Promovat
Hală Multifuncțională de Vânzare 600mp și Teren 924mp în Bucium - Iași
20

COMISION 0% Vă propun spre vânzare o Cladire Multifunctională de aproximativ 600mp util, cu Teren 924mp, aflată în Iași pe Șos. Bârnova. Cladirea a fost construită in 2021, pe două niveluri P+1E, suprafață construită de 300mp si 600mp util, pe structură metalică cu panouri sandwich și izolație cu vată ...

662 EUR/m2 | 600 m2

Visan, Iasi

Promovat
Spațiu Comercial de Vânzare – situat în zona ultracentrală Suceava
6

Spațiu Comercial de Vânzare – 90 mp utili în zona ultracentrală Suceava – 150.000 € Oferim spre vânzare un spațiu comercial de 90 mp utili, situat într-o zonă ultracentrală a municipiului Suceava, ideal pentru desfășurarea de activități comerciale, birouri sau cabinete. Localizare premium – în imediata ...

1667 EUR/m2 | 90 m2

central, Suceava, Suceava

Promovat
Penthouse Mamaia Sat Navodari
5

Penthouse Mamaia Sat Navodari

Vând 5 spații tehnice situate la ultimul nivel al unui imobil P+5E, în Năvodari Mamaia Sat, Str. M14 nr. 29, cu posibilitate de recompartimentare și amenajare tip PENTHOUSE (conform potențialului tehnic al spațiului). Detalii proprietate: 5 spații tehnice individuale (CF separate) Suprafață totală ...

336 EUR/m2 | 1,338 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
Afumati vanzare spatiu hala si teren
1
1

Afumati vanzare spatiu hala si teren

Afumati -hale de vanzare constructie noua sunt diponibilde 6 hale fiecare cu suprafata de 600mp constructie pe 1500mp teren ,inaltime hale 6m ,spatii birouri P+1 ,facilitati ,acces stradal ,spatiile pretabil depozitare logistica Pret=600000 euro hala

1000 EUR/m2 | 600 m2

Afumati, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu comercial, Rasnov - Centru Nord, vanzare sau inchiriere pe termen lung.
9
1

Vanzare inchiriere spatiu comercial in Rasnov, situat in zona Centru Nord (in proximitatea Politiei, Policlinicii, UM Rasnov, Centrului Civic, cartier de blocuri de locuinte), suprafata totala utila de 696 mp si o terasa, neacoperita, generoasa - 223 mp. Spatiul dispune de acces separat pentru aprovizionare ...

575 EUR/m2 | 696 m2

Rasnov, Brasov

Casa container ,container locuit,container magazin,container sanitar ,santier
9
3

Producem toata gama de containere; containere locuit,containeredepozitare ,containere magazin sau container bar. Podea alcatuita dintr-o structura metalica, profilata la rece si din linoleum PVC trafic intens; Acoperis alcatuit dintr-o structura metalica galvanizata, profilata la rece, cu membrana ...

257 EUR/m2 | 28 m2

Pitesti, Arges

HALĂ De Vânzare Pitești - Ștefănești 520 Mp. Teren 3000 Mp. BETONAT 100 % Utilități Panouri 30 KW
12
1

Hală Industrială de Vânzare Pitești Ștefănești - Suprafață construită: 520 mp - Teren : 3.000 mp (100% betonat) - Înălțime utilă : 4,2 m la streașină Regim juridic : Proprietate disponibilă exclusiv prin Agenția Imobiliară KRISS - ...

952 EUR/m2 | 520 m2

Pitesti, Arges

Vanzare hala Industriala cu teren intravilan de 650 mp in Ileni
2
8

Comision 0%! De vanzare hala zootehnica (fost grajd de animale) situata in Satul Ileni la 1 Km de viitoarea Autostrada A13 Brasov-Sibiu. Terenul pe care se afla constructia este intravilan si are suprafata de 650 mp cu deschidere la drum. Suprafata halei este de 275 mp utili si necesita renovare. Utilitati: ...

98 EUR/m2 | 275 m2

Ileni, Brasov

SAD - Spatiu comercial central de 160mp in Arad - ideal: crama, cafenea, magazin
16
4

Spatiu comercial de vanzare la demisol complet renovat in 2025, situat in zona centrala din Arad, la aproximativ 7 minute de mers pe jos de teatru. Suprafata utila 162 mp (229 mp construiti), cu doua intrari: una din strada principala si una din curtea interioara. Dispune de doua bai si sistem de incalzire ...

488 EUR/m2 | 162 m2

central, Arad, Arad

Spatiu comercial+afacere functionala: brutarie,rute de distributie,Ghelinta
17

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va propuna spre vanzare oportunitatea de a achizitiona o brutarie functionala in localitatea Ghelinta, judetul Covasna Pentru confortul dumneavoastra va invitam sa faceti o prima vizionare, din locatia unde va aflati, chiar acum, ...

184 EUR/m2 | 700 m2

Ghelinta, Covasna

COMISION 0% Hala de productie si depozitare, corp administrativ si birouri
20
2

Agentia Foxfort va ofera spre vanzare o proprietate industriala de exceptie, perfecta pentru dezvoltarea si cresterea unei afaceri de succes. Aceasta proprietate se intinde pe un teren de 21.323 mp si este dotata cu toate facilitatile necesare pentru productie si depozitare. Caracteristici Generale: Suprafata ...

261 EUR/m2 | 11,507 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial zona Avram Iancu
6
3

Spatiu comercial zona Avram Iancu

Sunati acum pentru a afla mai multe detalii despre aceasta oferta exceptionala! EDIL Floresti va ofera spre vanzare un spatiu comercial cu 2 camere, in FLORESTI, zona Avram Iancu . Spatiul comercial are suprafata utila de 67 mp. Spatiul este situat la parter. Spatiul comercial are urmatoarele caracteristici: ...

2239 EUR/m2 | 67 m2

Floresti, Cluj

Pensiune 13 camere 16 bai sauna piscina si teren 1565 mp Cisnadioara
20
5

Va invitam sa descoperiti o proprietate impresionanta, aflata la poalele muntilor Cindrel, intr-un loc de vis, in localitatea Cisnadioara din judetul Sibiu, un loc mirific in care natura te imbie si in care timpul pare ca sta pe loc. Aceasta pensiune de vanzare este amplasata pe un teren in suprafata ...

1134 EUR/m2 | 485 m2

Cisnadioara, Sibiu

Proprietar vind casă cu spații com.în Pitești 3

Proprietar vind casă cu spații com.în Pitești

Vind casă în Pitești, stradală,P+2 et, compusă din două spații comerciale și un apartament, construcție din 2008,pe piloni si cadre,cu intrări separate,suprafața utilă =360 m ap=130m si S=230m cu gaze, apă,canalizare curent, centrale termice pe gaz pe fiecare nivel

1500 EUR/m2 | 360 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Complex imobiliar format din cladiri si constructii industriale 18625 mp + teren intravilan 50718 mp
20
1

OPORTUNITATE DE AFACERE! COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN CLADIRI ȘI CONSTRUCȚII INDUSTRIALE EDILITARE CU SUPRAFAȚA DE 18.625 MP ȘI TEREN INTRAVILAN CU SUPRAFAȚA DE 50.718 MP, LA 6 KM DE MUN. PIATRA NEAMȚ, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALĂ 1.500.000 EURO NEG POSIBILITATE VÂNZARE FRACȚIONATĂ Pentru ...

81 EUR/m2 | 18,625 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Birou CENTRAL de vanzare, cu chirias, randament anual de 7% la Euro
7
18

Birou de vanzare Str. Avram Iancu nr 48A. Spatiul este disponibil la vanzare la pretul de 34900 Euro, inchiriat, cu randament anual de 7% la Euro.

1939 EUR/m2 | 18 m2

Brasov, Brasov

Spatiu de vanzare CENTRAL - Boxa, Spatiu depozitare, atelier sau birou
2
20

Spatiu de inchiriat sau vanzare CENTRAL - Birou, Boxa, Spatiu depozitare sau atelier Str Avram Iancu 48A Spatiul este disponibil si spre inchiriere la pretul de 149 Euro.

1695 EUR/m2 | 20 m2

Central, Brasov, Brasov

Pensiune  la Rosu480 mp de vanzare Statiune Climaterica Sambata de Sus
9
4

Pensiune la Rosu480 mp de vanzare Statiune Climaterica Sambata de Sus

Pensiunea de vanzare situata in zona Clinaterica Sambata de Sus, la o distanta mica de atractiile locale, ofera o oportunitate excelenta pentru o locuinta de vis sau o afacere de familie. Construita in anul 2009, cu o structura solida din caramida si acoperis din tigla, pensiunea se intinde pe o suprafata ...

385 EUR/m2 | 480 m2

Statiunea Climaterica Sambata, Brasov

Promovat
Doua spatii comerciale, 120 mp + 2 locuri parcare, Zona Aradului
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare doua spatii comerciale de cate 60 mp fiecare si doua locuri de parcare in Zona Aradului. Spatiile dispun de cf-uri individuale, si se vand doar impreuna, ele comunicand in momentul de fata. Se afla la parter de bloc nou, fiecare cu cate doua intrari din exterior ...

1658 EUR/m2 | 120 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Complex imobiliar, Hala, birouri+apartament, teren 1896 mp, Piatra Neamt
18
2

COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN HALĂ INDUSTRIALĂ, CLADIRE BIROURI, APARTAMENT PENTRU LOCUIT ȘI 1.896 MP TEREN INTRAVILAN, SITUATE ÎN PIATRA NEAMT, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALA ȘI ARTERĂ DE DRUM DE MARE TONAJ 700.000 EURO Pentru persoanele fizice juridice interesate de desfășurarea extinderea ...

806 EUR/m2 | 868 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand spatiu comercial central Deva
7
1

Vand spatiu comercial central Deva

De vanzare spatiu comercial su=69 mp +10 mp calea de acces cu balcon inchis intabulată,situat pe strada Ion Creanga Deva,compus din 4 incăperi,grup sanitar,magazie. Spatiu are intrare direct din strada,necesită amenajare.

1522 EUR/m2 | 69 m2

Deva, Hunedoara

Complex Turistic-Miorita-Afacere la cheie-2.999.999€
7

Complex Turistic-Miorita-Afacere la cheie-2.999.999€

Deosebitul complex Miorita este acum la vanzare ! Ideal pentru o afacere la cheie ! Complex Turistic Miorita este amplasat pe centura capitalei, intre soseaua Berceni si soseaua Oltenitei. Complex Turistic Miorita este locatia optima atat pentru turismul de tranzit, business, organizarea de evenimente ...

20,000 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Hala industriala P+1E si teren intravilan 2992 mp, Piatra Neamt
7
4

PROPRIETATE IMOBILIARA COMPUSA DIN 2.992 MP TEREN INTRAVILAN SI HALA PRODUCTIE P+1E, SITUATA IN PIATRA NEAMT, STR. APUSULUI, 146.000 EURO Pentru persoanele fizice juridice interesate de desfășurarea unor activități economice de productie valorificarea unor noi oportunități de business, FORTUNA IMOBILIARE ...

133 EUR/m2 | 1,100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Complex imobiliar:cladire birouri, 2 hale industriale noi si 3424 mp teren, Piatra Neamt
18
1

OPORTUNITATE DE AFACERE! COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN CLĂDIRE BIROURI P+MEZANIN, 2 HALE INDUSTRIALE NOI ȘI 3.424 MP TEREN INTRAVILAN, SITUATE ÎN PIATRA NEAMȚ, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALĂ ȘI ARTERĂ DE DRUM DE MARE TONAJ, 1.000.000 EURO Pentru persoanele fizice juridice interesate de desfășurarea ...

690 EUR/m2 | 1,449 m2

Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea