Promovat
Apartament 3 camere, suprafata generoasa , Tulcea
9

Apartament 3 camere, suprafata generoasa , Tulcea

Agentia Acord Imobiliar va propune un apartament 3 camere, decomandat cu o suprafata utila de 69 mp, la etajul 4/4 , fara probleme cu izolatia. Imobilul se vinde partial mobilat si utilat , cu centrala pe gaz. Este un apartament modest si necesita mici retusuri pentru a fi trasnformat intr-un camin primitor. Compartimentarea ...

1029 EUR/m2 | 68 m2

c5, Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament renovat,str.Sabinelor
13
3

Apartament renovat,str.Sabinelor

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , luminos , situat in zona Piata Noua , str. Sabinelor , la etajul 8 din 10 , cu lift nou functionabil . Suprafata totala 70 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz noua. Apartamentul a fost renovat complet in urma cu 1 an , inclusiv instalatia ...

1086 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Alunisului- zona Marinarul, 2 camere, etaj 2, renovat
5

Alunisului- zona Marinarul, 2 camere, etaj 2, renovat

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Tulcea, pe strada Alunisului, langa restaurant Marinarul, ideal pentru locuit, cat si pentru investitie. Caracteristici principale * ✅ Suprafață utilă: 43 mp * ✅ Compartimentare practică * ✅ Etaj 2 (poziție ideală) * ...

1349 EUR/m2 | 43 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 4224 DE VÂNZARE   Apartament cu 4 camere, Strada Victoriei
16
1

ID 4224 DE VÂNZARE Apartament cu 4 camere, Strada Victoriei

LUX Imobiliare vă oferă un apartament deosebit de spațios, situat la etajul 2, pe una dintre cele mai apreciate zone din Tulcea Strada Victoriei. Zona este căutată pentru apartamentele mari și bine compartimentate, dar și pentru proximitatea față de: școli, parc, magazine, farmacii, restaurante, Lacul ...

1205 EUR/m2 | 112 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament  2 camere, decomandat, Piata Noua
10

Apartament 2 camere, decomandat, Piata Noua

Se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie 2025 * decomandat * gaze naturale la usa apartamentului Apartamentul este disponibil imediat. Se vinde mobilat si utilat ...

1167 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

Agentia LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, unde spațiul generos și confortul sunt la ordinea zilei. Imobilul este situat la etajul 3, într-o zonă liniștită, dar aproape de principalele puncte de interes ale orașului. Detalii locuință: Suprafață utilă: 90 mp Compartimentare: ...

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3
10
2

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3

Apartament 2 camere , decomandat , situat in zona Piata Noua , str.Gavrilov Corneliu , la etajul 3 . Suprafata toala 54 mp . Detine living cu bucatarie open space .Incalzire : debransat gaz la usa . Apartamentul este liber ,ocupabil imediat . PRET 65000 EURO Va asteptam la vizionare !

1204 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Big
8
3

Apartament 3 camere zona Big

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Big,etaj 4 cu hidroizolatie,suprafata totala 46 mp,semidecomandat,izolat exterior,instalatie electrica sanitara schimbate,centrala gaz,partial mobilat(bucataria si dormitorul ,matrimonial raman mobilate),aparat aer conditionat,pret 61000 ...

1326 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera confort  3 zona Dallas
12

Garsoniera confort 3 zona Dallas

Agentia Imobilara Aura Intermediar vinde garsoniera confort 3 zona Dallas,etaj 3,baie proprie,suprafata totala 20 mp,vedere fata ,pret 21000 euro,tel.07 arata numarul

1050 EUR/m2 | 20 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.
12
1

Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 2,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,mobilat,centrala gaz,pret 62000 euro,tel.0747698898

1240 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Strada Pacii- 3 camere, et 2
7

Strada Pacii- 3 camere, et 2

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, pe strada Pacii, in apropiere de Piata Noua, situat la etajul 2/9. Imobiul dispune de o suprafata de 72 mp si este compartimentat astfel: hol, living+bucatarie, 2 camere, grup sanitar si 2 balcoane. Complexul este ...

1111 EUR/m2 | 72 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL
18
3

ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat ULTRACENTRAL, în imediata apropiere a Falezei Dunării, Pieței Civice, precum și a magazinelor, a farmaciilor și a stațiilor de autobuz. +++ Vedere către Dunăre Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață de 49 mp, ...

1367 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 1380 Garsonieră în Cartier Vest - DE VÂNZARE
4
3

ID 1380 Garsonieră în Cartier Vest - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare îți propune spre vânzare o garsonieră confort 2, situată în Cartierul Vest, zonă ce oferă avantajul de a avea absolut toate facilitățile necesare la doar câțiva pași distanță: piață, numeroase magazine, farmacii, instituții bancare, restaurante și Parcul Ciuperca pentru momentele de relaxare. De ...

1182 EUR/m2 | 11 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
16
1

ID 4224 DE VÂNZARE Apartament cu 4 camere, Strada Victoriei

1205 EUR/m2 | 112 m2

Tulcea, Tulcea

Proprietar, vând apartament 3 camere, 70,4 mp, zona Sabinelor   luminos, vedere panoramică
8
1

Proprietar, vând apartament 3 camere, 70,4 mp, zona Sabinelor luminos, vedere panoramică

Proprietar, vând apartament 3 camere, 70,4 mp, zona Sabinelor luminos, vedere panoramică, fără vecini deasupra. Dacă îți dorești liniște, lumină naturală din plin și o priveliște deschisă asupra orașului, acest apartament de 3 camere din zona Sabinelor poate fi alegerea ideală. Situat la etajul superior ...

106 EUR/m2 | 704 m2

Tulcea, Tulcea

De vânzare ap.4 camere
5
1

De vânzare ap.4 camere

Vând apartament cu 4camere, et.2 ,str. I. L. Caragiale, vis-a-vis de școala 4 Apartamentul este izolat interior-exterior, călduros, parchet nou,termopane, gaze la ușă

1196 EUR/m2 | 56 m2

Big, Tulcea, Tulcea

Proprietar( posibilitate rate),vând apartament
5

Proprietar( posibilitate rate),vând apartament

Vând apartament spațios, decomandat, cu două camere, izolat, renovat total mobilat și utilat, la etaj intermediar. Are balcon închis și geam la baie. Este dotat cu aer condiționat, iar încălzirea se realizează prin centrală termică proprie. Este situat pe strada Sabinelor, lift nou pe scară. Pentru rate, ...

1339 EUR/m2 | 62 m2

Piata Noua, Tulcea, Tulcea

Vand  apartament 2 camere  Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea
15
3

Vand apartament 2 camere Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea

58.000 Euro, negociabil DIRECT DE LA PROPRIETAR, se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Piata%252525252bNoua, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina
10
1

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, exact așa cum se prezintă în poze. Apartamentul este situat la etajul 11, într-un imobil cu lift (acces până la etajul 10), oferind o vedere frumoasă spre oraș. Locuința beneficiază de centrală proprie pe gaz, asigurând confort ...

1214 EUR/m2 | 49 m2

Cartier Vest Blocuri, Tulcea, Tulcea

Vând apartament 2 camere decomandat 1

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere, zona E3, decomandat, situat la etajul 1 din 4 alegerea ideală pentru confortul de zi cu zi sau pentru o investiție sigură. Locuința izolată la exterior este bine compartimentată și oferă un ambient plăcut și luminos: sufragerie spațioasă, perfectă pentru relaxare, dormitor ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Vergu George

Vergu George

vând apartament ultra central cu trei camere cu toate facilitățile plus mobilier

1174 EUR/m2 | 61 m2

Cartier C5, Tulcea, Tulcea

Vand apartament 3 camere in Tulcea

Vand apartament 3 camere in Tulcea

vand apartament 3 camere ,zona Eternitatii BL.R1 SC.B

167 EUR/m2 | 60 m2

ETERNITATII, Tulcea, Tulcea

Apartament vanzare zona 0
1
1

Apartament vanzare zona 0

Vand apartament 4 camere etaj 4, 99 mp, strada Sabinelor, la E uri, 82.500 Euro usor negociabil, apartamentul este decomandat, centrala gaz noua,2 AC uri ,2 bai, 3 balcoane.Relatii la telefon .

833 EUR/m2 | 99 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea