Promovat
Teren intravila 4300 mp-Icuseni/Vorona,pret 4 e/mp negociabil!
3

!! DE VANZARE !!Teren intravilan ideal loc de casa sau afacere, situat in Sat Icuseni/Com.Vorona, la strada principala, suprafata de 4300 mp,intravilan, pret 4 euro/mp negociabil ! Terenul este intabulat și se pot face actele imediat. tel.0756232093

4,300 m2

Icuseni, Botosani

Promovat
inchiriez garsoniera
5

inchiriez garsoniera

inchiriez garsoniera i zona liceului eminescu

27 m2

Botosani, Botosani

Promovat
Vand galerie comerciala, proprietate unica ,vad excelent!
1
1

Vand galerie comerciala, proprietate unica ,vad excelent!

Spatiul comercial are toate dotarile necesare: iluminat, clima, grupuri sanitare, depozite, anexe tehnice si este racordat la utilitati. Proprietatea este extrem de vizibila, fiind situata intr-o zona cu un vad comercial foarte bun.

1701 EUR/m2 | 1,470 m2

central, Botosani, Botosani

Promovat
Vand casa 5 camere cu teren 4500 mp zona Mc Donalds Botosani
1

IMAGINE INFORMATIVA.IA Casa se poate vinde si separat cu un teren de minim 1000 de mp, in cazul acesta pretul se schimba considerabil.,la suma de 590000 euro negociabil!!

6300 EUR/m2 | 200 m2

central, Botosani, Botosani

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat etaj 1
5
3

Apartament 2 camere decomandat etaj 1

Vând apartament 2 camere situat in zona Școlii nr. 7 , etajul 1 , compartimentare decomandat , cu o suprafata de 40 mp , balcon Actele la zi ,intabulat , liber de sarcini ! Centrala termica gaz, izolat exterior Renovat si utilat complet ! Se poate vinde si mobilat. Loc parcare concesionat ! 65000 euro ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

Botosani, Botosani

Casă de vânzare
10
1

Casă de vânzare

De vânzare casă locuibilă în localitatea Braesti, județul Botoșani compusă din hol și 4 camere,fântână în curte și posibilitatea de racordare apa și canalizare, curent electric, zona liniștită. Teren 22 ari.relatii la telefon sau

15 EUR/m2 | 2,200 m2

Braesti, Botosani

Terenuri agricole Dangeni   Vlasinesti judetul Botosani
10
1

Terenuri agricole Dangeni Vlasinesti judetul Botosani

Se vând următoarele terenuri agricole situate în extravilanul satului Iacobeni, comuna Dângeni din județul Botoșani, la limita teritorială cu comuna Vlăsinești: - 1,5 hectare, nr. cadastral 51769, preț 60.000 lei; - 0,5 hectare, nr. cadastral 51765, lipit de 51769, preț 12.500 lei; - 1,0 hectare, nr. ...

46,500 m2

Dangeni, Botosani

Vand casa 22 000 euro .
9
17

Vand casa 22 000 euro .

Vând casă locuibilă plus anexă situata in comuna Mitoc, într-o zonă liniștită aproape de Prut, cu teren aferent de 3850 mp cu deschidere la două străzi. Casa este renovata interior și izolata exterior.

293 EUR/m2 | 75 m2

Mitoc, Botosani

Casă de vânzare
9
2

Casă de vânzare

De vânzare casă în localitatea Braesti, județul Botoșani, posibilitate racordare apă și canalizare, fântână în curte, curent electric preț 33000 euro, relații la telefon . .

15 EUR/m2 | 2,200 m2

Braesti, Botosani

Casă de vânzare in Smârdan -Botoșani
10
5

Casă de vânzare in Smârdan -Botoșani

Casa de vânzare cu 3 camere baie si bucatarie. Casa batraneasca cu 1 camera, bucătărie si baia in construcție. Garaj cu beci si o camera utilizata ca magazie. Magazie de lemne, cotet de găini compartimentat. Suprafață teren 1950mp, drum asfaltat pana la poarta,200m pana la drumul național,se vinde mobilata ...

432 EUR/m2 | 125 m2

Smardan, Botosani

B0T0SANI chirie apartament cu 2 camere + centrala termica pe gaz
7
10

B0T0SANI chirie apartament cu 2 camere + centrala termica pe gaz . . . . . Pentru detalii rog sa imi scrieti email pe adresa: c88petre @ gmail . com . . . . ...

56 m2

Central, Botosani, Botosani

Vând apartament cu 2 camere, zonă centrală
5
6

Vând apartament cu 2 camere, zonă centrală

Vând apartament în zonă centrală, decomandat cu 2 camere, etj 4. Situat pe strada C. D. Gherea nr.6, vis-a-vis de Lidl. Preț: 42.000 euro, ușor negociabil Contact:

840 EUR/m2 | 50 m2

Dorohoi, Botosani

Spațiu comercial de vânzare – Zonă Centrală
1

Spațiu comercial de vânzare – Zonă Centrală

Spațiu comercial de vânzare – Zonă Centrală ✔️ Suprafață utilă: 100 mp ✔️ Teren aferent: 200 mp ✔️ Zonă centrală – vizibilitate excelentă ✔️ Grup sanitar propriu ✔️ Aer condiționat ✔️ Toate utilitățile disponibile ✔️ Potrivit pentru diverse activități comerciale Preț: 160.000 € (negociabil) Necesita ...

1584 EUR/m2 | 101 m2

central, Botosani, Botosani

Spatiu comercial, zona Centrala
1

Spatiu comercial, zona Centrala

Agentia imobiliara Enkle va propune spre inchiriere un spatiu comercial, situat intr-o zona Centrala, la strada principala, cu o suprafata de 230 mp utili, prevazut cu grup sanitar, intrare si prin spate pentru apropvizionare, zona excelenta cu vad comercial, trafic pietonal si auto intens, pretabil ...

230 m2

central, Botosani, Botosani

Promovat
Spatiu comercial de vanzare zona centrala , pret 160.000 euro+ Tva !
3

Agentia imobiliara Enkle va propune spre vanzare un spatiu comercial, zona centrala in apropiere de Piata Mare, cu o suprafata de 113 mp, prevazut cu un grup sanitar, centrala termica, aer conditionat, finisaje de lux, pret 160000 euro +TVA !Pentru mai multe informatii sau vizionare apelati 0756232093 ...

1633 EUR/m2 | 98 m2

ultracentral, Botosani, Botosani

Spatiu comercial zona Piata Mare, pret 10 euro/mp negociabil
1

Agentia imobiliara Enkle va ofera spre inchiriere spatiu comercial, cu o suprafata de 222 mp, zona Piata Mare,parcare, trafic pietonal intens, pretabil pentru diferite activitati, pret 10 euro/ mp negociabil !Pentru alte informatii sau vizionare va stam la dispozitie !0756232093

222 m2

ultracentral, Botosani, Botosani

De inchiriat Spatiu Comercial, Zona Ultracentrala.
4

De inchiriat Spatiu Comercial, Zona Ultracentrala.

Agentia Imobiliară Enkle ofera spre inchiriere Spatiu Comercial, zonă Ultracentrală.Suprafata: 330 mpDispune de : Centrala separata si contor electricitatePret: 8 € mp negociabilPentru mai multe detalii, sunati la nr de telefon: 0770817793 sau ne gasiti la sediul nostru pe Strada Bucovina nr 25

330 m2

ultracentral, Botosani, Botosani

4,300 m2

Icuseni, Botosani

Case noi tip duplex de vânzare
12

Case noi tip duplex de vânzare

Case noi tip duplex de vânzare Vă propunem spre vânzare case tip duplex, moderne, cu suprafețe cuprinse între 119 și 142 mp, amplasate pe terenuri generoase, cu suprafețe între 378 și 597 mp. Compartimentare: Parter: • Hol de acces • Living spațios • Bucătărie • Dormitor cu baie matrimonială • Baie • Cameră ...