Promovat
Casa Individuala Valea Budacului 500mp teren
16
2

Casa Individuala Valea Budacului 500mp teren

VEN Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală, regim de înălțime P+M (parter + mansardă), cu o suprafață utilă de 130 mp, amplasată pe un teren generos de 500 mp, într-o zonă liniștită și apreciată, ideală pentru viața de familie. Proprietatea impresionează prin compartimentarea eficientă ...

1536 EUR/m2 | 140 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
3D!Ansamblu casa+productie+comercial, 3 corpuri,acces stradal,Tudor,Targu Mures, potential ridicat.
20

Comision cumparator: 2% +tva, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o casa cu spatiu de productie si spatiu comercial, amplasata in cartierul Tudor, Targu Mures, Proprietatea este pozitionata intr-o zona linistita, si in aelasi timp cu acces rapid ...

1897 EUR/m2 | 203 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Triplex cu 3 camere, 2 bai, regim de inaltime P+1, Sanandrei
12

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un triplex modern compartimentat cu 3 dormitoare, 2 bai, terasa şi curte proprie in Sanandrei. Aceasta casa primitoare are o suprafata utila de 90 mp, amplasată pe un teren de 211 mp, situata într-o zona liniştita, cu toate utilitaţile disponibile. Compartimentare: - ...

1688 EUR/m2 | 80 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Duplex 3 camere de vanzare in Sacalaz- Zona de Est
15
9

Duplex 3 camere de vanzare in Sacalaz- Zona de Est

Casa tip duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Exterior Est. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Sacalaz, zona Exterior Est, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 78 mp si teren 277 mp. Anul constructiei este ...

1665 EUR/m2 | 78 m2

Sacalaz, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vânzare casă 5 camere - Păuleștii Noi (zona Spitalului Mediurg)
13

OFERTĂ DE VÂNZARE PĂULEȘTII NOI (zona Spitalului Mediurg) Agenția imobiliară LOCATO vă propune spre vânzare o casă modernă P+1, edificată în 2024 2025, amplasată pe strada Victor Babeș, în Păuleștii Noi, pe un teren în suprafață de 490 mp, cu deschidere de 29 ml. Construcția este realizată din cadre ...

1288 EUR/m2 | 198 m2

Paulestii Noi, Prahova

Proprietate ideală pentru familie   Boldesti-Scăeni
19
1

Proprietate ideală pentru familie Boldesti-Scăeni

OFERTĂ DE VÂNZARE AGENTIA IMOBILIARĂ LOCATO Proprietate ideală pentru familie Boldesti-Scăeni, județul Prahova, la doar 9 km de Ploiești! Teren: 1.269 mp Construcție P+1, edificată în anul 1999, cu o suprafață totală desfășurată de 294 mp   Parter 158 mp   Etaj 136 mp Compartimentare & ...

796 EUR/m2 | 250 m2

Boldesti-Scaeni, Prahova

Casa de vanzare SALONTA
8
9

Casa de vanzare SALONTA

Vand casa, in Salonta, str. Batthyany Lajos. Suprafata totala teren, 720mp, din care suprafata casei fiind de 150mp (casa cu planseu de beton, cu posibilitate de mansardare)+ garaj + hala mare din placi de beton, pe post de anexa. Casa este compusa din 4 camere+ living, bucatarie cu loc de gatit separat, ...

833 EUR/m2 | 150 m2

Salonta, Bihor

Casa de vanzare
5
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare an judetul Bistrita Nasaud comuna chiuza la strada principala cu o suprafata de 15 ari casa este din caramida toate ulilitatile mai multe detali la telefon......

550 EUR/m2 | 100 m2

Chiuza, Bistrita-Nasaud

Casa Individuala in Mosnita Noua - Teren Generos 635 mp
14

Casa Individuala in Mosnita Noua - Teren Generos 635 mp

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare o casa individuala la un super pret intr-o zona foarte buna din Mosnita Noua ! De ce sa alegi aceasta proprietate? Principalul avantaj este terenul de 635 mp. Detalii : Suprafata utila: 90 mp inteligent compartimentati, fara ...

1689 EUR/m2 | 90 m2

Mosnita Noua, Timis

In oras,casa in triplex cu 2 garaje
10
2

In oras,casa in triplex cu 2 garaje

In oraș ! Construcție nouă Independentei zona STO,ideala pentru birouri-firma ,având și o mică grădină pentru relaxare cafea fumat Se pretează și pentru familii ,având 3 dormitoare la etaj ( unul cu baie matrimoniala) La demisol sunt 2 garaje ,camera tehnica și spatii generoase de depozitare,și ieșirea ...

573 EUR/m2 | 240 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanzare Calea Urseni langa Zone Cafe
9
9

Casa de vanzare Calea Urseni langa Zone Cafe

De vanzare, casă pe Calea Urseni, cu suprafață utila de 76 mp. Parter - living, baie cu dus, bucatarie închisă cu ieșire la terasă și grădină Etaj - hol. 2 dormitoare, baie cu vană, balcon la dormitorul din față. Curte cu bariera și 2 locuri de parcare. Utilități: apa, curent, gaz și canalizare.fibra ...

1974 EUR/m2 | 76 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Casa pe calcan cu priveliste deschisa si compartimentare deosebita.
16

Blitz va ofera spre vanzare o casa moderna pe calcan, construita cu pereti dubli si izolatie intre acestia, situata in Dezmir, pe un teren de 250 mp, cu posibilitatea de a achizitiona suplimentar inca 100 mp pentru doar 10.000 EUR, fara aplicarea TVA-ului astfel insumand un teren total de 365mp. ...

1320 EUR/m2 | 125 m2

Dezmir, Cluj

Casa pe calcan cu priveliste superba si compartimentare deosebita.
20

1480 EUR/m2 | 125 m2

Dezmir, Cluj

casa -duplex, Horezu, Varful lui Roman, se vinde si partial
13

casa -duplex, Horezu, Varful lui Roman, se vinde si partial

Cabana la munte, potential turistic, 12 camere, 640 mp desfasurati, teren 1000 mp, zona de schi, peisaj spectaculos. Ocazie unica. Negociabil. Duplex. Ambele unitati se pot vinde impreuna sau separat(1 unitate este 105 000 E). Cu mai bine de 12 ani in urma, apare o noua idee, o statiune in mijlocul ...

913 EUR/m2 | 230 m2

Romanii de Sus, Valcea

15

1480 EUR/m2 | 125 m2

Dezmir, Cluj

Vand casa la rosu P+M cu anexe,teren in sup.de 2877 mp.informatii la tel. ,pret 134800 euro.
6
5

Vand casa la rosu P+M cu anexe,teren in sup.de 2877 mp,casa are sup.utila de 277 mp informatii la tel. ,pret 134800 euro.

49 EUR/m2 | 2,777 m2

Lugoj, Timis

 Casă 3 camere, poziție EXCELENTĂ-Campina   gata de mutat!
9
1

Casă 3 camere, poziție EXCELENTĂ-Campina gata de mutat!

Direct proprietar!! Vă propun spre vânzare o casă primitoare, construită în anul 2010, cu structură pe lemn și panouri SIP, acoperiș Lindab și o suprafață utilă de 70 mp, inteligent compartimentată pentru confort maxim: Compartimentare: 2 dormitoare luminoase Living spațios Bucătărie Baie modernă Hol Beci ...

1200 EUR/m2 | 70 m2

Campinita, Campina, Prahova

Casa individuala cu 4 camere, 130 mp utili - zona Ghiroda
20
3

Casa individuala cu 4 camere, 130 mp utili - zona Ghiroda

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Ghiroda, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 130 mp si teren 650 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, material ...

2154 EUR/m2 | 130 m2

Ghiroda, Timis

Vind casa noua P+1+M cu anexe și teren 2877mp,inf.la tel. ,pret.140000 euro negociabil.
10
14

Vind casa noua la roșu P+1+M,cu anexe,casa are sup.utila de 277 mp. și teren in suprafață de 2877mp,pret 140000 euro negociabil ,relatii la tel .

505 EUR/m2 | 277 m2

Lugoj, Timis

Vand casa 1

Vand casa

Vând casă in com. Vladila, jud Olt, 820 mp. casa are o suprafață de aproximativ 100 mp, și este compusa din 2 dormitoare, baie, bucătărie și un hol, are tâmplărie termopan, este acoperita cu țiglă, garduri de beton, încălzire : centrala pe lemne.

280 EUR/m2 | 100 m2

Vladila Noua, Olt

Promovat
Vilă premium cu teren extins și facilități complete – Telești
10
2

Vilă Premium - Vânzare - Comuna Telești - Sat Telești! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate impunătoare, cu multiple posibilități de utilizare, situată în comuna Telești, sat Telești, la aproximativ 17 km de municipiul Târgu Jiu, într-o zonă liniștită, cu acces facil și peisaj natural ...

536 EUR/m2 | 330 m2

Telesti, Gorj

COMISION 0% | Duplex | 116 mp | 5 Camere | Zona Urseni |
18
1

COMISION 0% | Duplex | 116 mp | 5 Camere | Zona Urseni |

Vă propun spre vânzare un duplex modern cu 5 camere, situat în Urseni (Cartier Tineretului), într-o zonă rezidențială nouă și în plină dezvoltare, ideală pentru familii. Localizare – ce este în zonă Proprietatea este amplasată în Cartierul Tineretului din Urseni, o zonă formată predominant din case ...

1250 EUR/m2 | 116 m2

Urseni, Timis

FREIDORF, CASA 4 CAMERE P+1E+POD, 2 BAI, DRESSING, CONSTRUCTII ANEXE
15

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre vanzare o CASA deosebita cu o suprafata utila de 160 mp si teren de 520 mp situat in zona FREIDORF. Disponibil pentru mutare imediata, mobilat si utilat. Parter: - Living spatios si luminos - Bucatarie inchisa mobilata si utilata - Baie cu dus ...