Promovat
Hala si birouri 1900mp | Buziasului | | Teren 10660 mp | Ferma energie
15

Proprietate in Municipiul Timișoara, cu destinație industrială, având multiple avantaje si beneficii, ideală pentru: - exploatare in regim *industrial*, cu destinație de producție/ asamblare, ideală pentru procese intensiv-energetice (electrice si termice); - exploatare in regim mixt *comercial*/ depozitare - ...

1444 EUR/m2 | 1,800 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de inchiriat!
7

Spatiu de inchiriat!

Spatiu comercial de inchiriat cu o suprafața de 75 m ,Toate utilitătile apa canalizare gaze curent

5 EUR/m2 | 75 m2

Valu lui Traian, Constanta

Promovat
COMISION 0% - Spatiu Comercial   Bdul Republicii 115, Baia Mare
6

COMISION 0% - Spatiu Comercial Bdul Republicii 115, Baia Mare

Complex rezidential REVOLUTION ELITE, situat pe bdul. Republicii 115 din Baia Mare, va propune spre achizitie spatii comerciale, administrative sau de birouri. Se oferă spre vânzare spații comerciale situat într-un complex rezidențial, într-o zonă cu trafic pietonal și auto intens. Suprafețe cuprinse ...

1500 EUR/m2 | 76 m2

Republicii, Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartamente 3 camere duplex birouri   locuinta - Arcul de Trimuf
8

Apartamente 3 camere duplex birouri locuinta - Arcul de Trimuf

Vanzare penthouse de lux, vedere Arcul de Triumf Va prezentam la vanzare un penthouse de tip duplex situat pe Bulevardul Mare#537;al Averescu. Imobilul este amplasat la etajele 6 #537;i 7 dintr-un imobil cu 7 etaje construit in anul 2002. Apartamentul este format din 3 camere avand o suprafata utila ...

Arcul de Triumf, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casute de lemn pentru targuri, Chioscuri comerciale din lemn, Tonete din lemn
4
12

Casute de lemn pentru targuri, Chioscuri comerciale din lemn, Tonete din lemn, Standuri comerciale de lemn, fabricate dupa modelele si dimensiunile cerute de beneficiari. Exemplu model Chiosc comercial din lemn premontat in panouri, cu o deschidere pentru servire si usa de acces laterala. Produsul se ...

248 EUR/m2 | 6 m2

Constanta, Constanta

Piata Romana-Metrou,Spatiu Birou Apartament parter,Intrare Separata B
11
2

Avem deosebita placere de a va propune spre vanzare un Spatiu Birou Apartament deosebit (spatiu cu 20 de locuri la birouri), in zona Ultracentrala-Piata Romana- vis-a-vis de Ambasada Marii Britanii, la numai 3 minute de mers pe jos pana la metrou si doar 5-10 minute de Dorobanti, Piata Victoriei, Universitate, ...

2739 EUR/m2 | 115 m2

Piata+Romana, Sector 1, Bucuresti

spațiu comercial
10

spațiu comercial

CLĂDIRE COMERCIALĂ P+2 VÂND IMOBIL COMERCIAL reprezentativ situat strategic în Zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera. O oportunitate rară de a achiziționa un activ imobiliar de lux cu randament imediat și multiple surse de venit pasiv. DE CE SĂ INVESTEȘTI ...

1870 EUR/m2 | 115 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Cladire Campina (C1+C2) + teren 1110 mp - Campina, jud. Prahova
11
2

SC METINO PROD CONS SRL, societate in reorganizare, prin administrator judiciar C.I.I. Apostol Andra, anunta vanzarea la licitatie a bunului imobil Proprietate Imobiliara Industriala, compusa din teren intravilan in suprafata de 1110 mp; C1 Corp administrativ (214,84 mp) si Atelier si C2 Hala depozitare ...

408 EUR/m2 | 698 m2

Campina, Prahova

Promovat
Vand spatiu comercial cu vad foarte bun in Sighisoara situat pe strada Plopilor
6
1

Star Galaxy Imobiliare vinde in Exclusivitate spatiu comercial in Sighisoara cu suprafata utila de 50 mp si suprafata construita de 76, situat intr-o zona cu vad comercial foarte bun fiind ideal pentru pariuri sportive, magazin, salon infrumusetare, cabinet medical, birou, etc. Spatiul are centrala proprie, ...

1020 EUR/m2 | 50 m2

Sighisoara, Mures

Vanzare 2 cabinete stomatologie, Braila

Vanzare 2 cabinete stomatologie, Braila

De vanzare 2 cabinete stomatologie, utilate, Braila, str. General Eremia Grigorescu, parter. Tel.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Braila, Braila

Spatiu comercial 200 mp Finisat cu Vad Comercial Vitrina Stradal Zona Stadion
3

Intermedia imobiliare va propune spre vanzare spatiu comercial  situat in Alba Iulia zona Stadion. Spatiul are o suprafata de 200 mp, format din spatiu cu vitrina, grup sanitar, spatiu depozitare. Dotari: centrala termica, termopane, gresiat, faiantat, locuri parcare in spate.Este pretabil pentru birouri, ...

1225 EUR/m2 | 200 m2

Alba Iulia, Alba

Prelungirea Ghencea, 2 sp. com. parter bloc, reducere 60.000 euro
10
8

Atentie!!! Reducere suplimentara de 30.000 de euro pentru antecontract sau contract semnat pana la 1 decembrie 2024 pret final 240.000 euro. Valoarea de evaluare a proprietatii este de 300.000 euro. Oferta speciala reducere 10% pentru plata integrala pret final 270.000 euro. Proprietar, vand ...

860 EUR/m2 | 279 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Vand, inchiriez in Dej hala si teren
4
5

Vand, inchiriez in Dej hala si teren

Vand sau inchiriez hala de productie sau depozitare, situata in Dej str Bistritei nr 63. Hala este compusa din 3 incaperi la parter , doua de 8x9 m si inaltime de 5 si 7 m si o incapere de 13x13m si 6m inaltime dotata cu palan manual. La etaj exista un apartament de 100 mp total finisat , format din ...

0 EUR/m2 | 2,500 m2

Dej, Cluj

 Fast-food de vânzare în Iași + complet echipat  - 15.900 euro
7

Fast-food de vânzare în Iași + complet echipat - 15.900 euro

Se vinde fast-food complet echipat și funcțional, situat într-o zonă cu trafic intens, cu clienți fideli și flux constant de vânzări. Afacere gata de preluare imediată. Preț: 15.900 euro Locație excelentă: Poziționat strategic lângă magazinul de bricolaj Leroy Merlin, în zona campusului studențesc ...

883 EUR/m2 | 18 m2

Tudor%25252bVladimirescu, Iasi, Iasi

Spațiu comercial Petrosani

Spațiu comercial Petrosani

Spațiu comercial pretabil diverse activități. Ultracentral pe bvd 1 decembrie 1918 , nr 71 în Petroșani, suprafața de 13 mp compus din o cameră și un grup sanitar. 16000 euro

1231 EUR/m2 | 13 m2

Uricani, Hunedoara

spatiu comercial - colentina - sector 2 - cladirea p+3e+m
2
1

spatiu comercial - colentina - sector 2 - cladirea p+3e+m

de vanzare - spațiu comercial stradal, Suprafața construita - 760mp. Regim înăltime: P+3E+mansardă, teren:300mp, parter: 150mp, bucuresti, sector 2, Sos. Colentina nr.413 punct de reper: carrefour colentina, pentru contact , de preferat prin whatsapp: ,

563 EUR/m2 | 800 m2

Sector 2, Bucuresti

PENSIUNI 4 UNITATI + camping 14000 mp  ocna Sibiu afacere la cheie
10
1

PENSIUNI 4 UNITATI + camping 14000 mp ocna Sibiu afacere la cheie

Afacere GARANTATA la cheie (POSIBILITATE RATE) pe un teren de 14.000 mp, PENSIUNEA BRINCOVEANU din statiunea OCNA SIBIULUI - Lacul Brancoveanu cu 44 de LOCURI DE CAZARE,dispuse in 4 corpuri de cladiri separate,camere cu bai proprii,mobilate si utilate,respectiv: Receptie și camera de odihna ,pensiune ...

299 EUR/m2 | 350 m2

Sibiu, Sibiu

Vand cavou zidarie in cimitirul Bolovani Ploiesti
4
2

Vand cavou zidarie in cimitirul Bolovani Ploiesti

Cavou loc cu suprafata de 3,00 3,00 mp, cu patru rafturi. Pret 60.000 lei negociabil

3819 EUR/m2 | 3 m2

Ploiesti, Prahova

vand garaj
6
22

vand garaj

Persoana fizica vand garaj Timisoara str I. Curea ( fosta Stadion ) langa facultatea de constructii Pret fix 8000 Garajul dispune de curent si tablou electric separat!!

267 EUR/m2 | 30 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Gater Vanzarea complet utilat in zona Bacau
10
5

Gater Vanzarea complet utilat in zona Bacau

Vanzare de Gater sau si Firma, total utilat si funcional in zona Bacau (Moinesti). Dotari: Hale diverse de productie si pregatire lenm, lambriu diferite grosime, , Hala uscator, Instalatia Centrala caldura, Instalatia aspirator remegus la fie care utilaje, deposit remegus, Ifron, Transformator Electric ...

14 EUR/m2 | 11,000 m2

Moinesti, Bacau

Vand spatiu comercial birouri -apartament 3 camere- central 55 mp
10
2

Spatiu comercial birouri situat central in Campulung Moldovenesc, str. Dimitrie Cantemir, nr. 14, parter, compus din 3 camere si 1 grup sanitar, recent renovat, suprafata utila 55 mp. Spatiul dispune de incalzire centralagaz metan, curent trifazic, termosistem, tamplarie PVC cu geam termopan, pardoseala ...

1091 EUR/m2 | 55 m2

Central, Campulung Moldovenesc, Suceava

8 boxe de depozitare - 107,45 mp utili 1

8 boxe de depozitare - 107,45 mp utili

Vând 8 boxe de depozitare în blocuri nou construite, curate și moderne, din zona Grand Arena, sector 4, București, în suprafață totală de 107,45 mp utili . Boxele sunt grupate 4 cu 4 în două blocuri vecine, unul lângă altul, vizavi de celalalt, practic, la aceeași adresă. În ambele blocuri, două dintre ...

1582 EUR/m2 | 107 m2

Sector 4, Bucuresti

De vânzare clădire spațioasă în Hoceni, județul Vaslui   locuință sau spațiu comercial
10

De vânzare clădire spațioasă în Hoceni, județul Vaslui locuință sau spațiu comercial

Vând clădire de 198 m2 (75 m2 parter + 123 m2 mansardă), situată în comuna Hoceni, jud. Vaslui, construintă in 2006, structura de rezistență din cărămida si bolțari. Dotări: 2 camere principale, 2 băi, birou, beci, grădină, dispune de toate utilitațile, teren 353 m2. Poate fi folosită ca locuință ...

404 EUR/m2 | 198 m2

Hoceni, Vaslui

Predau bar în Roman, zona Favorit
2

Predau bar în Roman, zona Favorit

SC vinde afacere la cheie cu preluare chirie pentru bar cu terasă în Roman, zona Favorit (Pub Favorit) cu vad format de mulți ani (numai eu sunt de 5 ani în chirie) curățenie făcută anul trecut , 2025, schimbat parchet, renovat terasa , centrala nouă, masa tenis (ping ping) , 3 TV, sistem supraveghere ...

264 EUR/m2 | 70 m2

Roman, Neamt

Salvează căutarea