Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Universitatii UPT si UVT
5
6

Apartament cu 2 camere decomandat, aflat la etajul 3, avand o suprafata de 49 mp. Apartamentul se inchiriaza conform pozelor, este situat la 5 minute de universitatiile UPT SI UVT.

49 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% | APARTAMENT 2 CAMERE | DECOMANDAT | DRESSING | ETAJ 7/10
20

Sunt Alexandroae Marian de la RE/MAX Evolution și astăzi îți propun spre vânzare, în sistem de reprezentare exclusivă și cu 0% comision pentru cumpărător, un apartament decomandat de 2 camere, situat în cartierul Tractorul, pe strada Ioan Popasu nr. 52, bloc nou — una dintre cele mai dinamice și apreciate ...

2641 EUR/m2 | 53 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDAT DE RENOVAT
9
1

APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDAT DE RENOVAT

Se vinde apartament cu 3 camere decomandate, cu o suprafață utilă de 69 mp total, situat la etajul 8 din 10, într-un bloc din 1978, cu scară renovată și lift nou. Compartimentare practică: hol generos, 2 grupuri sanitare, cămară și debara. Apartamentul este luminos și oferă posibilitatea de amenajare ...

1086 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere zona Basarabia
4
1

Inchiriere apartament 2 camere zona Basarabia

Inchiriere apartament cu 2 camere, in zona Basarabia. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 48mp, se afla la etajul 3 al unui imobil cu 5 etaje. Se afla in apropierea statiilor de autobuz, a farmaciilor si a magazinelor. Statia de metrou ese la aproximativ 12-13 minute

48 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Duplex - utilat si mobilat  - Mosnita Veche - 149.500 euro
13
3

Duplex - utilat si mobilat - Mosnita Veche - 149.500 euro

Se vinde duplex de 94 mp intr-un cartier nou in Mosnita Veche , utilat si mobilat in proportie de 90 % . Duplex-ul este compartimentat astfel : Parter : - Birou dormitor - spatiu depozitare sub scari - bucatarie open-space - camera tehnica cu baie de serviciu - terasa - curte in spate de 77 mp - curte ...

1590 EUR/m2 | 94 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Giroc, Zona Eso - 48 mp - Etaj 1 - 1 loc parcare inclus - 95.000 euro
7
1

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere situat la limita dintre Timisoara si Giroc, in Zona Eso. Apartamentul are 48 mp utili, este situat la etajul 1, dispune de centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala, ferestre PVC cu geam tripan, gresie si faianta de cea mai buna calitate. Locuinta ...

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa insiruita Chisoda - drum asfaltat - 4 camere - 90mp - 148.900 Euro
7
6

Se vinde o casa insiruita situata intr-un ansamblu rezidential cu acces privat, in localitatea Chisoda, aproape de restaurantul Cuina, la asfalt. Imobilul are o suprafata utila de 90 mp si dispune de teren in spate de 40 mp, precum si de doua locuri de parcare in fata casei. Este racordata la toate utilitatile: ...

1654 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Casa noua-3 dormitoare+living+birou-100 mp- Calea Urseni,langa Zone Cafe 2- 155.000 euro(TVA inclus)
19
3

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apart.2 camere decomandat - Bloc nou finalizat - 53 mp utili- 1 loc parcare- 80.000 euro(TVA inclus)
7
2

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Titan
5
36

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Titan

Ofer spre inchiriere apartament de 2 camere in zona titan la 5 minute de metrou. Este situat intr-o zona linistita la doar 5 minute de mers pe jos de metrou, etaj 2, 38mp In zona se regasesc spatii comerciale si transport in comun, se inchirieaza complet mobilat. Pentru mai multe detalii sunati la ...

38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa insiruita-Chisoda-3 dormitoare-90 mp utili-Asfalt-Toate utilitatile-148.900 euro (TVA inclus)
8
1

1654 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian-Rahova
7
11

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian-Rahova

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian Rahova cu o suprafata utila de 31mp situat la etajul 1,se inchiriaza complet mobilata si utilata ca in poze .Zona linistita si cu vedere pe spate ideala pentru o familie cu 1 copil sau pentru tineri studenti.In apropierea locuintei gasim parcul sebastian si centrul ...

31 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - DECOMANDAT - mobilat si utilat - bloc nou - 92.000 Euro
10

Apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Giroc si Timisoara, intr o zona linistita, aproape de mijloacele de transport in comun si de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala, si statii ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 cam-BLOC NOU FINALIZAT-Decomandat-Bucatarie inchisa-53 mp-1 loc parcare-80.000 euro(TVA inclus)
7
3

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

1654 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 3 camere in zona Take Ionescu
7
10

De inchiriat apartament 3 camere in zona Take Ionescu

Inchiriez ap.3 camere, ultracentral Timisoara, 65 mp, langa Politie, pe str.Take Ionescu. Etaj 2 10

65 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Bracoveanu
5
24

Garsoniera de inchiriat in zona Bracoveanu

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Brancoveanu cu acces rapid la statia de metrou (la doar 5 minute de mers pe jos ). Garsoniera este complet mobilata si utilata ce dispune de o suprafata de 25mp etaj 3.

25 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament  2 camere decomandat  - 53 mp - Bloc nou finalizat - 80.000 euro (TVA  inclus)
7
1

Apartament 2 camere decomandat - 53 mp - Bloc nou finalizat - 80.000 euro (TVA inclus)

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
garsoniera de inchiriat in zona Dristor aproape de metrou
3
70

garsoniera de inchiriat in zona Dristor aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Dristor aproape de metrou. Garsoniera situata la 3 minute de mers pe jos de metrou, 35mp, etaj 3 in zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun . Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

35 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Drumul Taberei
4
16

Garsoniera de inchiriat in zona Drumul Taberei

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Drumul Taberei vis a vis de Piata Drumul Taberei 2.Garsoniera are o suprafata de 28mp etaj 3 complet mobilata si utilata.

28 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Ap.2 cam- 54 mp - Giroc-Zona Eso - Bloc nou- Decomandat- Bucatarie inchisa- Etaj 2 - Parcare inclusa
7
2

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - bloc nou - finalizat - Timisoara Nord - 110.000 euro
20
2

Apartamentul are 2 camere, cu suprafata utila de 52 mp +terasa 3 mp, intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,si este finalizat. In pretul de vanzare al apartamentului sunt inclusesi 1 loc de parcare. Pret ...

2212 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex pe parter-3 Camere-Mobilat si utilat-Sag-126.000 euro
7

Se ofera spre vanzare duplex situat in localitatea Sag, situat intr-o zona linistita. Imobilul este dispus pe un singur nivel si are o suprafata utila de 75 mp, la care se adauga o terasa de 15 mp si o magazie de16 mp. Proprietatea beneficiaza de un teren in suprafata de 250 mp. Locuinta este compartimentata ...

1680 EUR/m2 | 75 m2

Sag, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Parter inalt - 51 mp utili - Zona Soarelui - 97.000 euro
9

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea