Case si vile de vanzare

Promovat
Casă și teren intravilan cu potențial rezidential- Dragasani-acces la doua strazi
19

Proprietate situată în municipiul Drăgășani, pe strada Libelulei cu acces și din aleea Trandafirilor, compusă din teren intravilan în suprafață de 655 mp și construcții intabulate, poziționată într-o zonă rezidențială cu potențial urbanistic foarte bun. Locuința este dispusă pe parter și este compusă ...

1102 EUR/m2 | 118 m2

Dragasani, Valcea

Promovat
0% Comision, Duplex unit prin Camera Tehnica, PERSONALIZABIL
7
5

Jumatate de Duplex unit prin camera tehica, casa ideala, toate utilitatile, cu regim de inaltime Parter + Etaj si Pod, cu acoperis tip sarpanta cu invelitoare de tigla ceramica; Suprafata utila de 130 mp, plus 2 terase in suprafata totala de 14 mp; Teren total in suprafata de 351 mp; Ziduri exterioare ...

1922 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Complex rezidențial exclusivist de case individuale
18
2

Complex rezidențial exclusivist de case individuale

Descoperă noul tău cămin într-un ansamblu rezidențial modern, format din case individuale P+1+M, amplasat într-o zonă cu potențial excelent de dezvoltare! Localizare ideală: Complexul beneficiază de acces facil din două străzi și se află într-o zonă în plină expansiune, în imediata apropiere a unei ...

1429 EUR/m2 | 210 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Casa Individuală 3 camere| 769 mp teren| zona Blaj
12
3

Casa Individuală 3 camere| 769 mp teren| zona Blaj

Casă de vânzare în Blaj – construcție solidă, teren generos, toate utilitățile! PRIME Imobiliare vinde o casă situată într-o zonă liniștită din Blaj, cu o suprafață construită de 98 mp și teren aferent de 769 mp. Imobilul este construit din cărămidă, cu placă de beton, fiind o locuință trainică și bine ...

602 EUR/m2 | 98 m2

Blaj, Alba

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa insiruita Chisoda - drum asfaltat - 4 camere - 90mp - 148.900 Euro
7
3

Se vinde o casa insiruita situata intr-un ansamblu rezidential cu acces privat, in localitatea Chisoda, aproape de restaurantul Cuina, la asfalt. Imobilul are o suprafata utila de 90 mp si dispune de teren in spate de 40 mp, precum si de doua locuri de parcare in fata casei. Este racordata la toate utilitatile: ...

1654 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

Promovat
COMISION 0% Casa individuala cu 5 camere si teren de 792 mp, zona Mosnita Noua!
20
14

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune de vanzare in exclusivitate o casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 165 mp si teren 792 mp. Anul constructiei este ...

1812 EUR/m2 | 165 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa de vanzare , Darmanesti jud. Bacau
5
3

Casa de vanzare , Darmanesti jud. Bacau

Casa si teren de vanzare în Darmanesti, jud Bacau Proprietatea are o suprafata totala 2400 mp de teren intravilan din care livada 2200 mp, curti constructii 200 mp (casa - 108 mp, plus garaj si magazii). Detalii proprietate:Casă: Suprafata construita: 108 mp Numar de camere: 3 camere, baie, bucatarie, ...

787 EUR/m2 | 108 m2

Darmanesti, Bacau

Casa individuala Giroc - 260mp teren - 220.000 Euro
11
3

Casa individuala Giroc - 260mp teren - 220.000 Euro

Va propunem spre vanzare o casa individuala situata intr-o zona linistita din Giroc, in apropierea DAF ideala pentru o familie care isi doreste confort, intimitate si un spatiu primitor. Detalii proprietate: Suprafata utila: 93 mp Teren: 260 mp An constructie: 2013 Compartimentare: Parter: hol, bucatarie ...

2366 EUR/m2 | 93 m2

Giroc, Timis

Duplex de vanzare cu 3 camere si 3 bai, Mosnita Noua
18

Duplex de vanzare cu 3 camere si 3 bai, Mosnita Noua

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 140 mp si teren 420 mp. Anul constructiei este 2023, structura beton, material ...

1536 EUR/m2 | 140 m2

Mosnita Noua, Timis

vand   schimb   Vila buftea Calul Balan direct la lac    2000mp  teren
10
6

vand schimb Vila buftea Calul Balan direct la lac 2000mp teren

Vila Buftea lac vis-a-vis studiourile mediapro Strada Traian Lalescu - Samurcasi la exact 13 km de la Metrou Straulesti 2400mp teren cu deschidere directa la lac ponton - 2000mp in cadastru 2400 in folosinta spatiu suficient in curte pentru piscina - curtea din fata sau in spate construit ...

1000 EUR/m2 | 400 m2

Buftea, Ilfov

Vand casa in Ungaria la 6 km de vama Turnu langa Arad
5
14

Vand casa in Ungaria la 6 km de vama Turnu langa Arad

Vand casa in Ungaria,zona centrala satului Batania la 6 km de vama Turnu ,langa Arad. Casa are 90 mp o parte vaioaga ,o parte caramida ,necesita renovare,terenul are 2743 mp ideal pentru gradinarit deoarece se afla langa un parau. Apa,curent in casa gaz pe strada,vecini din Arad.

183 EUR/m2 | 90 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Comision 0 Casa individuala de vanzare 387mp si curte 624mp Sura Mica
20
1

Exclusivitate-Comision 0% Iti doresti o casa intr-o zona linistita, cu curte? Cauti o locuinta ideala pentru tine si pentru familia ta in marginimea Sibiului? In inima linistii din Sura Mica, la doar cativa pasi de farmecul Sibiului, se afla o casa care nu este doar o constructie, ci un colt de ...

912 EUR/m2 | 285 m2

Sura Mica, Sibiu

Casă de vânzare in oras Buzău
1
45

Casă de vânzare in oras Buzău

Imobil format din 2 corpuri de clădire, C1 40 mp din cărămidă, 2 camere, hol, baie, C2 21 mp din paiantă, 2 camere, alte anexe. Utilități, apă, gaze, curent. Încălzire cu centrală termică și calorifere. Zonă liniștită, fără trafic mașini. Dacă nu am semnal pe telefon, folosiți WhatsApp.

607 EUR/m2 | 61 m2

Buzau, Buzau

Casa individuala Giroc - 5 camere - 126mp - 520mp teren - 235.000 Euro
10
2

Casa este situata intr o zona linistita din Giroc, pe strada asfaltata, fiind individuala, de tipologia P+M. Locuinta dispune de aproximativ 126 mp utili, la care se adauga in jur de 22 mp de spatii de depozitare si dressing integrate. Terenul este generos, avand o suprafata de 520 mp, iar compartimentarea ...

1865 EUR/m2 | 126 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% Duplex cu 4 camere, 2 bai + mansarda de 42 mp, in cartier Europa
17
1

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua, cartier Europa FOXFORT propune spre vanzare o casa de tip duplex, situata in Mosnita Noua, cartier Europa, una dintre cele mai cautate zone. Regimul de inaltime este Parter + 1 Etaj + Mansarda, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila ...

2075 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa insiruita Giroc - living + 3 dormitoare - 155.000 Euro
11

Casa insiruita Giroc - living + 3 dormitoare - 155.000 Euro

Casa face parte dintr-un ansamblu de case înșiruite și este amplasată în Giroc, pe stradă asfaltată, în apropiere de magazine, școli și alte facilități de infrastructură. Imobilul este construit pe un teren de 114 mp și are o suprafață utilă de 86 mp, la care se adaugă curtea liberă și podul pentru ...

1802 EUR/m2 | 86 m2

Giroc, Timis

Casa de vanzare in comuna Cut Judetul Alba
13
4

Casa de vanzare in comuna Cut Judetul Alba

Agentia imobiliara TABOO va ofera spre vanzare casa din caramida situata in Comuna Cut, Judetul Alba, la 5 km de autostrada Nadlac-Sibiu. Este compartimentata astfel: 5 camere, 2 bucatarii, un hol, o camera tehnica, sura, si pivnita cu bolta din caramida. Terenul este in suprafata de 1400 mp, cu deschidere ...

683 EUR/m2 | 120 m2

Cut, Alba

De  vanzare ! Clădire cu posibilitate de mansandare.
2

De vanzare ! Clădire cu posibilitate de mansandare.

Clădire cu posibilitate de mansandare. Momentan este utilizata ca spațiu comercial. Parter 2 camere+1baie .Strada asfaltata cu toate utilitățile trase(apa,canalizare,curent).Suprafață totală 110 mp.

625 EUR/m2 | 80 m2

Teius, Alba

Vând duplex 250mp, teren suprafața totală 1866mp 350000euro
10

Vând duplex 250mp, teren suprafața totală 1866mp 350000euro

Vând duplex cu suprafața de 250mp compus din 4 dormitoare,2 sufragerii spațioase, 2 bai, 2 bucătării, 2 terase din lemn, avand 2 centrale Ariston pe gaz. Pe terenul cu suprafața totală de 1866 mp se afla și 2 magazii și 1 atelier auto, dependințe ce însumează suprafața de 137mp. Pe proprietatea situata ...

904 EUR/m2 | 387 m2

Lumina, Constanta

Casa+Teren Titu(Plopu) toate utilitatile OFERTA!!!
10
21

Casa+Teren Titu(Plopu) toate utilitatile OFERTA!!!

Casa cu teren 9700m,intravilan,Sat Plopu ,Oras Titu,cu utilitati, Apa,Canalizare,Gaze,Curent,Internet. 1000m intravilan curti constructii,8700 intravilan arabil(gradina). + UTILI CASA MICA 60MP UTILI CASA MARE 75MP GRAJD 39MP

385 EUR/m2 | 135 m2

Titu, Dambovita

Casa de vanzare Platonesti Ialomita
5

Casa de vanzare Platonesti Ialomita

Vand casa din chirpici 69m2 + anexe si teren 4800m2 in Platonesti jud. Ialomita oe str. Jagaliei Cadastru si intabulare facute 11 euro m2

754 EUR/m2 | 69 m2

Platonesti, Ialomita

Duplex de vanzare cu 4 camere si teren de 333 mp - Lidl Drumul Boilor
14

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita Veche. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situat in Mosnita Veche zona Nord, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 112 mp si teren 333 mp. Anul constructiei este 2026, structura beton, ...

1600 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Veche, Timis

Casa - 5 camere - 100 mp - 155.000 euro
19
2

Casa - 5 camere - 100 mp - 155.000 euro

Se ofera spre vanzare o casa dintr-un triplex situata pe Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Locuinta este compartimentata astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare, Jud.Valcea, Comuna Livezi
10
53

Casa de vanzare, Jud.Valcea, Comuna Livezi

Casa de vanzare, Jud. Valcea, Comuna Livezi Utilitati:Curent Casa are 3 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 1 hol in froma L, 1 beci,1 debara Terenul are 1500 mp, casa are 100 mp din care 92 mp utili. Casa este neutilata si nelocuita. Ma puteti contacta la urmatoarele numere de telefon: plus trei patru sase ...

299 EUR/m2 | 92 m2

Livezi, Valcea

Salvează căutarea