Promovat
Duplex 4 camere 3 bai Toate utilitatile Mosnita
16

Duplex 4 camere 3 bai Toate utilitatile Mosnita

Duplex 4 camere 3 bai toate utilitatile Mosnita 360Grade Imobiliare va ofera spre vanzare un duplex modern, bine compartimentat, situat in Mosnita, ideal pentru o familie care isi doreste confort si liniste, cu acces facil catre oras. Detalii proprietate: Regim de inaltime P+1 Suprafata utila 110 mp Suprafata ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa  Faleza Nord
10
1

Casa Faleza Nord

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare o casa din anul 1920 din caramida cu 5 camere cu o suprafata utila de 95mp si un teren de 323 mp cu deschiderea de 13mp.Casa este racordata la toate utilitatile si necesita renovare . Imobilul are certificat de Urbanism Pentru mai multe detalii va rugam ...

3379 EUR/m2 | 124 m2

Constanta, Constanta

Promovat
 Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | 180.000 €
7
2

Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | 180.000 €

Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | renovată complet 2025 | încălzire în pardoseală | 180.000 € Descriere: Se oferă spre vânzare o casă modernă, complet renovată în 2025, situată în Sâncraiu de Mureș, Str. Mureșului, într-o zonă foarte bine poziționată, cu acces rapid la magazine, stație de ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

central, Targu Mures, Mures

Promovat
Duplex Premium 145mp Utili | Living 50mp | Zona Dedeman
20

Duplex Premium 145mp Utili | Living 50mp | Zona Dedeman

Vă propunem spre vânzare un duplex deosebit, caracterizat prin spații extrem de generoase și o compartimentare inteligentă, situat pe strada Corneliu Botuș, în imediata apropiere a zonelor comerciale Dedeman și OK Shopping Center. Dacă sunteți în căutarea unei case unde camerele nu sunt doar "standard", ...

1324 EUR/m2 | 145 m2

sud-est, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vanzare
4
2

Casă de vanzare

Teren 4.98 P+E+anexa 5 camere 3 bai 2 bucătării Terasa Garduri Trotuare Construcție particular fără firmă Desing modern

1102 EUR/m2 | 245 m2

Zalau, Salaj

Casa de vanzare
1

Casa de vanzare

Vând urgent casă solidă, poziționată în centrul comunei Obreja cu teren 1100 mp. Casa are suprafața locuibilă de 170 mp, este din cărămidă arsă, iar acoperișul cu grinzi și țiglă nouă. Este compusa din 3 camere, bucătărie, cămară, baie, două holuri largi, cameră tehnică și beci. Curtea este pavată, ...

4706 EUR/m2 | 170 m2

Obreja, Caras-Severin

Vand casa in Slimnic
10
1

Vand casa in Slimnic

Vand casa in Slimnic, suprafața construita ca 500 mp, pe 3 nivele Demisol: Cameră, baie, pivniță, Cameră tehnica Parter: sufragerie, 4 camere, 2 bai, cămară Etaj ; Cameră mare , 2 balcoane Garaj ca 50 mp Teren 920 mp Preț 299 000 Euro Negociabil

664 EUR/m2 | 450 m2

Slimnic, Sibiu

Casa Brasov
10
7

Casa Brasov

Atenție Citiți tot anunțul apoi dacă va-m stârnit interesul deranjati-mă Nu avem Autorizație de Construcție Proiect și nici Avize Doar certificat de urbanism Brasov -Stupini Casa , cu o suprafata utila de aproximativ 110 si o amprenta la sol de 80 mp+ terasa de 24 ...

1087 EUR/m2 | 115 m2

Bartolomeu Nord, Brasov, Brasov

Casă nouă de vânzare Biharia
5

Casă nouă de vânzare Biharia

Casă nouă de vânzare în Biharia semifinisată Persoană fizică ofer spre vânzare o casă modernă, construită în anul 2025, situată în Biharia, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Locuința are o suprafață utilă de 90 mp și este amplasată pe un teren de 430 mp, fiind ideală pentru o familie care ...

1500 EUR/m2 | 90 m2

Biharia, Bihor

Casă spațioasă S+P+E 400 mp + terasă mare acoperită și grădină
10
3

Oportunitate! Jumătate de casă tip duplex Baia Mare | 400 m utili Se vinde jumătate de casă spațioasă (S+P+E), construită din cărămidă, cu suprafață utilă de 400 m , teren de 500 mp și grădină în față. Proprietatea este ideală pentru o familie numeroasă, două familii sau investiție, cu posibilitate ...

263 EUR/m2 | 400 m2

Baia Mare, Maramures

VILĂ P+1 200 m  utili teren 600 m  Bascov-Valea Ursului 10 km Pitești
16
1

VILĂ P+1 200 m utili teren 600 m Bascov-Valea Ursului 10 km Pitești

VILĂ P+1 | 200 m utili | Teren 600 m | Bascov-Valea Ursului | 10 km Pitești - O casă construită cu suflet și atenție la detalii, nu pentru vânzare ! - Această vilă deosebită, realizată din cărămidă Porotherm antiseismică și structură din fier beton, oferă siguranță, confort și durabilitate. Cu o izolație ...

1097 EUR/m2 | 200 m2

Pitesti, Arges

Duplex elegant de vanzare cu 4 camere, curte și loc de parcare   design modern
5
1

Duplex elegant de vanzare cu 4 camere, curte și loc de parcare design modern

Duplex elegant cu 4 camere, curte și loc de parcare design modern Descoperă noul tău cămin într-un ansamblu rezidențial modern, compus din vile tip duplex cu design arhitectural contemporan, spații bine optimizate și finisaje exterioare de calitate superioară. Fiecare unitate este concepută pentru ...

1081 EUR/m2 | 120 m2

Sura Mica, Sibiu

Casa plan parter Sanrandrei
10
11

Casa plan parter Sanrandrei

Casa de vanzare,plan parter,constructie 2017 cu 2 dormitoare,living cu bucatarie open space,1 baie interioara si una exteriara care necesita imbunatatiri.Casa se vinde mobilata si utilata.Suprafata teren 300m2!Pentru informatii suplimentare . Pret:135.000E

1500 EUR/m2 | 90 m2

Santandrei, Bihor

Casa Chercea 40.000
10
8

Casa Chercea 40.000

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare casa zona Chercea in apropiere de sosea,mijloace de transport,zona buna,constructie din paianta tencuita cu fundatie,f. bine intretinuta,suprafata teren=156 mp,suprafata construita=77 mp,deschidere=8,5 metri,3 camere,incalzire sobe teracota cu gaze,bucatarie interior ...

519 EUR/m2 | 77 m2

Chercea, Braila, Braila

OFERTA Casa Vila Splaiul Unirii P+2+pod si P+1 eventual schimb
9
11

Casa Vila Splaiul Unirii P+2+pod si P+1 sunt doua corpuri in aceeasi casa cu intrari separate care se pot uni daca se doreste,pot locui doua familii separat sau schimb cu ceva mai mic,eventual si apartamente + diferenta ,casa are toate cerintele de la put propriu si Apa Nova, sistem de supraveghere,alarme,aer ...

1139 EUR/m2 | 360 m2

Splaiul+Unirii, Sector 3, Bucuresti

casă de vânzare p+1, com. Lumina
8
6

casă de vânzare p+1, com. Lumina

vând casă locuibilă la parter cu 2 camere, baie si bucătărie, toate utilitatile, mansarda este compartimentată, necesită doar investiție.

1224 EUR/m2 | 98 m2

Lumina, Constanta

Promovat
De vanzare duplex in Giroc 205000 euro negociabil
2

De vanzare duplex in Giroc 205000 euro negociabil

De vanzare duplex in Giroc , parter si etaj, 320mp teren, 130 mp suprafata utila, format din living, bucatarie, 3 dormitoare, 1 birou, 3 bai, balcon, terasa, aproape de drum asfaltat, cu toate utilitatile: apa, gaz, curent, canalizare, pretul la cheie este de 205000 euro negociabil finalizare iulie ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Vanzare casa Tg.Frumos , jud. Iasi
4
1

Vanzare casa Tg.Frumos , jud. Iasi

Vand casa ( 94 mp, construita in 1961) , anexa (35 mp) cu beci , teren 1000 mp+ 164 mp in posesie ( din care 585 mp cu vie ) in Tg.Frumos, jud. Iasi , localizare 3 min de Penny .

904 EUR/m2 | 94 m2

Targu Frumos, Iasi

De vanzare casa single in Dumbavita-Giarmata Vii, in sat la asfalt 160000 euro
9

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, cu toate utilitatile . Imobilul are o suprafata de 130 mp si teren de 450 mp. Constructia este de caramida. Este compus din bucatarie, 2 bai, 3 camere, terasa. Este finisata cu finisaje de calitate, incalzire in pardoseala, gresie, faianta, parchet, ...

1231 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Casa de vanzare Bucerdea Grânoasa
1

Casa de vanzare Bucerdea Grânoasa

Casa de vanzare Bucerdea Grânoasa Strada Bisericii nr 12 1200 metrii patrati teren 3 camere 60 000 negociabil 1968

750 EUR/m2 | 80 m2

Bucerdea Granoasa, Alba

Casa de vanzare Blaj, Judetul Alba
1

Casa de vanzare Blaj, Judetul Alba

Casa de vanzare Blaj Strada Clujului 114 459 metrii patrati teren 3 camere 55 000 Euro negociabil

688 EUR/m2 | 80 m2

Blaj, Alba

Casa mare
1
3

Casa mare

Se afla in comina Breaza, judetul Mures, pe strada principala. Deschidere pe drum, 25m. Casa este compusa din: - 4 camere (16mp, 28.8mp, 28.5mp, 20mp), - 1 bucatarie cu cuptor de paine (21mp), - 1 antreu (8.7mp), - camara (6.9mp), - baie (neechipata, 5.6mp), - pivnita cu doua incaperi (15mp, 26.5mp), - ...

906 EUR/m2 | 138 m2

Breaza, Mures

Pensiune in Sighisoara
7
3

Pensiune in Sighisoara

Pensiune de vanzare in Sighisoara cu 6 camere toate cu baie ,aproximativ 22mp, bucatarie mobilata cu living 100mp gradina cu foisor si loc de joaca .Total 320mp locuibili

781 EUR/m2 | 320 m2

Sighisoara, Mures

Casa 2 camere Busteni, zona Valea Alba
7
8

Casa 2 camere Busteni, zona Valea Alba

Agentia imobiliara NEVAMAR va propune o casa P+E cu 2 camere de vanzare in Busteni, zona Valea Alba. Casa are suprafata de 130 mp si a fost edificata in anul 2000, imobilul fiind compartimentat dupa cum urmeaza: Parter: camera de zi, bucatarie si baie; Etaj: dormitor, bucatarie, baie si o terasa ...

962 EUR/m2 | 130 m2

Busteni, Prahova

Salvează căutarea