Promovat
Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp
5

Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp

Proprietar vand hala cu multiple destinatii, in suprafata construita de 350 mp, 2300 mp suprafata totala teren din care curtea ingradita are suprafata de 800 mp. Constructia este solida din caramida cu pereti grosi, izolatie termica cu polistiren, geamuri si usi termopan. Hala are curent trifazic si ...

311 EUR/m2 | 350 m2

Ortisoara, Timis

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
6

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Infrastructură Premium pentru Afaceri IT - Disponibilă Acum
20

Infrastructură Premium pentru Afaceri IT - Disponibilă Acum

Oferim spre vânzare o clădire modernă, ideală pentru activități IT, afaceri de tip startup sau birouri corporate. Proprietatea se remarcă prin spațiile bine compartimentate, dotări adaptate cerințelor din domeniul tehnologiei și o amplasare strategică. Caracteristici principale: Tipologie: D+P+M (Demisol ...

845 EUR/m2 | 888 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Pensiune la cheie Buziaș centrală
10
1

Pensiune la cheie Buziaș centrală

De vânzare Pensiune superbă în Buziaș, complet funcțională! O oportunitate rară de investiție în stațiunea balneară Buziaș! Se vinde o pensiune modernă, complet utilată și funcțională, situată într-o zonă liniștită și verde, ideală pentru turism și relaxare. Detalii tehnice: Teren: 2.000 ...

572 EUR/m2 | 870 m2

Buzias, Timis

 Vand Snack Bar
2

Vand Snack Bar

VAND SNACK BAR, situat pe C Porumbescu, in apropierea spitalului Oncohelp. Vad format, chirie 750 ,70 m.Bucatarie utilata, spatiu de depozitare.

429 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

De vanzare depozit, microcomplex, in centrul comunei Belint
3

De vanzare depozit, microcomplex, in centrul comunei Belint

De vanzare microcomplex in centrul comunei Belint, teren in suprafata de 627 mp, suprafata utila 170 mp, apa, gaz, curent trifazic, front stradal 20 m, la pretul de 100.000 Euro+comisionul agentiei imobiliare. La vizionare se semneaza un contract de intermediere. Telefon 0744388832. SC Ralf Consulting ...

588 EUR/m2 | 170 m2

Belint, Timis

De vanzare hala in constructie, zona industriala Freidorf, posibilitate compartimentare
10
4

De vanzare hala in constructie, suprafata utila 3290 mp, cu autorizatie de construire care se cedeaza beneficiarului, suprafata birouri clasa A -400 mp, sala de mese, spatiu tehnic 400 mp, concesionare teren in suprafata de 10.000 mp, acces stradal, zona industriala Freidorf, acces auto, acces TIR, curent ...

365 EUR/m2 | 3,290 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial si afacere in zona Tipografi
6
7

De vanzare spatiu comercial si afacere in zona Tipografi

De vanzare spatiu comercial, actual productie si desfacere brutarie, cu magazin de prezentare la parter, iar la etaj birou, cu vestiare, bai, depozit, cuptoare și utilaje, in zona Tipografilor. Spatiul este inchiriat la 1000 euro luna, contract pe 5 ani. Suprafata spatiu 117 mp cu teren in folosinta ...

2051 EUR/m2 | 117 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De vanzare ferma cu constructii in comuna Belint cu teren intravilan de 2,87 ha, in zona centrala
7
8

De vanzare ferma cu constructii (magazie, anexe, grajduri, platforma de beton, cladiri pentru ateliere, depozite, sopron) si teren intravilan in Belint cu teren 2,87 ha, in zona centrala, fost CAP intre scoala si gara, cu toate utilitatile: apa, curent trifazic, gaz in apropiere, drum asfaltat, 10000 ...

13 EUR/m2 | 28,665 m2

Belint, Timis

De vanzare Spatiu 120 mp subsol, zona Maria, fost cabinet, cladire istorica, nu este SAD
8
18

De vanzare spatiu subsol 120 mp (fost cabinet, necesita renovare), in cladire istorica,in CF este intabulat ca si boxe, fatada in curs de renovare, zona Maria. Este in curs de renovare, se indeparteaza rigipsul de pe pereti. Pret 35.000 Euro+comisionul agentiei imobiliare.

292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial, parter+demisol, strada pietonala, vitrina mare, 166 mp, zona Unirii
11
4

De vanzare spatiu comercial, strada pietonala, zona Unirii, vitrina mare la strada, in suprafata totala de 166 mp, parter 75 mp si demisol in suprafata de 90 mp, amenajat, inchiriat la 3 firme cu o chirie actuala de 1.650 Euro, cu posibilitatea de a inchiria toata suprafata cu o chirie totala estimata ...

2349 EUR/m2 | 166 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De vanzare Hala parter si etaj-birouri, zona Calea Torontalului
14
4

De vanzare Hala parter si etaj, zona Calea Torontalului-Coca Cola, la parter: depozit, 3 ateliere, grupuri sanitare, birou si hol de acces in suprafata de 570 mp, la etaj: receptie, birouri, sala de sedinte, vestiar, grup sanitar in suprafata de aproximativ 245 mp, acces pietonal si auto, poarta rulanta, ...

521 EUR/m2 | 815 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vânzare spațiu SAD în zona Șagului, lângă Piața Doina situat la parterul unui bloc.
8
1

De vânzare spațiu SAD în zona Șagului, lângă Piața Doina , situat la parterul unui bloc. Suprafață utilă: 40 mp Compartimentare: - birou - sală - cabinet - sală de așteptare -  baie - magazie Intrare directă din stradă, ideal pentru: - birouri - cabinet medical - salon - activități comerciale sau ...

2375 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand locatie in centru Baile Herculane
5
4

Vand locatie in centru Baile Herculane

Vand locatie patrimoniu de 10 camere in centru la Baile Herculane pe strada Nicolae Stoica de Hateg nr 4. Cladirea dispune de toate utilitatile. Front stradal 21m, teren 1250m. Cladirea este cu etaj, necesita renovare si se poate extinde pentru pensiune.

333 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
5

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Vând construcție provizorie (chiosc)
5
6

Vând construcție provizorie (chiosc)

Suprafata 4,5 m 2 situat în stația Taxi Sinaia ,cu autorizație se construcție ,avize și recepție a lucrării.pentru mai multe detalii sunați la Adresa Piața Mocionii nr 9

1111 EUR/m2 | 5 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu comercial de vânzare  - investiție sigură, chiriași existenți
5
9

Spațiu comercial de vânzare - investiție sigură, chiriași existenți

Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei,modern, situat într-o zonă cu vad pietonal bun, ideal pentru investiție. Spațiul este în prezent închiriat unui salon de înfrumusețare, cu activitate stabilă și portofoliu format, generând venit imediat. Locație: Timișoara, Strada ...

2043 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand spatiu comercial 624mp
3

Vand spatiu comercial 624mp

Vand spatiu comercial situat in zona 1 Timisoara pe doua strazi principale C-tin Brancoveanu- ciprian Porumbescu compus din 6 magazine ,curte ,3 apartamente ,10 grupuri sanitare ,curent trifazic ,gaz,apa,canalizare,centrala termica. Spatiul este bine situat pentru activitati comerciale,etc.cu mansarda ...

2500 EUR/m2 | 624 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere Parter inalt_Punctele Cardinale
10

Apartament cu 4 camere Parter inalt_Punctele Cardinale

Apartament cu 4 camere,situat in zona centrala Punctele cardinale-Take Ionescu-Medicina-Bastion,la parterul inalt al unui bloc turn . Pe fiecare palier exista cate 2 apartamente,scara fiind accesibila si curata,dispune si de lift,iar accesul catre BOXA este facil. Imobilul este reabilitat in anul 2022,avand ...

2106 EUR/m2 | 90 m2

Punctele+Cardinale, Timisoara, Timis

HALA 598 MP - 305000 Euro
3

HALA 598 MP - 305000 Euro

Pozitionata strategic pe o platforma cu mai multe hale industriala, in apropiere de centura de Sud a orasului Timisoara, avand acces la drumul european Exista posibilitate de achizitionare a unei hale similare situate exact langa (lipita) daca se doreste suprafata mai mare Suprafata terenului aferent ...

510 EUR/m2 | 598 m2

Timisoara, Timis

Hala Industriala de vanzare | Sag - Centura Sud
5
1

Hala Industriala de vanzare | Sag - Centura Sud

Focus Imobiliare va propune spre vanzare o hala industriala pentru productie depozitare logisitca in localitea Sag, jud. Timis Pozitionata strategic pe o platforma cu mai multe hale industriala, in apropiere de centura de Sud a orasului Timisoara, avand acces la drumul european Suprafata terenului ...

543 EUR/m2 | 598 m2

Sag, Timis

Hala industrială 598mp de vânzare în Șag acces TIR, birouri
3
1

Hala industrială 598mp de vânzare în Șag acces TIR, birouri

Investiție strategică în logistică comercial în zona Șag Preț avantajos: 325.0000 euro raport excelent calitate preț pentru zonă. 598mp de spațiu industrial, plus teren aferent, ideal pentru logistică, depozitare sau producție flexibilă. Acces facil și operare eficientă: intrare TIR, parcare pentru ...

543 EUR/m2 | 598 m2

Sag, Timis

Salvează căutarea