC. Apartamentul este situat la etajul 3/4 al unui bloc de apartamente. ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 camere | Decomandat | Loc de parcare | Bloc 2020 | Comision 0%
20

COMISION 0% Apartamentul se poate viziona printr-un eveniment de OPEN HOUSE in data de 23 Mai, Sambata intre orele 11:00 - 15:00 Avem soluția perfectă pentru achizitionarea unui apartament la un pret foarte accesibil intr-un bloc construit in 2020. pe calea Buziasului nr. 132 Apartament decomandat ...

1700 EUR/m2 | 47 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
 Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT
6
11

Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT

ID:P2265 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 16mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5, anul constructiei 1974. Puncte forte: -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona ...

1812 EUR/m2 | 16 m2

UMT, Timisoara, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

OX663 XCity Towers, Vedere Panoramica, Disponibil Imediat
17

OX663 XCity Towers, Vedere Panoramica, Disponibil Imediat

OXIA prezinta in exclusivitate spre vanzare apartament cu trei camere in Timisoara, zona Torontalului, ansamblu rezidential XCity Towers, la eajul 10 din 16 (imobil cu doua ascensoare), cu suprafata de 70 mp plus 4 mp balcon, compartimentat astfel: Hol Spatiu pentru depzitare Living cu bucatarie open ...

2380 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Campeador City
5

Apartament deosebit cu 3 camere | Campeador City

District Real Estate vă prezintă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere in complexul Campeador City, pe calea Torontalului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 53.7mp, se afla la etajul 1 si este compartimentat dupa cum urmeaza: - Hol acces - Baie cu cada - Dormitor - Dormitor - Living ...

2315 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
OPORTUNITATE | Apartament la Casa | 160 MP+Pod | Mehala | Comision 0%
20
4

De Vanzare | Apartament la Casa | Etaj + Mansarda + Pod | 160 mp + 64 mp Pod | Zona Mehala | Comision 0% Situat in zona Mehala, pe strada Horia 33, Timisoara, acest imobil ofera mai mult decat o locatie privilegiata. Reprezinta o oportunitate reala de investitie intr-o zona deja bine dezvoltata si cautata, ...

938 EUR/m2 | 160 m2

mehala, Timisoara, Timis

Salvează căutarea