Promovat
Vand apartament 3 camere Lunca et.1
8
3

Vand apartament 3 camere Lunca et.1

Agentia Marcos Imobiliare va pune la dispozitie o oferta de vânzare a unui apartament cu 3 camere situat in Resita zona Lunca langa pizzeria Rebel. Apartamentul are 3 camere decomandate Suprafață 85 mp Balcon 2 bai 2 dormitoare Bucatarie mare Sufragerie Hol Necesita renovare Zona linistita ...

765 EUR/m2 | 85 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat  bloc de 4 etaje  zona foarte bună Govandari

Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat bloc de 4 etaje zona foarte bună Govandari

Vând apartament cu 2camere confort 1 semidecomandat Apartamentul se află la parterul unui bloc de 4etaje Zonă excelentă Govandari Apartamentul se poate folosi pentru a locui dar nu numai Se poate folosi și pentru birouri, cabinet medical, etc Datorită poziției forte bune în care se află Suprafața ...

1178 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Parcele intravilan cu extravilan Calea Caransebesului km 2 loturi de 1000 mp negociabil
10
5

Parcele intravilan cu extravilan la cca 400 de m de Calea Caransebesului la km 2, cu intrare pe langa Petrom, lot incepand de la 1000 mp, o parte intravilan, o parte extravilan. Teren drept sau inclinatie usoara, cca 7000 mp în total, utilitati lângă ,neracordate, drum accesibil, betonat si de pamant, ...

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vand 3 camere Decomandat zona Centrala
14
4

Vand 3 camere Decomandat zona Centrala

Agenția Imobiliară Alfa House din Reșița vă pune la dispoziție spre cumpărare un apartament confort 1 decomandat compus din 3 camere, 2 bai, bucătărie, 2 balcone, debara, hol mare . Apartamentul este situat în Zona Centrala intr-un bloc de 4 etaje , etaj intermediar . Suprafață 90 mp construiti. - Bloc ...

988 EUR/m2 | 80 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare
5
5

Apartament de vanzare

Apartamentul se află pe strada Fagarasului bl.24 Sc.F .Pt.mai.multe.detalii sunati la nr.de telefon

839 EUR/m2 | 56 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Direct de la proprietar vand apartament 2 camere, Lunca, Universitate
8
9

Proprietar vind apartament cu 2 camere decomandat,situat in Lunca, in spatele Universitatii Eftimie Murgu Str. Retezat, nr. 17, Etaj. 3. Balcon la living Constructie caramida arsa. Usa intrare metal. Parchet stejar in camere raschetat si lacuit Geamulri termopan Centrala proprie pe gaz 24kw. Proaspat ...

984 EUR/m2 | 64 m2

Lunca, Resita, Caras-Severin

Avantajos ! Apt.2 cam. conf.1semidecomandat  Zona govandari
6
67

Avantajos ! Apt.2 cam. conf.1semidecomandat Zona govandari

OcazieVând apartament cu 2 camere conf.semidecomandat Suprafața 58 mp totală Bloc de 4 etaje Se află la parter și are balcon Se poate vinde cum se vede Camere spațioase Ocupabil imediat Zona excelenta Govandari Apartamentul este nerenovat Preț negociabil la fața locului Pentru alte detalii ...

938 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Avantajos ! Apt.3 cam conf.1 decomandat bloc de 4 etaje
5
23

Avantajos ! Apt.3 cam conf.1 decomandat bloc de 4 etaje

Avantajos ! Vând apartament cu 3 camere confort 1 decomandat ,bloc de 4 etaje Zonă excelentă liniștită centrală Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Gresie și faianță baie și bucătărie Apartament intretinut Suprafața 80mp Se vinde la un preț de 75 700 Euro. Preț negociabil la fața ...

1000 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Închiriez 2 camere Lunca
6
3

Închiriez 2 camere Lunca

Agentia Marcos Imobiliare va pune la dispozitie o oferta de inchiriere a unui apartament cu 2 camere situat in Resita, Lunca, langa magazinul Elite. 2 camere Nedecomandat Confort 2 Suprafață 48 mp Compus din bucatarie Baie Hol Debara Baie cu geam Sufragerie Dormitor Podele laminate Usa intare ...

48 m2

Resita, Caras-Severin

Vind gars vînzare in resita
5
2

Vind gars vînzare in resita

Vînzare gars la etaj 1 mobilata cu centrala și calorifere noi schimbate zugrăvită recent și schimbata parchet și gresia geamuri noi schimbate

26 m2

Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita 32

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita

Garsonieră amenajata 1 camere, balcon încalzire cu centrala termică în condensare ,ușa metalică, geamuri termopan, gresie, faianță, podele laminate, uși de interior noi zugravit în lavabila Suprafața construită 30 mp.

30 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Vind apartament conf.1decomandat, 2 camere , mobilat complet Reșița ,micro4 :-laminat ,termopane etc

Termopane uși interior noi ap. modificat :et.4 dar acoperit cu tablă informații

888 EUR/m2 | 58 m2

Resita, Caras-Severin

SPALATORIE  AUTO  SelfService RESITA
9
2

SPALATORIE AUTO SelfService RESITA

Se ofera spre vanzare o spalatorie auto de tip self service,complet functionala ,cu urmatoarele caracteristici principale; Suprafata teren :1450 mp,constructia 245 mp;6 boxe + 1 boxa descoperita,4 aspiratoare,1 luciu anvelope/parfum auto,1 compresor roti. Structura inox,boxele sunt prevazute cu sistem ...

1,450 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Reșița, apartament 4 camere,  90 mp, etaj 1, zona Moroasa
13
1

Reșița, apartament 4 camere, 90 mp, etaj 1, zona Moroasa

Agenția imobiliară Valteos Interimob din Reșița, vă propune spre vânzare, un apartament decomandat, spațios de 86 mp, in stare locuibilă. Imobilul este compus din 4 camere, baie,  bucătărie, hol generos, debara  și balcon, situat la etajul 1 al unui bloc cu 3 etaje .     Amplasamentul imobilului se ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Moroasa 1, Resita, Caras-Severin

Promovat
Reșița, casă 211 mp cu teren 347 mp. și garaj, zona Centrala
19
3

 Agenția imobiliară Valteos Interimob din Reșița, vă propune spre vânzare un imobil compus din casă, curte, terasă și anexe,  amplasate pe un teren de cca 347 mp.  Proprietatea se remarcă prin amplasament fiind situată la 500 mp de centrul orașului. Dispunerea spațiilor cu intrări separate este astfel ...

758 EUR/m2 | 211 m2

Central, Resita, Caras-Severin

Casă cu 3 camere, 76 mp, Poiana Golului, Reșița, Caraș Severin
5
3

Luhea Estate Services vă oferă: CASĂ DE VÂNZARE - REȘIȚA, POIANA GOLULUI Cu izvor magic în curte nu glumim! 3 camere - 76,89 mp construiți - teren 860 mp - acoperiș Linde - NOU Preț: 45.000 EUR (negociabil) 2% comision agenție De ce să o vezi? Pentru că -Are front stradal de 20m - o vede toată ...

643 EUR/m2 | 70 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere, mobilat, utilat, Resita, Caras Severin
8
1

Apartament 2 camere, mobilat, utilat, Resita, Caras Severin

Apartament 2 camere de vânzare - Aleea Nufărului, Reșița Oferit în exclusivitate de Luhea Estate Services Cauți un apartament în care să te muți fără stres și fără investiții? Aceasta este oportunitatea perfectă! Detalii proprietate: -2 camere -suprafață construită: 45,5 mp -situat pe Aleea Nufărului, ...

1528 EUR/m2 | 36 m2

Resita, Caras-Severin

Teren zonă centrală Reșița
3
2

Teren zonă centrală Reșița

Luhea Estate Services vă propune: DE VÂNZARE - Teren 324 mp Zona Centrală, Reșița Locație Premium - chiar la drumul principal, în inima orașului Fost amplasament al cunoscutului restaurant Valahia Suprafață totală: 324 mp Acces direct din arteră principală - vizibilitate excelentă și trafic intens Utilități ...

324 m2

Resita, Caras-Severin

Teren intravilan 1000mp, cu PUZ
4

Teren intravilan 1000mp, cu PUZ

Teren intravilan de vânzare - 1000 mp - Reșița, zona Triaj Preț: 30.000 EUR 0% comision pentru cumpărător Proprietate promovată de Luhea Estate Services Se oferă spre vânzare teren intravilan cu suprafața de 1000 mp, situat în Reșița - zona Triaj, într-o zonă liniștită, cu acces facil și o vedere panoramică ...

1,000 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere, 80mp, Central
13
1

Apartament 3 camere, 80mp, Central

Luhea Estate Services vă oferă: Apartament 3 camere, Central, Reșița (str. Ștefan cel Mare) Se oferă spre vânzare un apartament primitor și foarte bine întreținut, situat pe strada Ștefan cel Mare, în zona centrală a Reșiței aproape de școli, grădinițe, magazine și toate facilitățile necesare. ...