Spatiu comercial

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează

Anunțuri promovate – Vezi toate

Promovat
Inchiriere spatiu comercial bd Unirii, vitrina 25ml, stradal
11
1

Inchiriere spatiu comercial bd Unirii, vitrina 25ml, stradal

Va oferim spre inchiriere un spatiu comercial pe bd Unirii, stradal, cu trafic intens, situat la parter de bloc, in suprafata utila de 435mp, cu front stradal generos de 25ml, cu grupuri sanitare. Spatiul dispune de intrare prin fata pentru clienti, si spate pentru acces marfa. Ideal orice tip de activitate: ...

22,76 EUR/m2 | 435 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Spațiu comercial | Etaj 1 | Calea Aradului | Showroom, clinică,birouri
20
1

Spațiu comercial | Etaj 1 | Calea Aradului | Showroom, clinică,birouri

ARES Home Estate vă propune spre închiriere cu comision 0, un spațiu comercial generos, cu o suprafață de aproximativ 760 mp, situat la etajul 1 al unui imobil cu vizibilitate foarte bună în Calea Aradului, una dintre cele mai dezvoltate și circulate zone comerciale din Timișoara. Spațiul oferă multiple ...

4,61 EUR/m2 | 760 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez SAD - Cartierul Vienez- Piata 700
4
2

Inchiriez SAD - Cartierul Vienez- Piata 700

De închiriat spațiu comercial nou, situat în complexul rezidențial Nord One Bredicianu,Cartierul Vienez, zonă ultracentrală a Timișoarei, la câteva minute de mers de zona 700 si Piață Unirii Suprafață: 54 mp Vitrină mare, foarte bună pentru vizibilitate și branding Poziționare excelentă: în interiorul ...

18,52 EUR/m2 | 54 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu comercial de închiriat – Pipera, Voluntari - Rond OMV
6

Spațiu comercial de închiriat – Pipera, Voluntari - Rond OMV

B-North real estate vă propune spre închiriere un spațiu comercial luminos și foarte versatil, situat la parterul unui imobil din Pipera – Voluntari, pe strada George Bacovia**, într-o zonă rezidențială dezvoltată și ușor accesibilă. Proprietatea are o suprafață utilă de 62,89 mp** și beneficiază de ...

17,49 EUR/m2 | 63 m2

Voluntari, Ilfov

Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50

inchiriere spatiu comercial 10

inchiriere spatiu comercial

proprietar, inchiriez spatiu comercial pe str cu Muzeul Ceasului, la casa, cu acces stradal, 23 mp, acces utilitati, geam termopan, grilaj metalic usa si geam, acces la gr sanitar. Pretabil sediu firma, agentii, birouri. Detalii

16,48 EUR/m2 | 23 m2

Ploiesti, Prahova

inchiriez spatiu 4

inchiriez spatiu

ploiesti, str Nicolae Simache 8

16,48 EUR/m2 | 23 m2

Ploiesti, Prahova

Proprietar inchiriez conac 1550  euro   !
10
4

Proprietar inchiriez conac 1550 euro !

Suprafața utilă de închiriat 150 m pătrați ,suprafața curte 700 m pătrați și suprafața piscina 56 m pătrați ,ultracentral !PRETUL CHIRIEI NU ESTE NEGOCIABIL Vilă este situata la intersecția a două străzi și are două intrări separate !Ideal pentru deschiderea de cabinet medical , grădiniță , centru ...

10,33 EUR/m2 | 150 m2

Ultracentral, Galati, Galati

Promovat
Inchiriem spatiu comercial Complexul studentesc (after school)
5

Inchiriem spatiu comercial Complexul studentesc (after school)

Inchiriem spatiu comercial, SAD in CF, in Complexul studentesc pe strada Cluj intr-o casa cu o suprafata utila de 160mp si suprafata terenului de 700mp. Casa este amenajata si dispune de toate utilitatile. Statia de transport in comun la 20 m de spatiul comercial. Accesul in spatiu se face prin curte ...

8,3 EUR/m2 | 160 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez SAD in Dumbrăvița 150 mp 2000 euro
20

Inchiriez SAD in Dumbrăvița 150 mp 2000 euro

COMISION 0!!!!!! Inchiriez SAD in Dumbrăvița la 300 ml de Fropin și LIDL. Împărțit pe 2 nivele (casa transformata in SAD), SU=150 mp, la parter un open space mare, debara, grup sanitar și o terasa inchisa; la etaj 3 încăperi și 2 bai. Ideal pentru salon de înfrumusețare, cabinet medical, cabinet stomatologic, ...

13,34 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Spatiu Comercial/Depozitare Tatarasi, 300mp, 9euro/mp
8

Spatiu Comercial/Depozitare Tatarasi, 300mp, 9euro/mp

Spațiu modern, luminos și complet finisat, situat pe parter, perfect adaptat pentru activități de birou, clinici, reprezentanțe sau servicii. Spatiul se pot închiria separat (135 mp sau 165 mp) sau impreuna, cele doua spatii au utilitatile trase separat Apa, Bai, CT. Spațiul dispune de o ...

9 EUR/m2 | 304 m2

Filiasi, Iasi

Promovat
Spatiu comercial, casa in proximitatea Complexului Studentesc
13

Spatiu comercial, casa in proximitatea Complexului Studentesc

Compania Imobiliara District Real Estate va ofera spre inchiriere un spatiu comercial situat in zona Lunei, de tip P+M, fiind dotat cu o curte pretabila pentru spatiul de asteptare al clientilor si pentru locuri de parcare. Spatiul are o suprafata utila toatala de 180mp si un teren de 450 mp. Imobilul ...

11,11 EUR/m2 | 180 m2

lunei, Timisoara, Timis

Promovat
3 incaperi  SAD  Cetatii-Torontalului Totul Nou
20
2

3 incaperi SAD Cetatii-Torontalului Totul Nou

Va propunem spre inchiriere spatiu comercial situat la parter , cu acces separat , zona Bulevardul Cetatii-Calea Torontalului, la 7 minute de Iuilus Mall, TOTUL NOU( renovat conform normelor in vigoare pt functionarea unui cabinet medical). Spațiul are 3 camere decomandate, 2 băi, 2 spații de depozitare ...

18,46 EUR/m2 | 65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial de inchiriat, 70mp, Jucu de Mijloc
5

Spatiu comercial de inchiriat, 70mp, Jucu de Mijloc

ImobiliareJucu va propune spre inchiriere un spatiu comercial situat in localitatea Jucu de Mijloc intr-o zona de maxim interes Spatiul este ideal pentru farmacie, cabinet medical, magazin, birouri sau activități de prestări servicii, avand o suprafață generoasă, de 70mp Fațadă vitrată vizibilitate ...

8,57 EUR/m2 | 70 m2

Jucu de Mijloc, Cluj

Spatiu Comercial | Open Space | 2 Locuri de Parcare | Comision 0
15
2

Spatiu Comercial | Open Space | 2 Locuri de Parcare | Comision 0

De Inchiriat | Spatiu Comercial | Open Space | 2 Locuri de Parcare | Central | Comision 0 Situat intr-o zona excelent conectata, aproape de toate facilitatile necesare zilnic, acest spatiu comercial este ideal pentru profesionisti care cauta un spatiu generos, open space si accesibil, pe care sa-l amenajeze ...

9,6 EUR/m2 | 94 m2

Timisoara, Timis

Cartier Evreiesc, vad pietonal, Ideal Atelier Design, birou/cabinet
12

Cartier Evreiesc, vad pietonal, Ideal Atelier Design, birou/cabinet

Inchiriere Spatiu - Atelier Croitorie la cheie - Cartierul Evreiesc - Zona de Case - Singur pe etaj - Parter inalt - Pretabil si pentru alte activitati: cabinet medical, avocatura, notariat, spatiu birouri, cabinet arhitectura, atelier pictura Va prezentam posibilitatea inchirierii unui spatiu amenajat ...

10,12 EUR/m2 | 120 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Spațiu comercial | Etaj 1 | Calea Aradului | Showroom, clinică,birouri
20

Spațiu comercial | Etaj 1 | Calea Aradului | Showroom, clinică,birouri

Vă propunem spre închiriere cu comision 0, un spațiu comercial generos, cu o suprafață de aproximativ 760 mp, situat la etajul 1 al unui imobil cu vizibilitate foarte bună în Calea Aradului, una dintre cele mai dezvoltate și circulate zone comerciale din Timișoara. Spațiul oferă multiple posibilități ...

4,61 EUR/m2 | 760 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu 106 mp | Intrare Separată + Toate Utilitățile Incluse
10

Spațiu 106 mp | Intrare Separată + Toate Utilitățile Incluse

Se închiriază spațiu de 106 mp utili, la demisol, cu intrare separată direct din strada Mihail Sebastian, sector 5. Chirie: 800 euro/lună. ( inclus TVA ) Utilități INCLUSE în preț: apă, curent, mentenanță, paza, receptie. Cost fix lunar. Spațiul este open space, ușor de organizat sau compartimentat. Are ...

7,55 EUR/m2 | 106 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu comercial imobil nou Sebastian- Razoare.
9

Spatiu comercial imobil nou Sebastian- Razoare.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune spre inchiriere un spatiu comercial situat la parterul unui imobil nou din zona Sebastian- Razoare. Spatiul are o suprafata de 103 mp in interior si o terasa de 20 mp. Spatiul este contorizat separat si are sistem propriu de ventilatie/ climatizare. Spatiul ...

32,52 EUR/m2 | 103 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Spatiu comercial imobil nou Sebastian- Razoare.
6

Spatiu comercial imobil nou Sebastian- Razoare.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune spre inchiriere un spatiu comercial situat la parterul unui imobil nou din zona Sebastian- Razoare. Spatiul are o suprafata de 111 mp in interior si o terasa de 48 mp. Spatiul este contorizat separat si are sistem propriu de ventilatie/ climatizare. Spatiul ...

31,53 EUR/m2 | 111 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Spațiu stradal central, 59 mp + terasă 35 mp | Comision 0
11

Spațiu stradal central, 59 mp + terasă 35 mp | Comision 0

Spațiu comercial de 59 mp, situat la parterul Bloc 1, Strada Bucegi, fostă Mareșal Ion Antonescu, colț cu Alexandru Vlahuță.), Focșani. Beneficiază de terasă exterioară dalată de 35 mp, ideală pentru extindere pe timp de vară. Fost punct de lucru Casa Pariurilor, locație cu vad deja creat, vizibilitate ...

11,02 EUR/m2 | 59 m2

central, Focsani, Vrancea

Promovat
Spatii disponibile de închiriat | 246 - 1.400 mp | Resita Centru
16

Spatii disponibile de închiriat | 246 - 1.400 mp | Resita Centru

Un reper cunoscut. O identitate noua. Cladirea cunoscuta pana acum drept Cladirea BCR devine Business Center Resita - un spatiu dedicat noii sale etape: business, servicii si activitati administrative, chiar in centrul orasului. UNAM Imobiliare propune spre inchiriere spatiile disponibile din cladirea ...

15 EUR/m2 | 100 m2

Cuptoare (Resita), Caras-Severin

SAD - Spatiu comercial Central ideal pentru cafenea  / magazin
7

SAD - Spatiu comercial Central ideal pentru cafenea / magazin

Spatiu comercial situat ultracentral intr-un complex rezidential modern, in apropiere de zona centrala a Timisorii, la parterul unui bloc nou cu trafic pietonal intens. Are pozitionare pe colt, cu lumina naturala pe doua parti si dispune de trei intrari separate, fiind potrivit pentru activitati HoReCa ...

30 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

SAD - Spatiu comercial de 266 mp Ultracentral - langa Piata Victoriei
2

SAD - Spatiu comercial de 266 mp Ultracentral - langa Piata Victoriei

Spatiu comercial SAD, cu suprafata utila de aproximativ 266 mp, situat ultracentral, la parter, in apropiere de Piata Victoriei si Opera Romana. Spatiul beneficiaza de vitrina si acces direct din strada, fiind open-space si usor de compartimentat in functie de activitate. Pozitionarea ofera vizibilitate ...

28 EUR/m2 | 265 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu comercial de 85 mp in apropiere de Torontalului - Iulius Mall
13
1

SAD - Spatiu comercial de 85 mp in apropiere de Torontalului - Iulius Mall

Spatiu comercial 85 mp in zona centrala, la 5 minute de Iulius Mall. Compartimentat in hol de acces cu vitrina la strada principala, 3 camere decomandate, 2 bai, spatiu de depozitare, hol cu acces secundar. Include o boxa pentru depozitare la subsolul cladirii. Dispune de doua intrari, una din strada ...

15,53 EUR/m2 | 85 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea