Imobiliare Sector 5 Sebastian Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 5 Sebastian Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
apartament cu 2 camere in zona Sebastian-Rahova
4
82

apartament cu 2 camere in zona Sebastian-Rahova

Oferim apartament cu 2 camere in zona Sebastian-Rahova, etaj 2, 55 mp2, decomandat, mobilat modern, utilat complet. Acces la tramvaiele 8, 23, 32 si autobuzele 173, 117, 220, N114, N124. Confort: 1 Tip imobil: Bloc de apartamente. De acord si cu contract.

48 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
3 camere zona Sebastian de inchiriat
6
63

3 camere zona Sebastian de inchiriat

Oferim 3 camere, zona Sebastian, decomandat, etaj 3 8, parchet, termopan, mobilat, utilat, aer conditionat, loc parcare ADP, contoare apa, repartitoare caldura, vedere 100% parc. Centrala termica, bucatarie spatioasa cu masa.

60 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera in zona Sebastian petfriendly
3
11

Inchiriere garsoniera in zona Sebastian petfriendly

Ofer spre închiriere garsoniera in zona Sebastian . Este situată in apropierea mijloacelor de transport in comun, in zona se regăsesc mai multe spații comerciale. Dispune de o suprafață de 33 de mp, etaj 5 10,bloc cu lift. Pentru detalii sau vizionari sunați la numărul de telefon. Acceptam si animale ...

33 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Inchiriez un apartament de 2 camere, in zona sebastian
4
3

Inchiriez un apartament de 2 camere, in zona sebastian

Inchiriez un apartament de 2 camere, in zona sebastian, foarte aproape de mijloacele de transport si magazinele din zona, este situat la etajul 3, si dispunde 50mp, ma puteti suna pentru mai multe detalii

50 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera închiriat Parc Sebastian - 13 Septembrie
8
1

Garsoniera închiriat Parc Sebastian - 13 Septembrie

Se oferă spre închiriere o garsonieră spațioasă, curată și primitoare, situată în Sector 5, în apropiere de Parcul Sebastian, într-o zonă liniștită, ferită de agitația traficului, dar cu acces facil către principalele puncte de interes ale orașului. Garsoniera este amplasată la etajul 1 al unui imobil ...

37 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

3 Camere Sebastian 2014 | Etaj 7/10 | 74 mp | Modern
18

3 Camere Sebastian 2014 | Etaj 7/10 | 74 mp | Modern

Locație excelentă – Strada Mihail Sebastian nr. 88 Vă propun spre vânzare un apartament de 3 camere, situat într-un imobil modern construit în anul 2014, poziționat într-o zonă accesibilă și în continuă dezvoltare din București. Detalii generale: Suprafață utilă: 74 mp Etaj: 7 din 10 An construcție: ...

2091 EUR/m2 | 74 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Rahova Sebastian - casa de vanzare- 83mp C S S
10
30

Rahova Sebastian - casa de vanzare- 83mp C S S

Avem deosebita placere de a va propune spre vanzare un imobil situat in zona Rahova- Sebastian, suprafata 83 mp, deschidere 6mp, 2 intrari, grup sanitar, centrala proprie, 380W, liber, etc Acces rapid catre toate mijoloacele de transport. Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati.

1157 EUR/m2 | 83 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera  13 Septembrie Prosper
7
113

Garsoniera 13 Septembrie Prosper

Garsoniera decomandata 42 mp etaj 3 8 mobilată și utilată complet gresie faianță parchet laminat termopan aer condiționat situata in zona 13 Septembrie Prosper

42 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament 3 camere 6

Vanzare apartament 3 camere

Vanzare apartament 3 camere, 2 bai, et 2 3, 86 mp + balcon 10 mp, vizavi de liceul tehnologic Dimitrie Gusti. Pe samuil vulcan nr 19 sector 5, 50 m de Vulcan Shoping Center, mobilat, utilat, preț 170.000 euro, ușor negociabil

2125 EUR/m2 | 80 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat Vulcan Residence - Parc Sebastian
7

Apartament complet mobilat si utilat modern in 13 Septembrie - Vis a vis de parcul Mihail Sebastian, in cadrul complexului Vulcan Residence. Apartamentul situat la etaj 9 din 11, cu vedere spre strada Mihail Sebastian, este compus din living cu Bucatarie open space, dormitor spatios, o baie si un Balcon ...

61 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Superpret- Bloc 1988- 3 camere Sebastian Parc-Petre Ispirescu
10
1

Compania Apulum94 va propune un apartament de 3 camere confort 1 decomandat,la etajul 7/8 situat in in apropierea parcului Sebastian intr-un bloc construit in anul 1988.Apartamentul are vedere mixta(atat pe fata cat si pe spatele blocului) si are o suprafata de 74 mp . De asemenea,este un apartament ...

1763 EUR/m2 | 68 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Vanzare 2 camere - Sebastian
10
1

Vanzare 2 camere - Sebastian

Decomandat,8 9, 50mp, constructie 2014, 2 lifturi,civilizat, 115.000 negociabil.

2300 EUR/m2 | 50 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere tip duplex -Sebastian Parc Sebastian / Kaufland
13

Compania imobiliara Apulum94 va propune un apartament deosebit (unicat ) de 3 camere tip duplex situat la etajele 9 si 10 (deasupra pod ) intr-un bloc dat in folosinta in anul 2014, in zona Sebastian Parc - Kaufland - Carrefour Vulcan .Blocul este anvelopat ,are pod si este stradal ,dar un pic retras ...

1881 EUR/m2 | 85 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Sebastian - Vulcan Residence/ Loc de parcare+boxa
13

Compania imobiliara Apulum94 va propune pentru inchiriere un apartament de 2 camere situat in zona Sebastian -Vulcan Residence, finalizat in 2024 Locuința este complet mobilată și utilată, amenajată cu bun gust, gata pentru mutare imediată. Apartamentul beneficiază de loc de parcare inclus și boxă de ...

57 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
13