Promovat
Casă spațioasă cu 8 camere - Pitești - 0% Comision
14

Casă spațioasă cu 8 camere - Pitești - 0% Comision

Esti in cautarea unui spatiu pentru business-ul tau? Aici este locul perfect: vila foarte bine structurata, situata in zona usor accesibila, cu acces facil atat auto, cat si alte mijloace de transport. Va propunem spre inchiriere o spatioasa cu 8 camere, dispuse pe parter, etaj si mansarda, situata pe ...

550 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Hala Pitesti, distributie, showroom, S=870mp, H=8m
5
1

Hala Pitesti, distributie, showroom, S=870mp, H=8m

Garant Inchiriaza in Pitesti hala logistica,depozit, showroom, cu acces direct la autostrada A1, S=870mp, inaltime 8 m, tip parter. Hala dispune de un birou de 38 mp. Utilitati: cutrent electric, putere electrica trifazata, apa, canalizare curte betonata, pretabil orice activitate industriala si logistica-depozitare, ...

600 m2

Nord-Est, Pitesti, Arges

Promovat
Casa premium Gavana zona superba
20
1

Casa premium Gavana zona superba

O proprietate rară în cartierul Găvana, concepută pentru familii care apreciază spațiul, confortul și calitatea de excepție. Această casă combină liniștea unei zone rezidențiale cu acces rapid la școală, piață, magazine și stații de transport, oferind totodată intimitatea și siguranța unei locuințe de ...

1524 EUR/m2 | 210 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Spatiu comercial de inchiriat in Pitesti 1

Spatiu comercial de inchiriat in Pitesti

Spatiu de închiriat în Pitești este la strada principala cu văd auto-pietonal.Este amenajat.Sunati pentru detalii,tel

61 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

Chirie Tineri Pitesti Nord 360 Lei Persoana

Chirie Tineri Pitesti Nord 360 Lei Persoana

Suntem interesati de persoane serioase, pentru chirie in camere la casă. Spatiul beneficiază de toate utilitatile+ conditiile necesare. Este ordine, liniste și curatenie.

16 m2

Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 125000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,125000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

Promovat
Ofer 2 locuri camera- inchiriere-370 Lei Pers. Lună - Pitesti
2
19

OFER Închiriere. Conditii deosebite, Pitesti Nord?-Kaufland, complet mobilate si modern utilate (aragaz, frigider, masini de spălat, TV, internet). Seriozitate, curatenie, liniste, ordine si disciplina. Pretul - 370 lei pers.(2pers. camera). Tel. Nr etaj: 5, Nr. camere: 2, numar loc de parcare: 0, numar ...

170 m2

Cartierul+Gavana, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

 OFERTA Garsoniera confort 1 decomandata gavana 3 Etaj 4din4
9
9

OFERTA Garsoniera confort 1 decomandata gavana 3 Etaj 4din4

PROPRIETAR Vând garsoniera confort 1 decomandat etaj 4 din 4 Garsoniera este mobilata și utilata: Ușa metalica, Izolata exterior Gresie și faianță,parchet Balcon închis cu termopan Masina de spălat. Combina frigorifica Full ne-o frost. Televizor led. Loc de parcare rezervat Cheie de la uscătorie ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Vand apartament 2 camere in Pitesti, zona Nord.
9
12

Vand apartament 2 camere in Pitesti, zona Nord.

Proprietar, ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Nord, confort I, 2 10, decomandat, cu vedere la bulevard, renovat, izolat, mobilat si utilat in totalitate. La parter se afla magazine alimentare si nealimentare, clinica privata, cabinete medici de familie, facultate, Kaufland... ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Marinescu Gheorghe
10

Marinescu Gheorghe

Închiriez garsonieră in Pitești zona Trivale Montastar , bloc fond nou etaj 2 din 6 mobilata și dotată modern.Balcon închis . In zona exista LIDL , Penny, Profi și statie de autobuz.

36 m2

Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Ultracentral-Pitesti, mobilat si utilat, centrala termica
8
2

Ofer spre închiriere apartament 3 camere situat Ultracentral-Pitești, confort 1 decomandat, 2 grupuri sanitare, bloc cu lift nou, centrala proprie, mobilat si utilat complet. Perioadă minim 1 an, fără animale de companie. Preț chirie 450 euro+( 1 lună garanție). Comision agenție 50% din valoarea primei ...