Hartă Listă
Filtre active: Cluj Cluj-Napoca Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere, cu etaj interior, Oasului 86-90
10

Apartament 3 camere, cu etaj interior, Oasului 86-90

Se oferă spre închiriere apartament spațios, cu etaj interior tip penthouse. Modern, proaspăt renovat, situat la etajul 4, într-un bloc cu lift, într-o zonă liniștită din cartierul Iris. Caracteristici: 2 dormitoare 1 Living cu bucatarie 2 băi (baie situata langa fiecare dormitor) Dressing room O camera ...

84 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Inchiriez spatiu in Cluj Napoca Complexul Mercur la parter langa Superbet cca. 25mp pe termen lung.
7
8

Inchiriez spatiu in Complexul Mercur Cluj Napoca la parter langa Superbet cca. 25mp pe termen lung. Vitrina mare cu vizibilitate vad foarte bun. 400E plus impozitul de cca50E.

22 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
ofer spre inchiriere apartament 3 camere
10
1

ofer spre inchiriere apartament 3 camere

Persoană fizică, dau în chirie apartament cartier Mănăștur, strada Grigore Alexandrescu (aproape de Academia de Muzică) cu 3 camere, semidecomandat, 64 metri pătrați, etajul 4 din 4, acces facil la toate mijloacele de transport (cam 5 minute de mers pe jos de statie de tramvai, autobuz, troleibuz) si ...

64 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Casa individuala in Cluj-Napoca, ideala pentru renovare si mansardare (Persoana Fizica)
10
4

Casă individuală de vânzare Cluj-Napoca, Someșeni O oportunitate excelentă pentru cei care își doresc o casă pe care să o transforme complet după propriul stil. Situată într-o zonă liniștită de case, proprietatea oferă baza ideală pentru renovare și extindere, cu potențial real de creștere a valorii. Detalii ...

2841 EUR/m2 | 88 m2

Someșeni, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren cu autorizatie constructie
4
9

Vand teren cu autorizatie constructie

vand 310mp teren cu autorizatie de construire pentru jumatate de duplex, parcela intreaga este dubla si este autorizata pentru construirea unui duplex intreg, se vinde doar jumatate din parcela adica 310 mp cu autorizatie de construire pentru jumatate de duplex D+P+E1+ERetras cu suprafata utila de aprox. ...

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Dau in chirie spatiu de depozitare 22 mp la demisol zona Emerson
4

Dau in chirie spatiu pt depozitare la demisol 22 mp cu o inaltime de 2m , ideal pt depozitarea bauturilor,a marfurilor alimentare fiind protejat de inghet iarna si racoros pe timpul verii fara nici o sursa de incalzire racire. Spatiul este situat in Cluj -Napoca, str.Constantin Mille- intersectie cu ...

22 m2

Someseni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament Str.Horea
5

Apartament Str.Horea

De vânzare .Proprietate în Centru str. Horea 110 mp . Etaj 1 din 1. 3 camere , 3 băi , bucătărie . Lic parcare , pivniță .. Dotat, mobilat complet .

3818 EUR/m2 | 110 m2

Horea, Cluj-Napoca, Cluj

De vinzare garsoniera 11 m2 in Cluj
5

De vinzare garsoniera 11 m2 in Cluj

se vinde garsoniera etaj 1 suprafață 11 M2 in Cluj cartier Gheorgheni str Albac 25

11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera, 30mp, Marasti zona Expo langa parc
8
1

Garsoniera, 30mp, Marasti zona Expo langa parc

PF închiriez garsonieră confort 1, de 30 mp decomandată . Este compusă din hol, baie, cameră, bucătărie, balcon. Se află la etajul 4 și a fost recent renovată. Baia dispune de vană , faianță , si obiecte sanitare. Bucătăria este utilată modern. Balconul este închis cu geamuri termopan. La balcon și bucătărie ...

30 m2

Cluj-Napoca, Cluj

teren intravilan
8
8

teren intravilan

teren 3000 mp, intravilan, certificat de urbanism, preț / mp

3,000 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Teren intravilan 398 mp
2

Teren intravilan 398 mp

Teren intravilan 398 mp, cu PUZ la zi, gata de construit, utilitati la strada.

398 m2

dambul rotund, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vânzare 40 mp Zorilor str. Observatorului - Pasteur
8

Bloc nou, etaj intermediar, lift Orientare spre vest Balcon 10 mp Proprietar

3875 EUR/m2 | 40 m2

Cluj-Napoca, Cluj

imobiliare
16
3

imobiliare

PF vând casă la curte comună 1 cam buc 36 m + beci11 m teren 47 m + pod. Ideal pt birou sau spațiu comercial sau locuit cu vedere la cameră pe str Paris. preț 115000 euro negociabil

3194 EUR/m2 | 36 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament 2 camere mobilat și utilat pe str Gheorghe Dima- Zorilor
10
5

Proprietar , vând apartament de 2 camere, decomandat, Str Gh Dima , cartier Zorilor. Apartamentul este situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Este un parter înalt. Există garaj și o boxă la subsol. Este situat într-o zonă liniștită , aproape de piață, magazine, Universități . Apartamentul se vinde ...

3204 EUR/m2 | 56 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Închiriez apartament 2 camere pe str Gh Dima ( Zorilor)
10
2

Închiriez apartament 2 camere pe str Gh Dima ( Zorilor)

Proprietar! Dau spre închiriere pe strada Gheorghe Dima - cartier Zorilor, apartament cu două camere, parter înalt , bloc din 4 etaje. Locație: Aproape de centru, Universitatea de Medicină și Farmacie Magazine , piața, stații de autobuz în apropiere Zona este liniștită Dotări: Ap este mobilat ...

60 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera

Vand garsoniera

Vand garsoniera conf3 in cart Gheorgheni str Albac aproape de mijloacele de transport mobilat si utilat clasic

3636 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

          Vind srl    3

Vind srl

Vind srl compus din 463mp hale industriale 176mp birouri, 5732mp curte împrejmuite partial betonata. Lungime la str. Oasului 124 ml toate facilitatile. Preț. Diferențe variante. Vizavi de noi sunt blocuri nou construite

5,320 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca,  Zorilor
1

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca, Zorilor

De vanzare teren pentru investiție, in Cluj Napoca, cartierul Zorilor, partea catre strada Campului, suprafata de 900mp, front de 18m, situat la aproximativ 100 m de ultima casă.. Terenul este în zona ULiu, necesita PUZ

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca
5
1

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca

Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon

3163 EUR/m2 | 49 m2

Centrala, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
7

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2386 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casa de vanzare cluj
7
3

Casa de vanzare cluj

Vand casa cu teren de 700m2 cu doa imobile unul de68m2 si74m2 P+M cu acte la zi. (In curte suntem doi si cealalta este de vinzare are350 m2 pretul este separat). Nu colaborez cu agentii !!!!

643 EUR/m2 | 1,050 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca
8

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.

3217 EUR/m2 | 46 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Proprietar vând apartament 2 camere 58 mp utili singur pe etaj 1 cu loc de parcare și curte, în vilă
10
3

Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera 11 mp Manastur
4
6

Vand garsoniera 11 mp Manastur

Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.

3636 EUR/m2 | 11 m2