Promovat
Afacere la cheie - Pensiune 11 camere si 11 bai - Costinesti
20
13

Oportunitate Unica in Inima Costinestiului! Comision 0% cumparator! Descoperiti pensiunea de vis situata pe strada Unirii nr. 48G, intr-o zona linistita, perfecta pentru cei care doresc sa se bucure de relaxare si distractie la malul marii. La doar 10 minute de plaja, aceasta proprietate reprezinta o ...

733 EUR/m2 | 300 m2

Costinesti, Constanta

Promovat
Spatiu comercial, Calea lui Traian
8
1

Spatiu comercial, Calea lui Traian

Agentia Imobiliara Egal intermediaza vanzarea unui spatiu comercial in suprafata de 30 mp in Rm Valcea, str Calea lui Traian, Nord. Accesul se face direct din strada principala, avand concesionat si platit pe 49 ani , incepend cu anul 2018, scara si aleea de intrare. Se preteaza pentru birouri, cabinet ...

2000 EUR/m2 | 30 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Spatiu servicii, Ultracentral, Str. Eroilor
12

Spatiu servicii, Ultracentral, Str. Eroilor

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un spatiu servicii de tip tertiar, situat Ultracentral, pe Strada Eroilor, in inima municipiului Cluj-Napoca, intr-o curte comuna cu acces facil din artera principala. Proprietatea este amplasata la parterul unui imobil cu regim redus de inaltime, beneficiaza ...

3172 EUR/m2 | 87 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vânzare imobil reprezentativ, zona Castelului de Apă - Târgu Jiu
10
1

Imobil reprezentativ – Vânzare – Vizibilitate stradală – Bd. Ecaterina Teodoroiu - Târgu Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare o clădire impunătoare P+2+M, cu poziție strategică pe bulevard principal, vizibilitate excelentă și potențial investițional ridicat, situată în Târgu Jiu – Bulevardul ...

1667 EUR/m2 | 780 m2

Targu Jiu, Gorj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiul comercial, 50 mp, Barlad, str Republicii, nr. 277, zona Spital
2

Va prezentam un spatiu comercial, pe str Republicii, nr 277, langa Judecatoria Barlad si vis-a-vis de Spitalul Municipal Barlad, cu deschidere direct din strada. Pret: 115.000 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 63 mp; Suprafata utila: 48 mp. Imobilul este format ...

2396 EUR/m2 | 48 m2

central, Barlad, Vaslui

Spatiu comercial si teren intravilan 500 mp, Barlad, str Republicii
11
1

Va prezentam un spatiu comercial de 117 mp amprenta la sol si terenul aferent de 500 mp, intr-o zona centrala si cu vad, pe str Republicii, nr 140, zona Cerbu de Aur ndash; Piata. Pret: 164.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Spatiul este format dintr-o incapere de cca 60 mp, hol cu ...

1406 EUR/m2 | 117 m2

central, Barlad, Vaslui

VAND SPATIU Comercial STRADAL cu AFACERE la Cheie Proprietate  Facilitati
4
12

VAND SPATIU Comercial STRADAL cu AFACERE la Cheie Proprietate Facilitati

VAND SPATIU CONERCIAL CU AFACERE LA CHEIE-SALA JOCURI ȘI PARIURI AMENAJATA LA CHEIE CU TOT CU SPATIUL COMERCIAL SI TEREN. STRADAL-70MP-SOLDAT TUNSU PETRE SPATIUL DISPUNE DE FRONT STRADAL VIZIBIL,VITRINA MARE, CABINA SI STATIA OPERATORULUI,GRUP SANITAR PROPRIU, TAPET, MOCHETA ,CABLAJE ȘI TOT CE TREBUIE ...

700 EUR/m2 | 70 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Vând afacere. Firmă plus spațiu comercial în Piața Dacia Brașov
8

Spațiu comercial de 20 mp, perfect pentru activități comerciale. Spațiul dispune de pardoseli din gresie, oferind un aspect curat și ușor de întreținut. Pereții sunt faianțați până la tavan.

Piata Dacia, Brasov, Brasov

Pensiune langa lac si Casa Baraj !!!
10

Pensiune langa lac si Casa Baraj !!!

Pensiune lângă Lacul Văliug oportunitate unică | Accept schimb Accept schimb: duplex (ambele unități) în zona Timișoara sau Reșița, construcție nouă, sau apartament + casă individuală . Poziție excepțională: la 150 m de Lacul Văliug (Gozna) și Ponton Casa Baraj aproape de pârtia de schi în paropiere ...

900 EUR/m2 | 400 m2

Valiug, Caras-Severin

Spațiu demisol super oferta acum !!!
9
13

Spațiu demisol super oferta acum !!!

Proprietar vand in Aradul nou un spatiu sau casa pote fi orice doriti, suprafață generoasa de 300 mp utili este o curte mare se poate intra cu masina mica sau Camion Tir este loc destul. Sunt 2 camere cu piatra de codru ...

260 EUR/m2 | 300 m2

Arad, Arad

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Vand complex comercial
10
3

Vand complex comercial

Vand complex comercial,afacere la cheie,situat la DN7 Santuhalm,in Deva,compus din 3 cladiri,in suprafata totala de 1100 mp,situate pe un teren de 4800 mp.Deschidere la drum national DN7 de 25 m,2 bransamente curent de 30 kw,2 bransamente gaz,canalizare si apa curenta,curte betonata si ingradita.Spatiile ...

167 EUR/m2 | 4,800 m2

Santuhalm, Deva, Hunedoara

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Teren intravilan de vanzare, PUCHENII MARI, 1970 mp
3
2

Teren intravilan de vanzare, PUCHENII MARI, 1970 mp

Vand teren intravilan 1970 mp, deschidere 18 ml, situat in comuna Puchenii Mari, Str.Țîrcu I, la 250 m de DN1 (Biserica). Pe teren se afla o casa batraneasca nelocuibila-demolabila, gaze la poarta, doua surse proprii de apa (pompe manuale), curent. Proprietate situata pe o strada linistita, asfaltata, ...

211 EUR/m2 | 213 m2

Ploiesti, Prahova

Hală 4.000 mp si apartament 120 mp GRATIS cumperi doar terenul de 18.500 mp
8
1

Se vinde cea mai ieftina hală(gratuit) de producție și sau depozitare din județul Bihor cu suprafața totala construită de 4.000 mp(h=4m) in satul Alparea, într-o zona frumoasa și liniștită la 5 minute de Oradea. Se vinde terenul intravilan în suprafață de 18.500 mp, cu 35 euro mp. Hala îl veți ...

162 EUR/m2 | 4,000 m2

Oradea, Bihor

 Se vinde afacere la cheie - Cafenea complet utilata - zona cu vat excelent
7

Se oferă spre vânzare afacere la cheie cafenea complet echipată și funcțională, situată în cartierul Brazdă, Craiova. Locație foarte bună, cu vad pietonal și vizibilitate stradală. Zonă populată, cu numeroase clinici și blocuri de locuințe în apropiere, ceea ce asigură flux constant de clienți. ...

200 EUR/m2 | 25 m2

Craiova%2b, Craiova, Dolj

Clădire business P+4E Sector 3 1352 mp hotel clinica birouri
6

Clădire business P+4E de vânzare | 1352 mp utili | Sector 3 | zonă semicentrală Se oferă spre vânzare clădire de business P+4E, situată în zona semicentrală de est a Bucureștiului, în Sectorul 3, în apropiere de Arena Națională și Parcul IOR. Imobilul este compus din două corpuri (corp principal + ...

1481 EUR/m2 | 1,350 m2

Sector 3, Bucuresti

Spatiu comercial vitrat stradal, 130 mp, Calea Urseni – ideal showroom
1

Pozitionat intr-o zona in plina dezvoltare, acest spatiu comercial ofera vizibilitate excelenta si flexibilitate pentru showroom, retail sau birouri. Evand Homes va propune spre vanzare un spatiu comercial cu vizibilitate excelenta, situat pe Calea Urseni, intr-o zona in plina dezvoltare, cu acces facil ...

2000 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Vand sau inchiriez hala in TURDA
10

Vand sau inchiriez hala in TURDA

vand sau inchiriez Hala de 342mp in Turda Str Clujului nr 2,cu curte individuala de 1240mp ,doua birouri ,2bai ,vestiar. Supravegheat video. Sistem alarma Acces TIr, ParcareTir si autoutilitare Pret vanzare 375000 eur

1096 EUR/m2 | 342 m2

Turda, Cluj

pensiunea Gabriela statiunea Durau jd. Neamt
10
9

pensiunea Gabriela statiunea Durau jd. Neamt

situata la poalele muntilor Ceahlau, intrun peisaj de vis, are o suprafata construita de 400 mp, teren 1300 mp,Este compusa din living , sala de mese, bucatarie, sala biliard, trei grupuri sanitare sapte dormitoare si dependinte, foisor, afumatoare, grill. Capacitatea maxima 23 locuri. Unitatea este ...

1047 EUR/m2 | 382 m2

Durau, Neamt

spatiu comercial cu terasa in aer liber statiunea Durau jd. Neamt 2

spatiu comercial cu terasa in aer liber statiunea Durau jd. Neamt

situat ultracentral , in statiunea Durau jd. Neamt, la parteul blocului nr. 2 ,are o suprafata de 125 mp, si o terasa in aer liber de 136 mp,toate utilitatile functionale, este utilizat ca terasa restaurant., numar camere: 3, suprafata utila: 120, suprafata totala: 130, anul constructiei: 1982,

1 EUR/m2 | 120,500 m2

Durau, Neamt

Grajd fostul C A P
3

Grajd fostul C A P

Se vinde grajd din fostul C A P informații suplimentare la telefon

1 EUR/m2 | 906 m2

Nadlac, Arad

Vand container comercial 6x2,4 m locatie Podu Iloaiei-Piata Agroalimentara
7
2

Vand container comercial dim 6mx2,44 m,care se afla in orasul Podu Iloaiei in Piata Agoalimentara. Doua laturi sunt cu suprafata vitrata cu tamplarie pvc cu geam termopan,usa de acces si geamuri de servire conform imaginilor atasate si doua laturi panou sandwisch. Este izolat si placat la interior cu ...