Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
8

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa giroc 215000
5
1

casa giroc 215000

Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vilă mare-individuală,Dumbrăvița
20
5

Vilă mare-individuală,Dumbrăvița

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...

1982 EUR/m2 | 280 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa in Timisoara P +M direct de la Proprietar
4
14

Vand casa in Timisoara P +M direct de la Proprietar

Proprietar, vând casa in Timișoara, zona Freidorf,Lidl 5 camere, baie, bucatarie, hol, cămara, magazie, toate utilitățile, front stradal 18 ml. Suprafața 650 mp, utila 210 mp. Tel preț 285.000 euro.Accept finanțare prin credit bancar

1295 EUR/m2 | 220 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

5 minute de mall
1
36

5 minute de mall

Proprietar, schimb apartament 3 camere zona Dacia, etaj 2 (langa scoalile gimnaziale nr.18, 24, 26) balcon si logie, cu casa la maxim 20 km de Timisoara

1655 EUR/m2 | 55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vand casa Comuna Carpinis Judet Timis
5
6

Vand casa Comuna Carpinis Judet Timis

Se oferă spre vânzare casă situată în Cărpiniș, la doar 200 m de strada principală, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă. Suprafață teren: 1000 mp (este împărțită intravilan) Proprietatea oferă spațiu generos, ideal pentru locuit sau investiție Instalațiile de curent și apă schimbate in 2025 ...

75 EUR/m2 | 1,000 m2

Timisoara, Timis

Vând casă. 8

Vând casă.

Casa parter plus etaj. Toate utilitățile.

1355 EUR/m2 | 203 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Casa zona Crisan
5
4

Casa zona Crisan

Vând casa zona Crisan, Timișoara, toate utilitățile trase. Încălzirea se face cu centrala proprie pe gaz și calorifere. Apa rețea, canalizare și curent. Casa este locuita. 4 camere, bucătărie, baie, cămară garaj acoperit, 2 locuri de parcare în fata casei, gradina amenajata și anexe. Teren 350 mp, ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casă în Cartier Ghiroda Nouă
9
9

Casă în Cartier Ghiroda Nouă

Vând casă individuală cu curte și grădină,total teren 376 mp, suprafață construită 100 mp utili. Are ca utilități apă,gaz,canalizare, electricitate. Acces auto ptr autoturism mic.

1650 EUR/m2 | 100 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vand casa în zona Mehala
10
2

Vand casa în zona Mehala

Proprietar vând casa confort 1 decomandat cu gradina cu acces auto în curte pentru 2 mașini în zona Mehala, aproape de catedrala veche compusa din 4 camere, 3 bai sufragerie mare 70 mp terasa on partea din spate a casei. Suprafață utilă este de 170 mp. Preț 210000 euro.

1235 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Vând casă situată pe Calea Martirilor, zona Girocului
5
14

Vând casă situată pe Calea Martirilor, zona Girocului

Vând casă situată pe Calea Martirilor, zona Girocului cu o suprafață de aprox. 120 mp utili, construită pe un teren de 879 mp., 10 m front stradal cu acces în curte pe o poartă acționată electric pe bază de telecomandă sau control prin aplicație pe telefon prin modul WiFi. La parter avem bucătărie complet ...

2208 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

casa dumbravita duplex
9
2

casa dumbravita duplex

proprietar vand casa zona centrala .in apropriere de scola ,gredinita,primarie ,piata, casa face parte dintr-un duplex .parter +etaj. suprafata utila 96 mp. suprafata teren 345 cu dublu front stradal ....constructie caramida porotherm .izolatie exterioara.,,parter camera de zi open space cu bucatarie ...

2594 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Vând casa in Ronat in spate la stadionul de Rugby
9
9

Vând casa in Ronat in spate la stadionul de Rugby

Vând casa in Ronat in spate la stadionul de RUGBY, casă are 375 de mp, 77 construiți, are garaj posibilitatea de a întra cu masina in curte, doua locuri de pe parcare afară in fata garajului. Are canalizare noua instalația de curent este nouă, centrala pe gaz, totul funcțional este locuibila, dar mai ...

1623 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare,zona Traian
4
10

Casa de vanzare,zona Traian

Casa cu 3 ap, un singur proprietar, ST 700 mp,SU 172 mp: Ap 1 :1 camera,WCS,hol Ap 2: 2 camere+WCS+bucatarie Ap 3: 4 camere circuit,baie cu vana,bucatarie,spais+camara Casa are gaz,curent,canaizare si Iesire la raul Bega.Incalzirea se face cu ga, in sobe.Pret 240000 euro,negociabil,fara comision.Direct ...

1395 EUR/m2 | 172 m2

Timisoara, Timis

 Proprietar   casă modernă P+M în Șag, teren 671 mp, mobilată și utilată
10
2

Proprietar casă modernă P+M în Șag, teren 671 mp, mobilată și utilată

Casă individuală modernă în Șag, 175 mp construiți (140 mp utili), mobilată și utilată, teren generos 671 mp, terasă, carport, curte amenajată, stradă asfaltată, aproape de Timișoara ideală pentru familie. Această proprietate dispune de regim de înălțime P+M, cu amprentă la sol de 84 mp. Parter: ...

1836 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna 2

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna ofer pana in 45.000euro in functie de zona si stare. TEL. zero sapte doi patru unu sase opt opt trei cinci

90 EUR/m2 | 500 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu
5
21

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu

Vand Casa Timisoara, zona Sagului, casa parter modesta, 3.camere mari + 3 wc, s.ctr. 100mp, necesita renovare integrala, front stradal 22ml, apa, gaz, canal, asfalt, garaj, locuri de parcare, s.teren 500mp, curti constructii si arabil, intravilan, vecinatati locuite, un perete comun de calcan, PUZ nu ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casă de vânzare P+M Timisoara
10
6

Casă de vânzare P+M Timisoara

Vând casă P+ M zona Freidorf Timișoara ,zona rezidentiala foarte linistita compusă din 4 dormitoare, 2 livinguri, 2 băi ,bucătărie, loc de servit masa, spațiu tehnic,mobilată cu toate utilitățile ,suprafață construibilă 190 mp ,suprafață utilă 175 mp ,teren 609 mp, acces in curte pe doua laturi ,preț ...

1600 EUR/m2 | 175 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând sau schimb
10
17

Vând sau schimb

Vând sau schimb casa în Lecusesti județul Timiș. cu un apartament cu o cameră în Timișoara. Se află la o distanță de 16 de Lugoj și 14 de Făget . 4 km de autostradă. Casa are următoarele. 3 camere O baie Bucătărie . O debara Încălzire se face prin centrală pe lemne . Are o grădină generoasă de ...

Timisoara, Timis

Proprietar Casă de Vinzare
5
2

Proprietar Casă de Vinzare

De vânzare casa in Sânandrei parter + etaj . 190mp locuibili Casa este compusa din: Parter locuibil 2 dormitoare 1 living 2 bai, ( una de servici) Terasa la intrare + terasa exterioara Etaj la gri 2 dormitoare ( 1 cu balcon) 1 living open space 1 baie O terasa Teren suprafață totală 650mp