Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Piata Unirii
3
6

Garsoniera de inchiriat in zona Piata Unirii

ofer spre inchiriere garsoniera la doar 3 minute de stația lui 104 ce facilitează accesul către metrou Piața Unirii și Piața Muncii sau 25 de minute de mers pe jos. Blocul a fost reabilitat termic, iar spațiile comune sunt bine întreținute și supravegheate video.

30 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
apartament de inchiriat la 2 min de statia de metrou 1 Decembrie 1918
6
126

Oferim 2 camere, decomandat, foarte spatios, complet utilat si mobilat modern,, a c, masina de spalat, tv internet, etj 3 4, bloc civilizat, zona verde. La 2 min de statia de metrou 1 Decembrie 1918. Loc parcare inclus.

50 m2

1+Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Ozana
4
3

Garsoniera zona Ozana

Se ofera spre inchiriere garsoniera in Bld. 1 Decembrie Auchan Incalzire RADET Bloc reabilitat recent. Statie STB la 1 minut in fata blocului(101, 311 ), statie tranvai (19, 40 ) la 3 minute pe Bld.1 Decembrie, metrou la maxim 10 minute mers pe jos (1 Decembrie ), in proximitatea Auchan Titan acces rapid ...

30 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
apartament cu doua camere de vanzare aflat pe Calea Vitan
4
74

apartament cu doua camere de vanzare aflat pe Calea Vitan

Va prezentam spre vanzare un apartament cu doua camere aflat pe Calea Vitan in apropierea Detasamentului de Pompieri Vitan. Apartramentul este decomandat, iar bloculeste construit in anul 1989. Suprafata este generoasa 46mp. Blocul este reabilitat. Centrala proprie. Acces facil la mijloacele de transport ...

1348 EUR/m2 | 46 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%
6
1

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...

1500 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casa complet mobilata si utilata Ideal Familie
20

Casa complet mobilata si utilata Ideal Familie

Casă modernă, foarte bine întreținută, situată pe Drumul Gura Putnei, într-o zonă liniștită și accesibilă, ideală pentru o familie. Locuința este dispusă pe parter + etaj + mansardă și este compartimentată eficient: Parter: Bucătărie complet echipată, dotată cu electrocasnice moderne (plită, cuptor, ...

2923 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6
1

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de 2 camere in zona Alba Iulia
5

Apartament de 2 camere in zona Alba Iulia

Apartament de 2 camere disponibil pentru inchiriere in zona Alba Iulia etaj 3 6 47mp,pozitionat intr-o locatie centrala cu acces rapid la metrou si bulevardele principale,spatiu bine compartimentat,luminos si confortabil,ideal pentru rezidenta pe termen lung,bloc ingrijit si zona sigura,aproape de magazine,restaurante ...

47 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Unirii
8
15

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Unirii

Se ofera spre inchiriere un apartament de doua camere in zona Unirii la 5 minute de statia de metrou .Apartamentul are o suprafata de 50mp etaj 3.

50 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera in zona Ozana
3

Garsoniera in zona Ozana

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Ozana metrou 1 Decembrie 1918 , in apropiere de statia de metrou 1 Decembrie (piata Trapezului), langa Lidl 33mp , bloc cu 2 lifturi Dotari,centrala proprie, aer conditionat, frigider.E situata la etajul 7 9.

33 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon
7
3

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon

Vând garsonieră situată într-o zonă liniștită și bine conectată din Pantelimon, ideală pentru o persoană sau un cuplu care își dorește un apartament confortabil și aproape de transportul public și facilități. Suprafață: 40 m Etaj: 4 8 , an de constructie 1982 La doar 10 minute de mers pe jos de stația ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Pantelimon, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera  zona 1 Decembrie
3

Garsoniera zona 1 Decembrie

Oferim spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata situata in sectorul 3 zona 1 Decembrie in apropiere de Costin D.Nenitescu Technical High School. Garsoniera are o suprafata de 33mp situata la etajul 4 .

33 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata