SPATIU COMERCIAL ZONA KAUFLAND ANDA
18

SPATIU COMERCIAL ZONA KAUFLAND ANDA

Agentia Acord Imobiliar va propune spre achizitie un imobil dispus astfel: S+P+1E+M avand o suprafata utila 1.000 MP desfasurati. Imobilul este amplasat pe un teren 747 MP, constructie din cadre de beton si zidarie BCA, acoperis din tabla . Cladirea dispune de toate utilitatile , apa, gaz, curent electric ...

780 EUR/m2 | 1,000 m2

anda, Constanta, Constanta

Promovat
COM 0% Spatiu comercial 137mp | Vivalia | Tipografilor
8

COM 0% Spatiu comercial 137mp | Vivalia | Tipografilor

District Real Estate va propune spre vanzare un spațiu comercial situat într-o zonă excelentă, mai exact în zona Tipografilor, într-un bloc nou, recent construit cu aces rapid la punctele-cheie din oraș. Finisaje de calitate superioara, vitrine generoase, pe toata înălțimea fațadei care oferă lumina ...

2100 EUR/m2 | 137 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu Alimentatie Publica de vanzare, 183mp, Baza Sportiva Gheorgheni
3

Va propunem spre vanzare un spatiu comercial care va avea autorizatie pentru alimentatie publica, situat in cartierul Gheorgheni, zona Bazei Sportive, intr-un imobil aflat in curs de constructie, cu termen estimat de finalizare: iulie 2026, amplasat intr-o zona cu trafic pietonal moderat. Spatiul este ...

2290 EUR/m2 | 183 m2

gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Ultracentral Pitești – spațiu comercial 55 mp, acces stradal
20
1

Spațiu comercial de vânzare – Ultracentral, Pitești | 55 mp | vizibilitate excelentă AZURA Imobiliare vă propune spre vânzare un spațiu comercial situat într-o zonă ultracentrală din Pitești, cu expunere foarte bună și acces facil, aflat la parterul unui bloc din imediata apropiere a Spitalul Bălcescu ...

2891 EUR/m2 | 55 m2

ultracentral, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Prelungirea Ghencea, 2 sp. com. parter bloc, reducere 60.000 euro
10
8

Atentie!!! Reducere suplimentara de 30.000 de euro pentru antecontract sau contract semnat pana la 1 decembrie 2024 pret final 240.000 euro. Valoarea de evaluare a proprietatii este de 300.000 euro. Oferta speciala reducere 10% pentru plata integrala pret final 270.000 euro. Proprietar, vand ...

860 EUR/m2 | 279 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Vânzare spațiu comercial cu teren 1.077 mp, la doar 50 m de DN 67 – Câlnic
9
1

ID/COD ofertă: P1124 Domina Imobiliare vă propune spre achiziție un spațiu comercial, situat într-o zonă strategică, cu acces direct și rapid din DN 67 – drumul care leagă Târgu Jiu de Drobeta Turnu Severin. Avantaje și localizare: Proprietatea se află la doar 50 m de șoseaua principală, într-o zonă ...

1154 EUR/m2 | 78 m2

Calnic, Gorj

Promovat
Hala industriala P+1E si teren intravilan 2992 mp, Piatra Neamt
7
4

PROPRIETATE IMOBILIARA COMPUSA DIN 2.992 MP TEREN INTRAVILAN SI HALA PRODUCTIE P+1E, SITUATA IN PIATRA NEAMT, STR. APUSULUI, 146.000 EURO Pentru persoanele fizice juridice interesate de desfășurarea unor activități economice de productie valorificarea unor noi oportunități de business, FORTUNA IMOBILIARE ...

133 EUR/m2 | 1,100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Complex imobiliar:cladire birouri, 2 hale industriale noi si 3424 mp teren, Piatra Neamt
18
1

OPORTUNITATE DE AFACERE! COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN CLĂDIRE BIROURI P+MEZANIN, 2 HALE INDUSTRIALE NOI ȘI 3.424 MP TEREN INTRAVILAN, SITUATE ÎN PIATRA NEAMȚ, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALĂ ȘI ARTERĂ DE DRUM DE MARE TONAJ, 1.000.000 EURO Pentru persoanele fizice juridice interesate de desfășurarea ...

690 EUR/m2 | 1,449 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand Spatiu Comercial zona Centrala
5
1

Vand Spatiu Comercial zona Centrala

Agenția Imobiliară Alfa House din Reșița vă pune la dispoziție spre cumpărare un apartament cu 4 Camere, 2 Băi înscris in Cartea Funciară ca Spațiu Comercial. Apartamentul este situat în zona Centrală, la parterul unui bloc de 4 etaje. Suprafață 105 mp + 5 mp terenul pe care este construită scara exterioară, ...

952 EUR/m2 | 105 m2

Resita, Caras-Severin

Spatiu birouri Piața Unirii de vânzare
3
1

Spatiu birouri Piața Unirii de vânzare

Vând spațiu 60 mp - comercial ideal pentru birouri sau sediu firma în Piata Unirii,la parter înalt cu geam mare - ușa cu intrare din trotuar pietonal ,vad bun ,clădire solidă deosebită ,compus din 3 încăperi și grup sanitar ,liber ocupabil imediat ,Preț ,245000euro.Tel.07 arata numarul.

4083 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

HALĂ De Vânzare Pitești - Ștefănești 520 Mp. Teren 3000 Mp. BETONAT 100 % Utilități Panouri 30 KW
12
1

Hală Industrială de Vânzare Pitești Ștefănești - Suprafață construită: 520 mp - Teren : 3.000 mp (100% betonat) - Înălțime utilă : 4,2 m la streașină Regim juridic : Proprietate disponibilă exclusiv prin Agenția Imobiliară KRISS - ...

952 EUR/m2 | 520 m2

Pitesti, Arges

Pensiune turistica cu spatiu de cazare si agrement
18
4

Pensiune turistica cu spatiu de cazare si agrement

OPORTUNITATE DE INVESTIȚIE! AFACERE LA CHEIE PENSIUNE TURISTICĂ CU SPAȚIU CAZARE ȘI DE AGREMENT, TRANFORMABILĂ ÎN LOCUINȚĂ PRIVATĂ, PLUS TEREN 3600 MP, 175.000 EURO Iubitorilor de natură și de agrement, interesați să achiziționeze o proprietate modernă, cu o arhitectură specific bucovineană, echipată ...

1434 EUR/m2 | 122 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Spatiu Comercial de vanzare, zona Cetate
15

Spatiu Comercial de vanzare, zona Cetate

Va propun spre vanzare un spatiu comercial cu multiple posibilitati de utilizare, situat in zona Cetate - Tolstoi, o locatie accesibila si bine pozitionata. Imobilul dispune de o suprafata utila de 83mp, la care se adauga 25mp teren concesionat pe termen lung, contract valabil. Proprietatea este compartimentata ...

1554 EUR/m2 | 83 m2

cetate, Alba Iulia, Alba

Hala de vanzare 1520 mp utili in zona Turnisor din Sibiu
11

Hala de vanzare 1520 mp utili in zona Turnisor din Sibiu

Hala de vanzare, cu o suprafata utila de 1.520 mp, structurata pe parter, etaj si mansarda, amplasata pe un teren de 1.460 mp. Proprietatea are caracter industrial si este ideala pentru activitati de productie, depozitare, logistica sau alte activitati comerciale si industriale. Constructia a fost realizata ...

493 EUR/m2 | 1,520 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Hala industriala de vanzare acces direct din DnE1  in Cristian Sibiu
6
1

Hala industriala de vanzare acces direct din DnE1 in Cristian Sibiu

Hala industriala de vanzare in Cristian, Sibiu cu Acces direct din drumul european E81 si autorizatie pentru inca doua hale Taboo Imobiliare ofera spre vanzare o hala industriala moderna, cu o suprafata de 270 mp, situata pe un teren generos de 3000 mp, cu deschidere de 30 m la E81. Pe teren sunt ...

1741 EUR/m2 | 270 m2

Cristian, Sibiu

Spatiu birouri de vanzare  268 mpu etaj 1  zona Turnisor Sibiu
10

Spatiu birouri de vanzare 268 mpu etaj 1 zona Turnisor Sibiu

Cauti un spatiu birou pentru cursurile afacerii tale? Doresti un spatiu cat mai aerisit intr-o zona foarte accesibila, atat pietonal cat si auto? TABOO Imobiliare iti propune acest spatiu de birouri cu 7 camere, in zona Turnisor, Sibiu. Spatiul este amplasat la etaj 1 intr-un imobil cu 7 etaje, cu suprafata ...

1287 EUR/m2 | 268 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Vand locatie in centru Baile Herculane
5
4

Vand locatie in centru Baile Herculane

Vand locatie patrimoniu de 10 camere in centru la Baile Herculane pe strada Nicolae Stoica de Hateg nr 4. Cladirea dispune de toate utilitatile. Front stradal 21m, teren 1250m. Cladirea este cu etaj, necesita renovare si se poate extinde pentru pensiune.

333 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Hala 70 m X 22 m cu h 7 m 5   construit 1997

Hala 70 m X 22 m cu h 7 m 5 construit 1997

Hala ce se preteaza la depozitare , productie , prestari diverse servicii ii prezent cu destinatie siloz de depozitare cereale capacitate cca. 4000 - 6000 tone ,furaje ,utilaje etc cu utilitati apa curent 220 380 asfalt etc -1533 mp hala H-7,5ml si 4418 mp teren , curte betonata trafic greu 3 cai ...

258 EUR/m2 | 1,533 m2

Focsani, Vrancea

Spatiu Evenimente ,Teren si cladiri Vanatori (Stone Park-Hora Miresei)
13

EXCLUSIVITATE Comision 0% pentru cumpărător! Vă propunem spre vânzare o proprietate unică, situată la doar câteva minute de Focșani, în comuna Vânători, în zona cunoscută pentru evenimente Stone Park Hora Miresei. Caracteristici principale: - Suprafață teren: 4.300 mp, cu deschidere la ...

269 EUR/m2 | 800 m2

Vanatori, Vrancea

Spatiu Comercial (Botarlau drum Expres Focsani - Braila)
9

Spatiu Comercial (Botarlau drum Expres Focsani - Braila)

Va propunem spre vanzare in EXCLUSIVITATE , Comision 0% pentru cumparator , un spatiu comercial constructie 2010 , situat in Botarlau ( Vrancea) la strada principala (viitorul drum Expres Focsani - Braila ) . Aceasta proprietate a functionat in trecut ca si Discoteca , are o suprafata utila de ...

331 EUR/m2 | 450 m2

Botarlau, Vrancea

Promovat
Colt de Rai in Corbu - Business la Cheie - 8 Casute Individuale si Teren de 1247 mp
20
6

Business la cheie in Corbu ndash; O poveste de vacanta gata scrisa Pe strada Pepinierei nr. 3, in inima localitatii Corbu, se afla o proprietate cu totul speciala ndash; un mic colt de paradis care imbina natura, confortul si spiritul de vacanta. Este mai mult decat o afacere, este o experienta completa ...

1093 EUR/m2 | 215 m2

Corbu, Constanta

Promovat
Spatiu 94 comercial de vanzare la casa, zona Lipovei, Timisoara.
5

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare spatiu comercial 94 mp, 61 mp casa de locuit( birouri), Lipovei, Timisoara.. Proprietatea este compusa din doua spatii comerciale in suprafata totala de 94 mp cu intrare din strada. In curtea proprietatii regasim o casa pe parter in suprafata de 61mp si o anexa ...

1419 EUR/m2 | 155 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand pensiune
1
1

Vand pensiune

PENSIUNE functionabila echipata 11 camere spatiu si terasa ,sistem vidio wifi tv. cu sistem FOTOVOLTAIC ASTEPT OFERTE. CER 610000 EURO

1017 EUR/m2 | 600 m2

Central, Marghita, Bihor

Spatiu comercial de vanzare 116 mp vad excelent Selimbar Sibiu
7

Va propunem acest spatiu comercial de vanzare aflat la parterul unui bloc situat pe o strada cu trafic intens in zona Selimbar din Sibiu. Suprafata utila este de 116 mp, vitrina de 8 m, situat la parterul unui bloc construit in 2024 pe structura de caramida, ideal pentru diverse activitati comerciale. Spatiu ...

2724 EUR/m2 | 116 m2

Sibiu, Sibiu

Salvează căutarea