vand ferma agrozootehnica
20
13

vand ferma agrozootehnica

PRET 250.000 DE EURO ar fi o varianta sa vand doar terenul in suprafata de 26-27 ha si 1,6 ha teren impadurit cu pretul de 160000 de euro iar casa cu constructiile si suprafata de 6000 mp gradina in centrul satului sa o vand ulterior altui cumparator IN TOAMNA VAND CELE 4 VACI SI O JUNINCA ...

Oroftiana, Botosani

Promovat
inchiriez garsoniera
5

inchiriez garsoniera

inchiriez garsoniera i zona liceului eminescu

27 m2

Botosani, Botosani

Promovat
Spatiu comercial de vanzare zona centrala , pret 160.000 euro+ Tva !
3

Agentia imobiliara Enkle va propune spre vanzare un spatiu comercial, zona centrala in apropiere de Piata Mare, cu o suprafata de 113 mp, prevazut cu un grup sanitar, centrala termica, aer conditionat, finisaje de lux, pret 160000 euro +TVA !Pentru mai multe informatii sau vizionare apelati 0756232093 ...

1633 EUR/m2 | 98 m2

ultracentral, Botosani, Botosani

Promovat
Vand casa 5 camere cu teren 4500 mp zona Mc Donalds Botosani
1

IMAGINE INFORMATIVA.IA Casa se poate vinde si separat cu un teren de minim 1000 de mp, in cazul acesta pretul se schimba considerabil.,la suma de 590000 euro negociabil!!

6300 EUR/m2 | 200 m2

central, Botosani, Botosani

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare Copalau, Botosani
4

Casa de vanzare Copalau, Botosani

Vă oferim spre vânzare o proprietate solidă, situată pe un teren de c.a 2100 mp ( curte +gradina) , complet împrejmuit. Casa este construită cu responsabilitate, având structura la roșu la interior, dar cu toate elementele de izolație și utilități deja finalizate la exterior. Compartimentare și Structură ...

542 EUR/m2 | 120 m2

Copalau, Botosani

Casa batraneasca +teren
4
1

Casa batraneasca +teren

Se vinde proprietate situată în intravilanul satului Curtești, comuna Curtești, str. Berzelor nr. 1, județul Botoșani. Suprafață teren: 1.139 mp Construcții existente: Casă din chirpici, acoperită cu tablă, compusă din 2 camere și hol suprafață construită: 41 mp Utilități disponibile la limita ...

976 EUR/m2 | 41 m2

Curtesti, Botosani

Vand casa batraneasc
5
43

Vand casa batraneasc

Vand casa batraneasca in satul Bogdanesti, comuna Santa Mare. Suprafata 2200 mp, apa curenta in curte, curent electric, 100 m pana la strada principala. Pret 10800 negociabil. Mai multe detalii la telefon : .

180 EUR/m2 | 60 m2

Botosani, Botosani

Apartament 2 camere central 3

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere , etaj 3 din patru , la soare , între pereti , loc de parcare , zona Bulevardul Victoriei , mai exact vis a vis de Policlinica din Dorohoi ,detalii la tel.

1058 EUR/m2 | 52 m2

Dorohoi, Botosani

De vanzare cabana și Teren
10
33

De vanzare cabana și Teren

De vanzare Cabana de 60m2 cu Teren de 900m2 în centrul satului Roma-Botosani

1140 EUR/m2 | 57 m2

Nord, Botosani, Botosani

Închiriez locuință la curte
7

Închiriez locuință la curte

Închiriez locuință în suprafață de 40mp,in Ipotesti, la 7 km de Botoșani, compusa din dormitor cu bucătărie open space, baie, balcon. Se asigura loc de parcare supravegheat video. În prețul chiriei sunt incluse și utilitatile(curent electric, apa rece calda,cablu TV, internet). Nu se accepta bărbați ...

40 m2

Ipotesti, Botosani

Vânzări 4

Vânzări

Vând casă +anexa gospodareasca mobilate și 5000mp teren în Cucorani. Relații la telefon

18 EUR/m2 | 5,000 m2

Botosani, Botosani

Schimb cu teren Intravilan in Botosani
10

Schimb cu teren Intravilan in Botosani

Audi A6 Allroad Quattro 3.0 V6 272Hp an 2017 180.000km Full History Service. Stare impecabil. Schimb cu teren intravilan în Botoșani + Max 5 km - ofer diferența

1,000 m2

Botosani, Botosani

Teren intravilan Brehuiesti
1
6

Teren intravilan Brehuiesti

Vand 2 parcele de teren, alaturate (2 proprietari), intravilan si extravilan, marcat pe foto cu rosu si galben, total 6400 mp, front total 16 m, la "Nechita" in Brehuiesti-Vladeni-Botosani. Terenul este intabulat, actele sunt in regula, iesire la 2 drumuri, stalp electric la 30 m, se poate constitui ...

Brehuiesti, Botosani

Apartament 2 cam. Dorohoi
5
2

Apartament 2 cam. Dorohoi

Apartament 2 camere situat pe Aleea Duzilor, cu o suprafata de 56 mp , etaj 3 , model semidecomandat . Imobilul dispine de centrala termica , geamuri termopan , balcon inchis in termopan . Pret 44.000 euro usor negociabil

786 EUR/m2 | 56 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 3 cam DOROHOI
9
2

Apartament 3 cam DOROHOI

De vanzare - Apartament 3 camere situat in zona Olinescu , cu o suprafata de 46 mp , model circular , etaj 2 . Imobilul dispune de centrala termica , geamuri termopan , gresie , faianta , parchet , boxa , loc de parcare concesionat . Pret 56.000 euro negociabil

1120 EUR/m2 | 50 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 2 camere et.4 Dorohoi
8
2

Apartament 2 camere et.4 Dorohoi

Agentia imobiliara MyaCasa va ofera spre vanzare - Apartament 2 camere situat Dorohoi Colegiul Grigore Ghica , cu o suprafata de 53 mp , etaj 4 , model semidecomandat . Imobilul dispune de Aer Conditionat , centrala termica , geamuri termopan , gresie , faianta , parchet . Se vinde complet mobilat ...

802 EUR/m2 | 53 m2

Dorohoi, Botosani

Inchiriez apartament 2 camere la casă
8

Inchiriez apartament 2 camere la casă

Inchiriez locuință 2 camere la curte, etaj 1, centrală proprie, mobilat si utilat, intrare separată, zona Romstal, Botoșani. GRATUIT: apa, tv, internet!

45 m2

Botosani, Botosani

Vand apartament spatiu
7
1

Vand apartament spatiu

Vand apartament 3 camere,70 mp,cu rampa acces ptr biciclete,UM,CT,G,F,T,din caramida,pereti 30 cm,incalzire pardoseala si calorifere,calduros,insorit Pretabil ptr locuit si orice activitati,gen cabinet medical,cadastru,infrumusetare etc An constructie 1980 Pret la vizionare Punct reper:Est Clinic Relatii ...

4 EUR/m2 | 70 m2

Botosani, Botosani

Casa batraneasca de vanzare
10
17

Casa batraneasca de vanzare

Vand casa batraneasca in sat Podeni, comuna Corlateni. Pe strada Paraului. Suprafata 20 ari. dintre care 4 ari de vie. Utilitati trase: Lumina, apa. Pret 9000 Euro, negociabil. Pentru mai multe detalii despre casa sunati la: sau

45 EUR/m2 | 200 m2

Podeni, Botosani

Teren intravilan Cismea 19

Teren intravilan Cismea

De vanzare teren intravilan zona Cismea. Suprafata de 820 mp Se accepta si plata prin credit bancar. Pret 40 euro mp

32800 EUR/m2 | 1 m2

Botosani, Botosani

Apartament 2 camere-etaj 3 - zona Bulevard 21

Apartament 2 camere-etaj 3 - zona Bulevard

De inchiriat apartament 2 camere, 40 mp, decomandat, etaj 3! Zona Bulevard, apoape de Scoala nr.7 Pret 270 euro luna+garantie!

40 m2

Botosani, Botosani

3500m2 teren Baiceni, jud. Botosani
2
5

3500m2 teren Baiceni, jud. Botosani

Vand schimb 3500mp teren intravilan, intre case, la strada principala, terenul se afla la iesirea din Baiceni spre Oraseni Deal, com Curtesti. Pret 15eu m2. Tel

3,500 m2

Baiceni, Botosani

Spatiu Comercial, Zona Bucovina
5

Spatiu Comercial, Zona Bucovina

Agentia Imobiliara Enkle ofera spre inchiriere un Spatiu Comercial, Zona Bucovina. • Suprafață: 100 mp • 2 centrale termice (24 kW) • 2 aparate aer condiționat (12.000 BTU) • Sistem de alarmă și supraveghere video • Tâmplărie PVC cu geam securizat • Cameră tehnică cu ușă antiefracție • Grup ...

100 m2

central, Botosani, Botosani

De vânzare / Închiriere – Apartament 3 camere decomandat
8
4

De vânzare / Închiriere – Apartament 3 camere decomandat

De vânzare / Închiriere – Apartament 3 camere decomandat Zona Stadion, situat la etajul 3 Suprafață: 73 mp 3 camere decomandat 2 băi 2 balcoane închise Centrală termică nouă cu wi-fi Aer condiționat Tâmplărie PVC Mobilat și utilat complet Preț vânzare: 110.000 € (negociabil) Preț închiriere: ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

central, Botosani, Botosani

Categorii

Imobiliare

Județe

Botosani

Localități

Botosani (360) Dorohoi (73) Catamaresti-Deal (16) Curtesti (11) Saveni (9) Bucecea (7) Darabani (7) Rachiti (7) Braesti (6) Manastirea Doamnei (5) Stefanesti (5) Copalau (4) Miorcani (4) Roma (4) Saucenita (4) Sendriceni (4) Stancesti (4) Stauceni (4) Sulita (4) Broscauti (3) Cismea (3) Corni (3) Cristesti (3) Cucuteni (3) Flamanzi (3) Frumusica (3) Hudum (3) Hutani (3) Ipotesti (3) Leorda (3) Soldanesti (3) Unteni (3) Zahoreni (3) Agafton (2) Calinesti (Bucecea) (2) Catamaresti (2) Dealu Mare (2) Durnesti (2) Havarna (2) Ionaseni (Trusesti) (2) Manastireni (2) Mandresti (Vladeni) (2) Manoleasa (2) Manolesti (2) Mihai Eminescu (2) Mihaileni (2) Mitoc (2) Ripiceni (2) Schit-Oraseni (2) Selistea (2) Silistea (2) Todireni (2) Vaculesti (2) Varfu Campului (2) Victoria (Stauceni) (2) Viisoara (2) Vorona (2) Baiceni (1) Baisa (1) Baluseni (1) Blandesti (1) Bohoghina (1) Bozieni (1) Brehuiesti (1) Buzeni (1) Calugareni (1) Carasa (1) Cerbu (1) Cernesti (1) Cervicesti (1) Concesti (1) Cordareni (1) Costinesti (1) Cucorani (1) Dangeni (1) Dersca (1) Dracsani (1) Draxini (1) Drislea (1) Dumbravita (1) George Enescu (1) Gorbanesti (1) Horlaceni (1) Hudesti (1) Ibanesti (1) Icuseni (1) Iezer (1) Iuresti (1) Lisna (1) Lozna (1) Manoleasa-Prut (1) Nastase (1) Niculcea (1) Oraseni-Deal (1) Oroftiana (1) Padureni (Sendriceni) (1) Paltinis (1) Petricani (1) Podeni (1) Podriga (1) Poiana (Flamanzi) (1) Pomarla (1) Radauti-Prut (1) Recia-Verbia (1) Rediu (Rauseni) (1) Romanesti-Vale (1) Românesti (1) Smardan (1) Socrujeni (1) Stanca (Stefanesti) (1) Stroiesti (1) Trusesti (1) Tudora (1) Ungureni (1) Vladeni (1) Vladeni (Corlateni) (1) Vorniceni (1) Zaicesti (1)